Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IX. BMFTeam találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
774 hozzászólás a témában

#61
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás

Olyan nagy gond nem lehet, lévén, hogy van ott egy étterem. :)


Ja, tényleg... ::) Remélem egyik napról a másikra is tudnak nagymennyiségben kaját elõállítani... ::) 8)

#62
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
idõjárás:
hm... úgy legyen, bár a pólókon kívül semmi a meleg idõt idézõ rucim nem lesz ott... ::) :(

;D egész nap idáig azon izgulok, nehpgy legyen tárgyalás, vagy nehogy jöjjön vmi naaaagy és foooontos partner hozzánk be, mert kicsit furán nézerk ki a Zajo hegymászó gatyóban, kapucnis pulcsiban, sisakkal és két hátitatyóval a hátam megett... ::) ;D


#63
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Rás csak viccelt ;D


bocs de nem :-X

edit: bringás videjónézegetés lesz asszem meg heveny rátokgondolás a hétvégén.. de ha véletlen mégis jó idõ lesz, akkor felnézek a Bakonyba és felderítem a Betyáros túra útvonalát...

#64
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Olyan nagy gond nem lehet, lévén, hogy van ott egy étterem. :)

#65
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Rövidgatya, póló, hawai, dizsi, stb... ;D

Akkor a kajával hogyanmileszmánakkor? ???

#66
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nekem anyu azt mondta reggel, hogy abban az országrészben, ahova megyünk, a 7végén vénasszonyok nyarát idézõ idõ lesz.

#67
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Csak én érzem úgy, hogy szombaton jó idõ lesz...? ::)

#68
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
jaja... fél6-6... fél5körül indulok a rózsadombról... ;)


#69
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Para: fél 6??? szerinte annyira ne siess ... nekem Setike 6-ot mondott és ha megszakadok se tudok odaérni fél6-ra!! A vonat csak akkortájt érkezik be kelenföldre ::)

Ha gondolod kijöhetsz a vonathoz és mehetünk onnan 1szerre ;D

#70
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D olyan jó látni idebenn a Medvét... ::) 8)

enyhe motoros fííííling meg van, a két monszter sárvédõvel ::)

részemrõl fél6...lágymányosi...É.Sz.F.

::Péef::

#71
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Era: Bocs a tegnapi kései zaklatásért! Amúgy gondolkodtam, hogy veszek jegyet 800km-re oda vissza és kerülök Záhony felé (megfogadva jótanácsod, miszerint kérjem ameddig jólesik... ;) )! ;D ;D ;D 8) ::)

De végül túl drága lett volna, úgyhogy maradok az eredeti tervnél... Arra kíváncsi leszek, hogy ma milyen sor lesz a jegypénztárnál... ::) Remélem mindenki megvette a jegyet, aki vonattal jön!

Jegy oda-vissza (diákkal, bicajjal): 1917Ft.

#72
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
De beindult a topic... Tennap este 9 körül olvastam el utooljára, és ma nem gyõztem lapozgatni... :)

Tegnap este eléggé beparáztam, amikor rápillantottam a számlaegyenlegemre, és 378Ft volt a vége... :o Na mondom izgi lesz a 7vége 3000 Ft-tal... (De a vonatjegy már megvolt) De hál'stennek megkegyelmeztek az átutalások istenei és megjött a fizu... ;D
Úgyhogy ez jó napnak ígérkezik: fizu, jóidõ (hmmm.... egy kicsit befelhõsödött... charon mégis jön? ;) ), megvettem a BikeMaget is, senki nincs az irodában rajtam kívül és agyzúzózene bömböl ezerrel, délután indulunk (ha a mÁv is úgy akarja), mi kell még? ::) ;D ;D

#73
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Mi is lezuzzanunk, van egy helyünk, ha valaki szeretne ajtóval jönni, de csak humanoid számára, a bringa sajna már nem fér be.
5-kor indulunk Pestrõl.
Ha jönne vki plíz telcsi: 70 212 70 55

#74
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Rás csak viccelt ;D
Én is tekertem ma már 14 km-t ezzel a hatalmas hátizsákkal (ki tudja mi kell hideg, sár? hoztam mindent) a melóba. Jól leizzadva értem be aztán megpróbáltam csinibe vágni magam. 2-kor meg lövök ki, hogy kiérjek a Délibe.
Szóval Rás, ha rossz idõ van, legfeljebb a kempingben hülyülünk, vagy hozzatok fürdõrucit, van ott valahol a közelben valami termálfürdõ. ;D
:-*

#75
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Rás: ha te nem jössz akkor éhen fog halni a banda!!! Ki fog nekünk fõzni??? Muszály jönnöd!!! Ugye te sem akarnád, hogy TE MIATTAD kihalna a bringástársadalom magja!!! :)

Na szal szépen szedd össze magad és gyere ... vitának helye nincs!! ;)



#76
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Nebasz Rás!

FELÁLLSZ..:ÖSSZESZEDED MAGAD... ÉS ELINDULSZ!

NEHOGYMÁ BAZZE!

MEGÉRTETTED??

átcígölködtem ezen a kib****ott pesten a lóval, az emberek vak-s***ek és parasztok, pedig a vidékieket oly szeretettel parasztozzák le, büdös van mint zállat, kiköpöm a tüdõm, mintha nap mint nap bagóznák, az autósok f***ok, de most már MEGYEK!

ÉRTETTED??


#77
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ott is...
de van még összetevõje szóval :-X

#78
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Rás: hun kéne üldögélned állomáson? Ha itt fehérváron akkor kimegyek ha gondolod! ;)

#79
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
vazzeg itt olyan hugy idõ van... szinte koromsötét plussz ködszitálás

meg olyan hugy szarul ébredtem...

asszem itthonmaradok hétvégére mert halál depis vagyok... (a serdülõ kor utórezgései)

most valahogy nincsen kedvem ehhez az esõ sár szürke fellegek, zötykölõdés messzi távolba, üldögélés pályaudvaron részéhez a dolognak :-X
:'( :-\

tudom nyápic vagyok...
azért majd gondolok rátok

#80
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mindegy Tyitonál mindig szokott minden lenni ;)

mondjuk nem értem hogyan gyúgyult össze mert azt azért nehéz lenne a sárra fogni :-X