Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

From trash to treasure

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
136 hozzászólás a témában

#41
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Ne ijedj meg Charon, ez a másfél mega/sec megint csak én vagyok... 8) ;D

#42
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
ÖÖöö. Sauh fent. Jorus béjbi holnap nyóckor, ugyanott.

#43
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Az lett volna izgalmas, amikor adtok egy nagytotált (jól mondom Pálmi?) a verekedõs fiú arcáról, amint a DoubleWide áthalad rajta.

Biztonságiõrök az random ott. Én is szokok járni arra, gurulászok a lépcsõn, ilyesmi, de szólni még nem szólt senki.

Ja, tényleg, menjünk diszkóst verni MOM-hoz. ;D ;D ;D

#44
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ja-ja-ja! Elég zsír lett a dolog. A zenék tényleg királyak (fõleg Elvisz).

Ami kicsit bassza a csõrömet, az nem filmes dolog:
Hányan voltatok ott mikor a Milánt megverték? Ha jól láttam Õk 2-n voltak. Lehet, hogy így "izgibb" a film, de én biztos letettem volna a kamerát és beavatkozom, ha a BARÁTOMat verik.

Amikor biciklizem a MOM-ban akkor mindíg ott terem 2-3 biztosnságiõr, ilyenkor hol vannak?

#45
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Igen jó lett. (Azt akartam mondani, hogy gecijó, de az csúnya lett volna.) A legeslegjobb, pedig a zenék összeválogatása. A mai trendi FR videókat hajlamos vagyok némaüzemben nézni, ugyanis a hideg kiráz 3 perc után a zsizsi-zsizsi-madafakka-zsizsi-zsizsi-madafakka stílusú zenéktõl. Itt viszont... Marhajó, amire kezdene egyhangú lenni, jön egy lazásabb hip-hop, vagy lágyabb/lassabb gitárzene, a csopaki rész zenéje pedig hatalmas telitalálat, nagyon jól oldja az addigi sötétebb hangulatot, a végén a R&R-ról nem is beszélve! Szal okés lett no! :D

#46
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Nekem tetszik. Várom a következõ részt.
Esetleg annyi kritika hogy felkerülhetett volna Divx-ba a film, mert akkor nem lenne ekkor a file.

#47
Dude

Dude

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Nagyon király lett a video, cak gratulálni tudok hozzá, és csak így tovább! A Címben nagy igazság lapul meg! ::)

#48
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
jajj zOrg...öö..lehet sok videt tartani nalatok?mer nekunk van 1000 Csepel Riders Team videjo..csak tarhely.. ::)

#49
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
csövi. brother: irtad a sipalya utatugrast. az durva? ki küldi? merevvel bekéne vállalni... ;) na mind1, itt fehérváron is keszülget egykis video.. elég alacsony a szint hozzatok képest :-\ majd 1-2 het mulva meglesz..

#50
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mpeg2 kõ hozzá

#51
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Akkor kérnék egy "LEHET"-et, amikor a végleges fent lesz!
Bro' és mindenki más: ilyen, vagy nem copyright-os anyagok jöhetnek; szívesen biztosítunk tartós letöltési lehetõséget nekik. A sátoraljaújhelyi BMFT találka 2 CD-jét feltegyem lokálba? Charon?

Más:
Mi kell a lejátszásához? Nekem nem akar sikerülni. DirectX 8 van fenn, de Ace/Etc kodekpakkokat nem telepítek - nekem eddig minden rendszerem szétütötte...

#52
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
A cím arra utal, hogy ebben a szar országban, ilyen körülmények között is lehet normálisan biciklizni, szal elõ lehet keresni ebbõl a szemétbõl a kincset... U 'now! :) Szerintem jó cím lett, de ez magánvélemény...

#53
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hála égnek zOrg is ideért!
(Eddig 47 ip töltötte le a "félkész" filmet tõlem.)
Fogom én is osztani a kész verziót, mivel a feltöltési útvonal: BrotheR -> Vinnie -> Charon -> evribodri
Ha átvetted zOrg, majd szóljál. 8)

#54
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Rengeteg frappáns kezdõmondat jutott eszembe, hogy mivel fejezzem ki, hogy igazán tetszett a mû, de nehezen szánom rá magamat, hogy másokat dicsérjek ( ;D). Egy a lényeg: kurva jó, akármelyik verzió is legyen, amit láttam.
Milyen programmal raktátok össze?

Eddig azt hittem, hogy amit mi csináltunk az nagy szám...

#55
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Nem rémlik, hogy láttam, ezért megkérdem: Mire utal a cím? (lefordítani az megy, de mit jelent?) :)

#56
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Majd inkabb az ujat! Ma fogom odaadni a Vinnie-nek... ertelmetlen lenne, ha mar kesz van egz sokkal jobb...

#57
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
_közbevetõleg_
Tegnap este szedte le a FlashFXP - még nem volt idõm megnézni -, de feltükrözném a bikemag.hu szerverre.
Szabad, Bro?

#58
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLJJ!!! Légyszi még ne nagyon töltsétek le, mert NEM EZ a végleges verzió, nagyon szarul lett szerintem összerakva, a végleges Max. csütörtökig eljut Charon-hoz, és így a BikeMag szerverre, de addig saját szervert is szerzek, szal légyszi türelem, vagy csak az nézze meg, aki elnézi a filmes hibákat is vele... Köszönöm!

BRO


Eddig 18-an töltötték le... nagyon kíváncsiak a népek.
Részemrõl nagyon jó lett, és azon filóztam, hogy mondjak-e kritikát, vagy ne. Összerakás egész jó, a zenék jól vannak válogatva, egy két vágás feleslegesen gyors (a letörés lehetett volna több szögbõl, többször), meg a vége is le van csapva. Ja: a hangot nézétek át és normalizáljátok plíz. hol hangosítani kellett, hol meg beszakadt a dobhártyám.
A házbontás akkora poén!!!!! Külön a mikor felnéz a kamera, és kiderül, hogy miért rohangáltatok... (A legvégén legyen hosszú fade out to black.)
Vinnie egyébként azt mondta, hogy végleges. Várom az újat.
A szerver saját, nem bikemag, bár a szemfülesek észrevehetik, hogy a nevét innen kapta.... ;) Engem nem zavar Brother, ha az enyémet használod, egyelõre ftp alapon osztom, és nincs gondom a terheléssel (hagynemondjammilyengépemlettmost ;)), de ha kell átmegyek webszerverbe, és akkor lehet egyszerûbben linkelni is a honlapodról.

#59
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem van frissites sztem bar lehet csak nem latom az ujdonsagot.


sauh:azert orulok, hogy hallani a vagd le hidas hatodikos beszolasomat.
ez sokat jelent nekem!!! :-)

vmit meg akartam de kozben elfelejtettem...

rajottem!!!
eloszor ugye bruderek videojat neztem csak utan a sauh-t.
es meg kellett allapitanom, hogy van meg mit tanulnom!
de sebaj mar megrendeltem a wade simons tablettakat.
osztan vegetek!!!

#60
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
nemnemnemnemnem... majdnem ugyan ez lesz, csak sokkal igényesebben lesznek összerakva a részek, kevesebb vágási hiba, nevek mindenkinél animáltak lesznek, és még pár crash is lesz benne, meg asszem, a DANi részét is át kell még vágni, más zenére... szal még lesz bõven új...
Ezt meg légyszi, ne nagyon terjeszd még, nem szeretném, ha emiatt oszlanának meg a vélemények... speciel szerintem ez sz*r lett, így egyben, naggyon igénytelen, csakhát sürgetett az idõ... türelem... CSÜTÖRTÖK!