Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

hogy szállítsak biciklit Németországba???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hali,Én most nyáron svájcban voltam-ausztrián át-ausztriában majdnem minden tartományban-és egész egyszerûen megoldható-vonattal!-ausztriában és németbe is kivállóan lehet szállítani-de elõfordulhat hogy valahol be kell dugnod az ülés alá-de majdnem mindenhova van vagon-nekem kb50-60 euro volt csak kifelé-de összesen ez 15 óra vonatozás volt.-egyszerübb mint itthon!!-ha lenne kérdésed -írj!!
Hali

#2
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Csak az elsõ írást olvastam L!! Bocsesz..... ;D


#3
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hozzászólást gyüjtessz? :D amugy ezt irtam enis, ha figyelsz. IC-n nem lehet...
csak sebes gyors szemely vonaton. de a taska jobb, mert az csak csomag, arra meg nem kell fizetni jegyet. ami csak 240 km-re 700 korul van... és akkor mennyi lehet németbe????

#4
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Nem minden vonaton lehet brinyiglit szállítani (pl. IC, EC)! Ha ilyen lötyögõs (gyorsabbak mint az itthoni IC ez komoly!!!) személyekkel mész ki akkor azokon tínyleg mindeggyiken van brinyóhordozó, és 25ér tán még ki is tudsz jutni keróstól. A hátránya, hogy qurva sokxor át kell szállni.

#5
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
felrakod csomagtartora... sporteszköz és kész. olcsóbb a benzin mint a vonatjegy. a másik meg h keresel egy NEM IC-t, és azzal kiviszed.. ott allsz mellette. úgy bárhova bármikor lehet vinni.
vagy mégegy
van olyan bicó-tartó táska, amibe kerék ki, kormány el, váz be, kerék be és kész. még fizetni sem kell érte, velrakod a tetõcsomagtartóra(izé, a vonaton, az ülés felett. asszem 10rugó körül van, barberei vagy mi a fene.
bikemag shopping guide.ben volt majd egy éve...

#6
tdns

tdns

    vendég

  • fórumtag
  • 64 hozzászólás
:o
ezt nem tudom elhinni: hogyhogy nem lehet vonattal?
mikor én Svájcba utaztam, Bécsig rengetegen vittek biciklit magyarok és osztrákok is. Ausztriában meg Svájcban pedig minden vonatra bazinagy bicikli van festve.
Bár nem néztem utána, de egészen biztos vagyok benne, hogy vonattal valahogy ki lehet juttatni.
Ha viszont tényleg nincs vonat, akkor vagy autó vagy repcsi, de mindkettõ qrvadrága!!


#7
harspa

harspa

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Helló!
Lécccci valaki segítseeen!!!
Szeretném kivinni a biciklimet Németországba, de úgy látszik feladni nem lehet vonattal...
Ha tudtok jó módszert írjatok!!! (ha lehet privátba)
Elõre is köszi!
harspatakia@yahoo.de

:-\