Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

kerékpáros térkép

- - - - -

  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#61
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts
Én érem el az oldaladat, Kergeegér!

#62
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
Nekem simán lejött a Vértes térkép, következõnek a Pilisre szavazok, esetleg még a Szekszárdi dombságra. Az eddigi kettõ szuper!

#63
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
ma feltöltök párat.

amikkel tudok szolgálni:
aggtelek
bakony
balaton
börzsöny
budai-hg
bükk
karancs
keszthelyi-hg
mátra
mecsek
pilis
somogy
soproni-hg
szekszárdi-dombság
tisza (full tiszamenti)
tisza-tó
velencei-tó
vértes
zemplén
zselic

van amelyik nem egész térkép. olyan értelemben nem egész ,hogy nem 1 képbõl áll hanem többõl. amúgy más prob nincs :)
elkezdem abc sorrendben aztán 1 hét alatt fent van az egész.
ha a tárhely nem elég akkor pedig a legrégebben felrakott dolgokat leveszem.
byebye

#64
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 posts
Kergeegér: Tényleg nagy ötlet ez a térképesdi, remélem még folytatod a feltöltögetést!

#65
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
Vértes túristatérkép
http://kergeeger.atw...rkep/vertes.jpg
9és fél mega

#66
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
télleg ,ez a laminálás dolog hogy/hol/menyiért müxik?

#67
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,931 posts
Én meg mindig szétizzadom ;D

#68
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hol lehet ezt megcsináltatni? Ugyanis - bár én nem nagyon használom a térképeket, de - többször szétázott nekem is a térkép a kezemben, amikor másoknak mutattam az utat!

#69
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
a celluxok legalabbis ha nem vmi jot veszel idovel leesnek.
be kell az egszet laminalni
lehet fenyes vagy matt foliaval is csinalni es kesz vizallo orok eletu darab...

#70
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
jah, télleg a legjobb módszer (illetve ha vki jobbat tud sikítson).
a lényeg, hogy ne akkor nyomassad a celluxot, amikor már úgyis gém óver, hanem egybõl, amikor megvetted! így k.tya jó lesz, és kajakra mondom, hogy nagyon tartósak!


#71
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
jaja.. aztán meg mállik szét a kezedben, mint árvizkor joli néni kérója.... én meg szoktam kicsit tuningolni a törésvonalait celluxal, úgy egész jól birja ,s a jelzések is tovább láthatók a kritikus nyitom-zárom helyeken upsz, ezt máû' mondtam szori

#72
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
na ugye ,hogy jó ez. mellesleg ezek sem olcsó dolgok sajnos. bevásárolsz az ilyen térképekbõl (túristatérképet meg jó is ha veszel minden évben) akkor egy tizes alatt nem úszod meg.

#73
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
hûûû, egér ez állat!!
gyühet mind fõleg az északi régió, már csak a nyomtatási alternativán gondolkodom...

igy legalább lesz térképem, nem kell minidg celluxal tuningolni a hajtásvonalakat a térképeimen :-))

#74
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
na mindegy, más alternatíva nem nagyon van. bikemag galériába nem tudtam felrakni de itt fent villog:
http://kergeeger.atw...erkep/matra.jpg
11megabájt , ezért ajánlatos jobb klikk/cél mentése más néven... módon leszedni.
szóval ha kell valakinek mind akkor felpakolgatom.
byebye

#75
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
ááá.. ezekkel a marketinges kerós turistatérképpel eddig csak szivtam: legutóbb a Bükk verzió hagyott cserben, tavaly nyáron a tortúra bicós verzión... @rt sem ér, szeritnem, azon vinnyogtam magamban, hogy annyira tróger, hogy még léptpket sem tettek rá.... bocs kiadók
uszkve télleg egy pöpec túristatérkép+tapasztalat mondjuk aszfalton semmi gond...

#76
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
nos az a helyzet ,hogy van 300 mega szkennelt (nagyon jó minõségû!) térképem. ezek olyan 10-15 megát tesznek ki darabonként. pl mátra túristatérkép jpg 11mega.
megpróbálok egyet feltölteni a bikemag galériába... hátha engedi. onnan leszedhetitek és ha van rá igény (és fel is megy a galériába) akkor fel fogom rakni az összeset.
vannak kerékpáros térképek is de az sajna nagyon kevés. ami van azt is felrakom majd de az jóval kevesebb (és nagyon hiányos.. ezért is nem eröltetem azt)
szvsz jóval többet ér egy friss túristatérkép mint egy kerékpáros.
Orion leírta itt a lényeget ,hogy amolyan családi túra térképek a kerékpáros térképek :)
ha ismered a túristajelzéseket (valahol a neten is fent vannak .. mindjárt meg is keresem mert itt a tavasz :) ) .. akkor már nyert ügy. ha ismeretlen a terep amerre menni szeretnél akkor meg szólsz itt a fórumba és tutti ,hogy lesz valaki aki úgy ismeri azt az utat mint a tenyerét és már mondja is ,hogy lehet-e bicóval arra menni vagy sem.
nah ennyi.
bár lehet ,hogy hülyeségeket hordtam itt össze mert nem szokásom minden szót elolvasni a topikokban és egybõl más dolgokról írkálok. 8)


editke: Magyarországon alkalmazott túristajelzések

#77
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én javaslom a Wilker-t is (valamint a többi kerós boltot is) BP kerós térkép ügyben. A Wilker-be én küldöm az utánpótlást! ;)

#78
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 posts
Üdv!

Ha pesti lehetõségek érdekelnek, akkor a Fõvárosi Ügyfélszolgálati Irodában (V. Károly körút 28.), valamint az Ökoszolgálatnál (V. Vadász u. 29.) lehet ingyenes "bp kerékpárral" térképet kapni. Egész jó, egy olyan newbie-nak, mint én sok hasznot tud hozni.

#79
Iguana

Iguana

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts

Ras:
szép kis túra!!!-t terveztél ober-nek ; :)
;)


Az a gáz, hogy egyszer nekem is el kellene kísérnem... ;)

#80
obersmith

obersmith

    vendég

  • fórumtag
  • 123 posts
hát tény, hogy embert/bicajt próbáló dolog... :) eddig a leghosszabb napi távom Bécs-Hegyeshalom, majd késõbb kelenföld-budaörs-törökbálint-érd volt. :) csak közbeiktattunk egy IC-t. 8)