Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Planet X

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
159 hozzászólás a témában

#21
vendég_norbert78_*

vendég_norbert78_*
  • vendég
Na ma rákérdek má' hogyasszongya! 8)

#22
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Hát Pitbull biztosan nem, mert az csak nekem van az országba. New Jack Flash se szerintem, mert abból 2 van az országba, egy a Forgalmazónál Dzsungel festéssel, meg egyett a forgalmazó adott el fehérbe. Egyébként az összes planet vázat megveheted x festéssel...

#23
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Akár Zebdi is lehetett, mert alapvetõen a trialosabb vázuk.

#24
vendég_norbert78_*

vendég_norbert78_*
  • vendég

Azthiszem maradok mégis a pitbullnál. Szerintem nehezebben töröm el mint a new jack flash-t. Meg egyébként is van még new jack flash az országba 1 db. Pitbullból meg csak nekem ;D


A nyáron valaki vett egy planetX-et a bigbike-ben/fehér merev villával/planetX/ ...stb, abban nem vagyok biztos hogy milyen de ha a honlapon lévô festésnek lehet hinni akkor egy pitbull volt.

#25
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

nem azért de nincs szerintem mo.-n forgalmazója az alex-nek!Az author próbálkozik vele de még nem egyeztek meg!És az author bicajokon vannak!Szóval külföld vagy használt!Engem is érdekelne egyébként

juhi.
eddig a cseke hozta.
iden meg nem tisztult le a helyzet, de minden bizonnyal ugy fog menni a dolog, mint a ricsi.
itt is egy kicsi, ott is egy kicsi.
szorgalmasan kell boltba jarni, es elobb utobb belebotlassz egy darabba.
es a libego:
JAJJ!
akkor sauh-n mennyi penzt fogunk elverni?!
de ugysem fogom feltolni :-X mert inkabb nem eszem, de nem fogok szenvedni ;)

#26
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
a libegõ 250ft/menet

#27
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Pl Zöldpont.

Van is nekik, tegnap volt a kezemben. 9500 Ft.
Címet nemtok most este, de a bikemagbe benne van.
BKV-val. Móricz Zsigmond körtér oder Deák Ferenc felõl 47/49es vill bertalan alajos utca. Kicsit emelkedik az út és bal oldalon van a bolt.

Libegõ: nemtudom pontosan, hogy mivan most, mert egy céghez fog kerülni vagy mi. Most valami 400 Forint 1 fel csak bringával vagy valami ilyesmi de áremelés óta nem voltam kint, mert nincsen nekem erre pénzem, de majd megnézem. Állítólag lesz valami olyan kedvecmény hogy MMTBSZ vagy milyen tagoknak olcsóbb, de nemtudok tényleg semmit, még.

#28
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
nem azért de nincs szerintem mo.-n forgalmazója az alex-nek!Az author próbálkozik vele de még nem egyeztek meg!És az author bicajokon vannak!Szóval külföld vagy használt!Engem is érdekelne egyébként

#29
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
MG!

Tudsz most olyan boltot ahol lehet kapni alex 32es felnit?

Légyszi írd meg! Mert ien felnit keresünk hátsó keréknek!

Köszi!

tommmas

#30
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
BAzz megnézem majd az arcod amikor csak a házig kell felmenni :D

#31
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
khm..tekerunk ;)

#32
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Bazz MG nem mondod , hogy drágult libegõ?Most mennyi?
Mi lesz velün Sauhi talin?Feltoljuk?

#33
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ööö
Hát igen. Lehet hogy nem tudok biciklizni, de én legalább biciklizek, nem úgy mint a sok kis csira poser. Azért bringázom mert szeretek és kész. Nem érdekel hogy ki mit mond.
A shermanom most müxig elvileg jól. Kopp-kopp

A teló tényleg nagy a vázba lehet ezért cserélném ki szívesen sherman jumperre (ugyanez csak 8cm úttal) Azt sokáig bírná tutti. Csak ezt úgysem tudom eladni normális áron, az meg 155 vagy mennyi most...
Tényleg egy nagy giáns állat, de mostanában faragok le a súlyból már csak 17 kg. Eladom a doublewide-ot, csak nem kell senkinek. Eladtam volna a doubletrackemet is csak felraktam a hírdetést és másnap raktam össze a bringát és észrevettem hogy el van repedve szóval az sajna nem fog elmenni :) Nemtudom hogy a 67kg-ommal hogy csinálom ezeket lehet hogy tényleg nem tudok biciklizni. De amíg élvezem addig folytatom.

Szerintetek alex dx 32? 40 széles 17 magas elõre-hátra?
Most már nem nagyon fogok járni hegyre mert drága a libegõ a k anyjukat. Szóval már csak streetelni fogok. Veszek 2 2.3as tiogát és akkor jó lex városba.

Ja és szerintem nem Easyrider mert nem olyan magas az eleje, meg kicsi a váz és bírja az ember maga alá húzni szóval nem EASYRIDER öcsém!
:D

#34
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mg a tipikus amerikai fajta csávó: legyen minden túlméretezve a biztonság érdekében ;D
mondjuk neki van oka félni. én is félnék, ha már éltem volna hónapokig pépes kaján, mert nem tudok rágni.... :-X
de az em ártana, ha megtanulna biciklizni. ::)

#35
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Szerintem pedig nem "megalomán" csak mert sok jó cucc. Ha annyira menõzni akarana, vmi elõlhátulrugózósat is összerakhatott volna, azon a csajok is látják, hogy drága :) Bár villából kissebb is jobb lenne bele, de ez teljesen szubjektív. Az, hogy MG akár meg is tanulhatna biciklizni már nekem is megfordúlt a fejemben... Talán még sem az alkatrészekben van a hiba, hogy nem bírják a "kiképzést".

#36
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Megjött a pitbull és össze is raktam.
Ittvan 3 kép

http://moo.tvn.hu/px1.jpg
http://moo.tvn.hu/px2.jpg
http://moo.tvn.hu/px3.jpg

Ízirájder öcsém, ízirájder!
.-)

#37
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mg: tanulj mar meg biciklizni! ;D ;D ;D ;D

#38
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
nem olyan biztos az :-X ;D

#39
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
néha? ;D szerintem a forum team többdége egy rst -t több idõ alatt törne el mint mg egy shermant.. :P

#40
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
sz*rd má le hogy lehet-e vele menni.
szép azt csá... :-X :P

amugy meg képzeld, ültem rajta és megy..jó mi?
elsehiszemhogygurulmeghogyhasználható..