Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

magellan

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
65 replies to this topic

#1
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,436 posts
hát de teccik de lehetne még szebb  ;D

#2
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:) miert? nem teccik a szine? tiszta turo rudi:)
amugy az telleg baj, h merevillaval majdnem hozzaer az alsocsohoz a kerek.. telen ha vki kimeli a telojat, akkor erdekesen bicozna vele... kicsit fejreallasgyanus.
amugy nekem is idei van(polarx)
na cso

#3
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,436 posts
szerintem is jók a magellánok az árhoz képest! Ha jövõre is ilyen jó lesz és javítanak a festésen akkor én is veszek egyet!

#4
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Még bónusznak egy kép egy gyönyörû fehér Magellan Trialról:
http://kep.tar.hu/mo...294&pid=1217770

#5
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Üdvözletem!

Csatlakozom a Magellanos körhöz! Nekem egy tavalyi kék PolarX-em van... A változatosság kedvéért... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Hát sajna tény, hogy nem egyedi, de szerintem is nagyon király. Egy gond van vele, hogy a geometriája trialra nem jó, mert telóhoz van tervezve és ezért merevvillával belóg a közepe... De azért így is elmegy.
Ha érdekel valakit, 3 kép Róla:

Tavaly nyár:
http://kep.tar.hu/mo...297&pid=1217631
Idén Sport-Sziget:
http://kep.tar.hu/mo...294&pid=1217772
Idén nyár:
http://kep.tar.hu/mo...294&pid=1217616

üdv: Lepque

#6
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 posts
hú ecsém errõl az esetrõl írhatnál részleteket ha van kedved


#7
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem egy tavalyi Crux van. Múlt augusztusban 60-al belémszállt egy CRX hátulról, én 30-al mentem. A kerék megsemmisült. A vázat a Csekénél vizsgálták, és visszadták mert semmi baja sem volt. A garancia még megvan rá. Azóta van benne 300 km maraton és 3 CC verseny. Gond nincs!

#8
dhi

dhi

    vendég

  • fórumtag
  • 30 posts
a 2. igen jo kerdes volt! :))) hat igen a szep magellan festes sem orok! :))


#9
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 posts
Lenne egy-két kérdésem, hátha akad itt egy két okos ember.
1. A barátnémnak veszek most kerot. Egy acélvázas full acerás cratert akartam 16-os méretben, de kiderült, hogy azt 16-osban nem gyártanak acélvázasba. Most az lesz, hogy egy 16os hydra vára akarjuk a cuccokat felpakolni egy craterrõl.
Szerintetek a crater és a hidra acélváz között mi  különbség.? (Mindkettõ hi-ten)

2. A magelánnál lehet-e vázat újrafestetni, mert nekem a serpens vázamon már szinte csak foltokban van festék, pedig csak 5 hónapja nyúzom.

#10
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,004 posts
nem tud vki felrakni egy képet az ideji PolarX-rõl, nem azért mert még nem láttam, ;D hanem azért mert kéne kép az új feliratáról!!!!

THX

#11
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
Háááát sajnos nem..  :D
Halkan megsugom, hogy rendszergazda vagyok es a kép az irodában készült. (es még 3 sor doboz van mögötte) ;D

#12
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
GYalogkakukk: A kép a lakásban készült? :-D

#13
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A 2002-es POLAR-X jobb mint a 2001-es??? ??? ???

#14
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,739 posts
Beírok már én is: nekem egy Magellan Crater alu-m van (csak a váz, a többit én raktam össze) és sztem semmi baj a festésével. Sõõt. Nekem nagyon tetszik. És nem is olyan nehéz.  ;)
Be is szúrok 1 képet róla:
http://www.tar.hu/gy...kukk/new500.JPG
(igaz, a fehér merev villával talán kicsit szebb volt...)

#15
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Hát igen.. Fekete-fehér verzió nagy elõnye, hogy eljutott a mákszem agyukig, hogy a matricát meg lehet vágni, így nem maradnak idétlen csíkok a fényezés alatt..

#16
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Ez a fekete-fehér verzió nem is olyan rossz!!! Nekem jobban tetszik!!!

#17
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 posts
törömelakezüket.

#18
dhi

dhi

    vendég

  • fórumtag
  • 30 posts
ja es meg annyi, hogy nem kene hagyni, hogy az IllmaticRacingTeam átfesse és ráragassza azt a csunya Illmatic matricat a PolarX-ekre, mar 3 Illmatic matricas PolarXet lattam, és mindegyik srácon Veres Ordog polo volt! hihetetlen! :D  :D :D

#19
dhi

dhi

    vendég

  • fórumtag
  • 30 posts
vitathatatlanul jok a Magellan vazak, bar nekem egy Polaris 4 helyen repedt meg...no mind1 azota beujitottam egy PolarX-re, amivel miota megvan (1honapja) csak annyi bajom van, hogy kitagult a fejcso...na mind1, elofordul, ettol meg a Magellan a király! remelem az uj mar nem fog kitagulni... :))


#20
mmm

mmm

    vendég

  • fórumtag
  • 13 posts
Hali!!

Nekem crater(alu) van és maga a váz bejön de a felszereltsége sajnos hulladék, bár ez várható volt.Nem találtam benne nívós alkatrészt:(csak a teló de azt külön vettem hozzá:))