Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

"Élménytúrák"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
33 hozzászólás a témában

#1
WBarni

WBarni

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hallo!

nemtudom mennyire vagytok ismerõsek Mór környékén. DE!
ha tudjátok hol húzódnak a P.vám meletti bányatavak
akkor már jó helyen jártok.
szóval itt találtam/unk 1 egész jó kis DH,Dual pályát.
korábban siratófalként használt helyen rallyk mentek.
;D
nem 1 nagy durrancs de kezdõknek + haladóknak király lenne.
:)



#2
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Azt majd kitaláljuk, de gondolom a HHH-gyel kezdünk. A többi legyen a Ti dolgotok, mert én nem igazán ismerem még az ösvényeket, de tõlem lehet a DM útvonala is. A lényeg, hogy ne beton legyen!

#3
_kriszta_

_kriszta_

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
És merre lesz a tekergés?
Mennék... :D :)

#4
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Lensverrel a jövõ hét keddjét beszéltük meg. Ha mindenkinek megfelel akkor találkozzunk hatkor a bicajúton a Duna mellett a Szépvölgyi úti keresztezõdésben. Jöjjön aki csak tud!

#5
julyus

julyus

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hali,
én is csatlakoznék a jövõ heti élménytúrához, ha még nem telt be a nevezési létszám. :)
Ma is voltam tekerni a Fenyõgyöngye meg a 3H felé, volt is jópár arc, de mindenki egyedül nyomult.

#6
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Részemrõl teljesen rendben és akikkel voltam - Era, Trifó, András (a fórumos nevedre nem emlékszem, bocs) - jó fejek, tehát ha adtok tf.számot akkorjelentkezek vagy majd itt a fórumon hírdetünk. Én a jövõ héten nagyon mennék, tehát ha nektek is megfelel akkor elkezdhtünk egyeztetni egy idõpontot. Nekem általában az 5 utáni tekerés lenne jó hétköznap. A jövõ hétvégém még nem tudom, hogy alakul, de lehet, hogy az is jó lesz és akkor belefér egy komolyabb túra is. Ha valaki keres a 70/5386139-en elér. Ja, és nézzetek bele néha az Edzõtársat a Pilisbe ill. a Bringás lányok márpedig vannak topicokba is. A múlt heti túra is ezeken szervezõdött.

#7
monnique

monnique

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás


Csatlakozom én is!! :) ;) :D

#8
_kriszta_

_kriszta_

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Fú, bevennétek legközelebb engem is? :)

#9
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Sziasztok!
Mi szerdán délután voltunk tekerni. Engem Era hívott, amiért végtelenül hálás vagyok, mert én is teljesen egyedül járogatok tekerni és most végre sikerült egy jó társasággal összejönnöm. A kondik is egyeztek, így mindenki nagyon élvezte. Az élményt meg a Duna M. kezdõ szakaszának terepe biztosította. Remélem még lesz folytatás.

#10
_kriszta_

_kriszta_

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Én tavaly nyár óta tekergélek nagy lelkesen, és mivel a barátaimat a bringázás fagyos hidegen hagyja, kénytelen vagyok sokszor egyedül menni. De mostanában azért gyakrabban akad jelentkezõ. (Hmm.. rákaptak az ízére? :)) Általában hétvégente megyünk, hétközben este meló után egyszerûen nincs már kedvem bringára ülni.

Sokakhoz hasonlóan mi is rátaláltunk néhány helyes kis bányatóra ahol lehet nyáron csobbanni, közben le-lecsúszik néhány söröcske is, aztán hazafele Római-parton fekvõ kedvenc büfé (Bíbic) útbaejtése után hazatekerés - kellemes napi program.



#11
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Most egy picit elpirultam... ;)
Persze, hogy szólok. A hétvégén megyünk néhányan a csapatból a Duna Maratonra, július 26. - augusztus 3. ugye erdélyi túra, de valszeg augusztusban szervezünk még valamit. Vagy szeptemberben. Folyamatosan tájékoztatlak mindenrõl ;)!

#12
monnique

monnique

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Szia Monnique :-* :-*!
Végre te is itt!
Frankó bicajod van.


Halló Ultio!
Meglestem az Opusodat!Ezen tényleg csak "feszíteni" lehet büszkén! :D
Ha máskor szerveztek túrát, szólsz?Szívesen csatlakoznék! ;)
Ciao



#13
edidani

edidani

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Nem tudom hogy létezik e?
De én nagyon kiváncsi lennék hogy ki merre bringázik! ;)
Országuti és montis turaútvonalakra lennék kiváncsi.
És ha valakik járnak esetleg egy kedvelt helyre és bevennének még embert esetleg szivesen csatlakoznék!
Föként Bp-környéki utak érdekelnek,"kerekezés"céljából!
De ha valaki tud Gyönyörü helyet szivesen vonatozok!
teljes utleirások jól jönnének,konkrét uttal és turista ut jellel esetleg nehézségek jelölésével.
Ezeket összegyüjtve mindenki kedvére használhatná!
Terepre fel!

#14
srob

srob

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!
A honap vegen keszulunk del-franciaorszagba kerekezni (Provence). Nincs veletlenul valakinek tapasztalata egy ilyen turaval? mit, hogyan, merre ...stb. Autoval mennenk, vinnenk a bicokat es fokozatosan nyomulnank elore az olasz hatartol.
koszi elore...

#15
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Július 26-án indulunk, és vonattal megyünk Nagyváradig, onnan bicajjal nem tudom még meddig, ahol alszunk, másnap pedig Padisba tekerünk, és onnan csillagtúraszerûen járjuk be a környéket. Augusztus 3-án jövünk haza. Elég sokan leszünk, eddig 18 emberke jelezte, hogy jön, de persze sokan nem jönnek majd.
Nem kemény mindenki, vegyes a társaság különbõzõ erõnléttel. Meg amúgy is ez élménytúra ;D ;), nem pedig teljesítmény, szóval nézelõdünk, sokszor megállunk, és megvárjuk, aki lemeradt. De ilyen nem szokott lenni, mert tényleg mindenki számára elfogadható tempóben megyünk.
Én ma is megyek egy pár órát tekerni.

#16
monnique

monnique

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Vettem, köszi! :)


[quote author='jenõ
link=board=6;threadid=4039;start=15#msg116071 date=1057063038]
a Megmozdulás/Duna Maraton v4-et lehet, hogy érdemes lenne olvasgatnod. ;)
[quote][/quote]

#17
jenõ

jenõ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
a Megmozdulás/Duna Maraton v4-et lehet, hogy érdemes lenne olvasgatnod. ;)

#18
monnique

monnique

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
..ill. pontosan hol?

#19
monnique

monnique

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
:D Köszi a +hívást, de az a hét tele van.Mivel mentek el addig amúgy és hányan?Mindenki kemény montis nyilván.. :)
A Duna Maraton mikor lesz?

#20
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Szia Monnique :-* :-*!
Végre te is itt!
Frankó bicajod van.
Július 26-án megyünk Erdélybe egy hétre. Gyere velünk te is ;)! Én, ha még nem tudnád ;D egy Author Opuson feszítek ;D ;D. Amúgy mi a hegyekben bringázunk legtöbbször, ha van idõnk összejönni. Pl. voltunk 4 napot Szilvásváradon, a Caprine Maratonon,a Pilisben, ezen a hétvégén megyünk a Duna Maratonra, és Erdélybe. Máskor meg ki hol. Én pl. Bp.-en tekergek ide-oda. Ma is délután. Én is megállok ha valami tetszik, ez az igazi élménytekerés. Szerintem ilyen lesz a Duna Maraton is :). na mindne jót!