Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Full telos vaz nem csak DH-ra

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
302 hozzászólás a témában

#301
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ilyen sajnos nemigazán van, ami jó is, meg olcsó is! Etalon a témakörben a SantaCruz Bullit, de az 280e...

Talán majd az össztelós PolarX! Ki tudja, 2003ra hátha lesz belõle valami!

#302
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerintem nem vagy egyedül ezzel a problémáddal. Ilyen vázat szeretne nagyon sok ember, amiben jól áll egy szimplavállas villa is, de egy duplavállas is, mozog olyan 13-16 centit, nem több rugóstaggal 3.5 kilónál, és kijön 100e-bõl.

Csak sajna ilyen nem sok van. Néztem régebben a Magellan Scutum FS-t, Shock Works NB rugóstaggal 112e volt, de sok nincs belõle az országban. Van (?)még a Merida Big Air, asszem RST 56ossal, kicsit többért, majdnem 120, ezek azok, amik szerintem az "entry-level" kategória. Ennél olcsóbban telósvázat nem szívesen vennék, szerintem az "már olcsó húsnak ..."-kategória.  :-/

Ja, és persze a Wheeler 5000 CZX, 80 ezer, de r.tag nélkül, (+ minimum 20ezer) viszont sok helyrõl hallottam már, hogy törik a lengõvilla. (az is lehet, hogy sokan nincsenek tisztában a saját és a gépük határaival, és ez az ok...)Asszem ennyit tudok.

#303
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Szerintetek milyen fulltelos vazat vegyek, amivel lehet kozlekedni a varosban is, meg neha felfele is menni? Altalaban egyebkent lefele szeretek menni. A helyzet az, hogy nem tudok tobb bringat tartani. Most egy HARO DSR vazam van, de szeretnek egy fulltelost! Lehet akar hasznalt is. Nem igazan akarok 100-nal tobbet kolteni ra.