Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

dirt-street park

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
23 hozzászólás a témában

#1
tisa92

tisa92

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
SZiasztok!! Nem tud valaki valami infót arról hogy pontosan hol lesz a helye a Balatonfüredi dirt / triál pályának???

#2
kratox

kratox

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
hali
van veszprém megyében dirt-street park?
választ erre várom:
vtin055@citromail.hu
üdv

#3
AcYL 07

AcYL 07

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Bocs hogy közbeszólok , de ezt erõsen kétlem :D
" Aki reménybõl él, éhen hal." Benjamin Franklin

#4
Obsitos

Obsitos

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Igen, láttam. De úgy gondolom, hogy hiába több éves ez a topic, attól még bármi lehet belõle.Hátha pont én kellek ehhez, hogy meginduljon az ötlet kivitelezése.

#5
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Azért nézd meg a hozzászólások dátumát!;)


#6
Obsitos

Obsitos

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Üdv! Szerintem egyszerûen lehetne a Bikemagban is hirdetni. Nem? Gondolom nem csak én veszem az újságot és valószinüleg elég hatásos lenne. Engem is érdekelne a pálya, mert itthon nem sok esélyem van komolyabb pályákon mennem. Max a határba nagy esõ után csak félek, hogy leszednek a határõrök XD Én is segíteném az egészet, de ha elég sok az érdeklõdõ szerintem lehetne úgyis, hogy alapítunk egy egyesületet, és mindenki ad bele(feltéve ha elég nagy a tagszám). Mindenki hozza a saját tudását plussz az eszközeit. Valószinüleg lenne olyan ember aki értene hozzá meg cucca is lenne. Persze gondolom a legtöbben csak ásót tudnának hozni. De nem kell rögtön valami kiba' nagy létesítményt építeni. Elég pl 2 pálya elsõre utána lehetne bõvíteni. Így hirtelen ennyi.
Köszönöm a figyelmet!

#7
bakozoli

bakozoli

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Na ja, az e-mail jó lenne, mert nem kerül pénzbe, viszont nem mindenkinek van. Azt meg lehet csinálni, hogy szélnek eresztünk egy levelet, és mindenki küldje tovább minél több bringásnak, aztán töltsék ki a csatolt kérdõívet és küldjék vissza nekünk.
Szerintem ez mûködne, mert egy bringásnak biztos van net otthon, és õ el tudja mondani a többieknek akiknek nincs, esetleg kitöltik mindannyian, és annyival több kérdõívet csatolnak. Megérne egy délutánt....


#8
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ahogy magyarországon rendezik a dolgokat, nem tudom mi lesz belõle?!
Egy-két haverommal szereztünk egy király területet egy kisebb bringásparknak.Csináltunk 3D-s terveket meg minden.
Már csak az engedély hiányzik, de azt már 4 hónapja intézik, pedig csak két aláírás az egész!!!!!
De azért hajrá!!!!!!!!

#9
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
asserossz..és mi elnne ha mindet együtt? ;D

#10
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
És ha az email végén az állna hogy: EZT LEHETÕLEG JUTTASD EL MINNÉL TÖBB BICÓS HAVERODNAK

#11
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
az emil jó ötlet de a legtöbb bicósnak sajna nincs nete ergo. emilcime, tehat ha van szorolap/kerdöiv azt a bicoutaknál, fogasnal lehetne szorni ;)

#12
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
Nem vágom még mindig rendesen! De a saját szellemi szintemre leegyszerûsítve a dolgot vmi. olyanról lenne szó mint Szegeden, ahol a bmx-esek összeálltak és kérvényeztek egy pályát. ÉS ezt meg is kapták!!

Na ha ilyenrõl van szó akkor ahogy lehet hajtani kell. De a kérdés az van-e esély rá???

#13
bakozoli

bakozoli

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Na tegnap kiderült, hogy a terület már hasznosítva van: egy cross pályának ad helyet - mármint autócross.
Viszont maga az ötlet nem rossz, tehát ha sikerül megírni a tervet, igényesen, akkor azzal el lehet menni néhány befektetõcéghez, legrosszabb esetben a ISM-hez, bár õk tuti nem ugranak rá.
Sõt attól még el lehet menni a már említett céghez is, mert nekik komoly gépparkjuk van, szóval nekik elég költséghatékony lenne a területrendezés.
Most egy kicsit elbizonytalanodtam.
Amit mindenképpen meg kéne csinálni, legalább egy Budapest és környéke megkérdezést, pl kérdõívet, hogy magát az igényt és a piacot - azaz a többi ilyen jellegû park létezését és ismertségét számokba kellene kifejezni. Azt ugyebár tudjuk, hogy van rá kereslet, de annak aki nem bringázik és nem látja saját szemével, csak k**** sok pénze van, a számok kellenek.
Szóval, ha valahogy össze tudnánk hozni egy kérdõívet, illetve annak szétszórását, akkor kezdetnek nem volna rossz. Az a kérdés, hogy juttatjuk el a bringásoknak úgy, hogy gyakorlatilag ne kerüljön pénzbe. (nekem ugyanis nincs ekkora szabad tõkém, hogy több 1000 levelet postázzak... >:(
Az e-mail jó lenne, kérdés mennyi cím áll rendelkezésre!!!???
Na mindegy! Még gondolkodom a dolgon, remélem Ti is, aztán meglátjuk mibõl élünk.

#14
bakozoli

bakozoli

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
holnap részletezem! Heló

#15
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
mivel tudunk segiteni??!szolj... ;)

#16
bakozoli

bakozoli

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
NEM CSAK MARKETINGESEK PLEASE HELP!!!
Tényleg mindenkire vonatkozik, aki beszállna a buliba!

#17
bakozoli

bakozoli

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Köszi az eddig hozzászólásokat!
Még úgy áll a dolog, hogy nekem már régóta mozgatja a fantáziám egy ilyen cucc, de ehhez nem kevés zsé kell, ahogy ezt írtátok is.
Viszont van egy cég, amely szállítmányozással foglalkozik, de van külön építési, fõleg útépítési divíziója is. Nem beszélve a földrõl és a lehetõségeikrõl. A tulajdonos egy szerintem jó ember, aki szintén sportol és hidd el ismered Te is - nem kerékpársport - de nem említeném sem a nevét sem a cégét.
Írtam már nekik, de még nem érkezett válasz, ami azért van, mert szerintem a titkárnõje kiszûrte a levelet, gondolván megint valami alapítvány, vagy mittomén...:) Csók neki.
Szóval a hely és föld-anyag meglenne hozzá, kérdés nekik mi a tervük a területtel, és mennyire tetszik nekik az én ötletem.
Ezért gondoltam úgy, ha kapnak egy konkrét marketing tervet az ügyrõl, esetleg ktg-tervvel együtt, felvázolva szinte minden lehetõséget és buktatót, akkor talán elolvassák és akármi...
Ismerni ismerek ott néhány embert, de sajnos csak kisebb beosztásban, de talán sikerül eljutni vele az említett tulajhoz.
Ehhez viszont sokminden kell, ami nagyon sok munkával jár!!!
Elõször kéne egy eredményes piackutatás, amire lehet építeni. Aztán még nagyon sokmindenrõl kell szót ejteni, nem beszélve a leglátványosabb részrõl a látványtervekrõl!
Szóval, ez amolyan toborzás is lehetne, mivel sok helyen meg lehet próbálni, több befektetõnél is. Ezért, aki érez magában energiát, szívesen venném a segítséget, mert én tervezem megírni ezt a tanulmányt, és ha bejön, akár hosszútávon is eredményes lehet, nem beszélve az eredményrõl.
Szóval, marketingesek, please help!!!!

#18
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hát, nagyon nem vagyok jártas ilyen marketingezésben, de: Biztos bevétel, amely nyáron csökken, télen 100%-os szinte. Írtál üzletet, stb. ez szintén plusz bevétel. Rendezvények létesítése, és pl. a kiadó cég, vagy f*ck tudja mi nevesítése, relkámozása kisebb plakátokkal, egyébbel. A terület hasznosítva van, és jó az esély, hogy a cég nem nagon bukik el egy ilyen parkon. Emellett, ha tényleg lesz külön monti és bmx részleg, a magyar bringasport külön egységei tényleg úgy tudnak fejlõdni, hogy nem zavarják egymást, ha ezt meg tudjátok oldani. Emellett, ez a vendéglátó+üzlet plusz kb. 10munkahely, bár ez nem nagyon nyomós tömeg ;D

Egyébként esetleg meg is valósulhat a dolog, vagy ez inkább csak egy ilyen munka?

#19
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

egy marketing tervet írnék

sztem most nem földmunkáról van szó,srácok ;)

#20
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Valóban jó ötlet!
De a gördeszkásokat meg görkorisokat hagyjuk már ki.Hányok a buggyos nadrágtól ;D