Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Jó Bringa Bolt pesten?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
180 hozzászólás a témában

#1
j4ni

j4ni

    vendég

  • fórumtag
  • 330 hozzászólás
  • LocationBudapest

Sziasztok!

 

Újpest Városkapunál a Pedalomán mennyire jó szervíz az árak és elvégzett munka tekintetében?

 

Előre is köszi!!

J.



#2
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Kerékpár apróhirdetés: eladó használt és új bicikli és alkatrész ingyenes apró


Tankjú! (hogy én miért nem találtam? Na mind1)

#3
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

ui: ráadásul a keresõ sem találja... :-(


Kerékpár apróhirdetés: eladó használt és új bicikli és alkatrész ingyenes apró

#4
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Crazy Biker


Köszi. (bár nekem valami egészen más név rémlett... :-) )

ui: ráadásul a keresõ sem találja... :-(

#5
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Keresek valakit: annyit tudok róla, hogy Vácon van boltja és tavaly a XIII.kerületben is nyitottak egyet. Sajnos nem jut eszembe a nickje...
(azt se tudom, itt van-e még a fórumon)

Crazy Biker

#6
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Keresek valakit: annyit tudok róla, hogy Vácon van boltja és tavaly a XIII.kerületben is nyitottak egyet. Sajnos nem jut eszembe a nickje...
(azt se tudom, itt van-e még a fórumon)

#7
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nálam van egy üres kampó a nappaliban, ha tetszik vissza sem adom:D
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8
bringavarázs

bringavarázs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.029 hozzászólás

Amúgy szerintetek kifejezetten szervíz ügyben hol találni a legjobb ár-érték arányt Bp-en, rendszeres karbantartásra ill. átépítésekre? (Részben hozott alkatrésszel.)

A ProBike elég közel van és mindenkitõl jókat hallottam róluk, de kicsit mintha drágák lennének. Vagy ettõl olcsóbbat nem éri meg keresni?


...nézz el hozzám...:)lassan itt a tél, marhára ráérek.:)

Ne támadj, jót akarok! Tanulni nem szégyen...nekem se.


#9
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Mégis hová?


#10
balogh ádám

balogh ádám

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
bocsi megtudjátok mondani hol tudok felrakni bicot?

#11
daniel.jozsef

daniel.jozsef

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Ezt nem poénkodásnak szánom, de a Youtube-on is mindent meg tudsz nézni, és az alapján akár magad is nekiállhatsz szerelni.


A youtube videók királyak, szoktam is okulni belõlük, de ahhoz hogy egy hajtásláncot kicseréljek otthon fullra, kb. egy egész biciklinyi pénzért kéne szerszámot és állványt vennem. :) Arról nem is beszélve, hogy ami egy tapasztalt szerelõnek magától értetõdõ apróság, az nekem nem feltétlenül - és a videókból, leírásokból tipikusan az ilyenek nem jönnek át.
(Centírozni így tanultam meg, és hát mit ne mondjak, iszonyatosan sokat szívtam vele...)

#12
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
Szimpla Kertmozi
1075 Budapest, Kazinczy u. 14.

padlás. nagyközönségnek nyitva kedden és csütörtökön 18:00-21:00 között.

#13
lgabster

lgabster

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
nekem se
valaki tudna mondani egy címet, hogy hol van ez a bringakonyha?
köszi
A lehetetlen egy tévhit, semmi több!

#14
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
tényleg nagyon jó. és a hangulat is. sok emberrel meg lehet ismerkedni, és nagyon jó érzés mikor a segítõ oldalon állsz. néha le szoktam nézni én is.
múltkor egy angol-spanyol eu túrázó párosnak próbáltam nyeregbeállítás gyorstalpalót tartani, miután a srác eltörte a pálcáját. vicces volt. :)
annyi, hogy anyag nincs, tehát elõre mérd fel, hogy majd mit kell beépíteni és vedd meg.
(csak nekem nem jön be most az oldaluk?)

#15
daniel.jozsef

daniel.jozsef

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Thx, ez a bringakonyha nagyon jól hangzik... :)

#16
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Köszi a tippet.
Most lesz egy elég nagy átépítésem (majdnem komplett hajtáslánc csere), és legszívesebben olyan helyre vinném, ahol megvárható / végignézhetõ a munka, úgy tanulnék is valamit a dologból. :) Mattz_01 mûhelyén pl. gondolkodtam, de õ nekem kicsit a világ végén van, és most nem akarok vázat festetni.
Adott esetben az se lenne rossz ha egy tapasztalt, jól felszerelt házi mûhellyel rendelkezõ szaktárs elvállalná hogy segít maszekban.


ha pesti vagy ajánlom a BringaKonyha kezdeményezést (Bringakonyha Budapest). esetleg a kitelepülõ Fixáldát.
szerszámot, segítséget adnak. cserébe magadnak szerelsz.

#17
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Köszi a tippet.
Most lesz egy elég nagy átépítésem (majdnem komplett hajtáslánc csere), és legszívesebben olyan helyre vinném, ahol megvárható / végignézhetõ a munka, úgy tanulnék is valamit a dologból. :) Mattz_01 mûhelyén pl. gondolkodtam, de õ nekem kicsit a világ végén van, és most nem akarok vázat festetni.
Adott esetben az se lenne rossz ha egy tapasztalt, jól felszerelt házi mûhellyel rendelkezõ szaktárs elvállalná hogy segít maszekban.


Ezt nem poénkodásnak szánom, de a Youtube-on is mindent meg tudsz nézni, és az alapján akár magad is nekiállhatsz szerelni.

#18
daniel.jozsef

daniel.jozsef

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Köszi a tippet.
Most lesz egy elég nagy átépítésem (majdnem komplett hajtáslánc csere), és legszívesebben olyan helyre vinném, ahol megvárható / végignézhetõ a munka, úgy tanulnék is valamit a dologból. :) Mattz_01 mûhelyén pl. gondolkodtam, de õ nekem kicsit a világ végén van, és most nem akarok vázat festetni.
Adott esetben az se lenne rossz ha egy tapasztalt, jól felszerelt házi mûhellyel rendelkezõ szaktárs elvállalná hogy segít maszekban.

#19
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
fülöpöt szeretem zuglóban, 5-10%-kal drágább mint a ridebike de nagyon megbízhatóan és gyorsan szerelnek.
(nyáron bõven a fõszezonban bevittem felni-agy párt, 4 csapágycserére, pucolásra és két kerékfûzére. másnapra megcsinálták)

#20
daniel.jozsef

daniel.jozsef

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Amúgy szerintetek kifejezetten szervíz ügyben hol találni a legjobb ár-érték arányt Bp-en, rendszeres karbantartásra ill. átépítésekre? (Részben hozott alkatrésszel.)

A ProBike elég közel van és mindenkitõl jókat hallottam róluk, de kicsit mintha drágák lennének. Vagy ettõl olcsóbbat nem éri meg keresni?