Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Cannondale

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
483 replies to this topic

#21
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Ertem, koszi. Otthon le is mericskelem majd.

Az XL 167.7mm a többi 137.7mm.



#22
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts

A Cannondale nem gyárt más vázakhoz, Xl-es váz fejcsöve hosszabb 30mm-el.

Ertem, koszi. Otthon le is mericskelem majd.



#23
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Csak nem tudom, ez mas vazakhoz lett gyartva, vagy az xl-es cdale vazak miatt is szukseg van nagyobb befogos leftyre.

A Cannondale nem gyárt más vázakhoz, Xl-es váz fejcsöve hosszabb 30mm-el.



#24
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts

Valóban létezik XL-es vállal ez itt például az és azért is olcsóbb.

 

http://www.cannondal...cts/HF12LCXLR29

Csak nem tudom, ez mas vazakhoz lett gyartva, vagy az xl-es cdale vazak miatt is szukseg van nagyobb befogos leftyre.



#25
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Apron hirdetnek most egy lefty speed sl-t. A hirdeto szerint ez L-es vazig jo, mert az XL-es cannondale-eknek hosszabb a fejcsovuk. Ez tenyleg igy van, mert en nem talaltam nyomat? Annyit sikerult kigugliznom, h vannak aftermarket leftyk hosszabb fejcsovu vazakhoz. (2007-es xl-es carbon rush-om van)

Valóban létezik XL-es vállal ez itt például az és azért is olcsóbb.

 

http://www.cannondal...cts/HF12LCXLR29



#26
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts

De azért próbálj ki egyet. Mert nekem ez még eléggé új dolog. MA pl engedtem belőle. Elfelejtettem, hogy cseréltem stucnit és néztem mennyit mozog. Láttam ,hogy van még a rugóútból.

 

 

 

Apron hirdetnek most egy lefty speed sl-t. A hirdeto szerint ez L-es vazig jo, mert az XL-es cannondale-eknek hosszabb a fejcsovuk. Ez tenyleg igy van, mert en nem talaltam nyomat? Annyit sikerult kigugliznom, h vannak aftermarket leftyk hosszabb fejcsovu vazakhoz. (2007-es xl-es carbon rush-om van)


Edited by zotti, 2014. October 05. - 20:27.


#27
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts

okosok lefty Supermax PBR 130mm összehúzható 100mm-re?

 


#28
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts

kossze, akkor meg elgondolkodom, plane hogy a ts8 26-os kerekhez mosogepszinben jon

De azért próbálj ki egyet. Mert nekem ez még eléggé új dolog. MA pl engedtem belőle. Elfelejtettem, hogy cseréltem stucnit és néztem mennyit mozog. Láttam ,hogy van még a rugóútból.



#29
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts

kossze, akkor meg elgondolkodom, plane hogy a ts8 26-os kerekhez mosogepszinben jon



#30
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts

Hasznal vlki ujfajta leftyt vagy magura TS 6/8 villat? (Kiprobalnek vlmi mast a reba helyett a rushban.)

Nekem már a Hybrid van. Nem az idei fejlesztés (ami offsetes). Előtte Reba volt. Összességében jobb, de ezzel is fájt a kezem a mátra hosszú végére :) Puhábbra már nem merem engedni, fel felüt.


Edited by h_geri, 2014. September 02. - 14:58.


#31
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Hasznal vlki ujfajta leftyt vagy magura TS 6/8 villat? (Kiprobalnek vlmi mast a reba helyett a rushban.)

sokra nem mész vele, de kiállításon nyomogatva ts8 szépen mozog. de biztos hogy nem egy liga egy leftyvel.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#32
zotti

zotti

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts

Hasznal vlki ujfajta leftyt vagy magura TS 6/8 villat? (Kiprobalnek vlmi mast a reba helyett a rushban.)



#33
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

Nekem a Fatty DLR80 volt nagyon szokatlan. Főleg, hogy a 70kilómhoz piros negatív rugó van benne :)

És persze itthon nem is nagyon találok kéket(közepeset).

 

Egyébként brutál merev...


"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#34
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Nem kellett még (lekopogtam). Remélem így is marad. Tubeless-snakeskin párossal védekezek :)

Ezt a hibrid leftyt (számomra) elég nehéz belőni. Már ami a nyomást illeti. Jól mocorog, de lehetne finomabb is. 

Én sem defekt miatt, csak teszteltem a 2.1 és 2.25-ös gumi közötti külömbséget.

Nekem nincs bajom vele, csak szokni kellett a Fox progresszív mozgása után a Lefty linearitását, nem Snake Skines Rocket Ronnal elől az oldalfal vékonysága miatt már kimondottan zavaró volt nekem.



#35
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts

Azért úgy első gumit cserélni elől, hogy a kerék a bicón van, egészen más életérzés! :D

Nem kellett még (lekopogtam). Remélem így is marad. Tubeless-snakeskin párossal védekezek :)

Ezt a hibrid leftyt (számomra) elég nehéz belőni. Már ami a nyomást illeti. Jól mocorog, de lehetne finomabb is. 



#36
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,541 posts

Akkor már megérte rám hallgatni  :D



#37
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Azért úgy első gumit cserélni elől, hogy a kerék a bicón van, egészen más életérzés! :D


  • kalaius and Richie like this

#38
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts

Sima 1.5-ös stucni kell? Milyen hosszú érdekel? Nekem sztem van egy rövidebb, egy Geminiből. Írj rám, ha érdekel. 

Most még próbálgatom mekkora is kell. Most Opi van. Ha már tudom milyen kell és mekkora, akkor keresek sima 1,5-est. Neked milyen van?



#39
rebikerbp

rebikerbp

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts

Éreztem, hogy nem sokan mennek Cannondale-el itthon, de hogy ennyire... :)

Közben szereztem. 1,5-es régi fajta stucnija van valakinek? Esetleg eladó? Az új bringába tervezek integrált szerszámos készletet. szeretem ezeket a paraktikus dolgokat

Angol ebay-en (ebay.co.uk) érdemes szerintem még körbenézni.



#40
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

Éreztem, hogy nem sokan mennek Cannondale-el itthon, de hogy ennyire... :)

Közben szereztem. 1,5-es régi fajta stucnija van valakinek? Esetleg eladó? Az új bringába tervezek integrált szerszámos készletet. szeretem ezeket a paraktikus dolgokat

 

Sima 1.5-ös stucni kell? Milyen hosszú érdekel? Nekem sztem van egy rövidebb, egy Geminiből. Írj rám, ha érdekel.