Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kékes csúcsfutás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Aki elõször megy, nagyon készüljön fel, mert az utolsõ kilcsik brutál kemények, fõleg melegben. :-[És még ezért 2000-ret fizetni...?!

#2
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
sziasztok, én voltam tavaly, és idén is megyek. Ha most nevezel már 2000 fölött van. Egyébként csak eltanácsolni tudlak titeket, én is csak azért megyek mert hülye vagyok... ;D Tavaly brutál meleg volt, mondhatni kánikula és mentalisan és fizikailag is teljesen amortizál, hogy végig felfele van. Az idõjárás alapján idén is valószinû igy lesz. Egyébként lefelé is futni kell, ha valaki nem megy föl neked kocsival, de ez nem olyan vészes, végig lejt (vajon mért) és erdõben 4 kilcsi körül van. Ja és nem elég fönt az a kaja amit adnak, érdemes sietni vissza, hogy tegyél valamit az arcodba. A polo tavaly nagyon jó minõségû volt.

#3
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz'

Nem tudom pontosan mennyien szoktak lenni, de tavaly épp akkor tekertem arra amikor ez volt, és biza' egy felbolydult hangyaboj nyüzsgése táult elém Mátraházán...

Rengetegen voltak... pedig volt vagy 40fok...

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én 8)

#4
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi
http://www.bpsportir...seny/kekes.html
Az elõnevezés júni 6-ig 2000 FT, de csak az elsõ 1500 nevezést fogadják el. Nem tudom, mennyien szoktak lenni, ezért is kérdezem, hogy kicsúszhat-e belõle az ember?

#5
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Jó hülye vagyok,vagyis mennyi a nevezés:):):)

#6
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali!
A haverommal minket érdekelne,de mikor lesz?
Üdv:Thy

#7
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hali

Úgy tûnik, van néhány futó is a csapatban...talán nem off-topic... Csinálta már valaki a Kékes csúcsfutást? Most lesz június 21.-én. Mátrafüredrõl 12 kilcsi fel a csúcsig, 671 m szintemelkedéssel. Érdemes?
Köszi