Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VIII. BMFTeam Találkozó (Sátoraljaújhely)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
1082 hozzászólás a témában

#161
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Enyém az elsõ meszidzs:
Ecc k*rva jó volt. Aki kihagyta sajnálhatja. Nem esett az esõ se igazán. A képek remélem minnél hamarabb felkerülnek mert nagyon jók lettek szerintem. Tegnap este volt valakinek egy nagy perec. A tegnapi nap sztárja KISVAJDA.
Negatívumok: LCS kormányhajlítás, tamaskaa 90°C becsatlakozás leszakítása, fékbetéteim le nullázódása.
1000 kép van meg baliba video-i.
Akiket jobban megismertem (nem fontossági sorrendben)
Sala
Sonka Zsuzsi
Lor
Thezolee
Remélem tetszett mindenkinek a környék meg minden. Víz kár, hogy nem volt. Köszönöm, hogy eljöttetek sokan. Ha gondoljátok jövõre ugyanitt.
És ne feledjétek:
Augusztus 9-10 SAUH Downhill OB

#162
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát gyerekek, nem semmi a sztori!

Reggel óta próbálunk kijutni SAÚH-ra, és nem tudunk.
Még ilyet nem pipáltam.

Az egész úgy történt, hogy Zed este kezdte szerelni össze a bicaját meg az enyémet is, és éjjeli 3kor se fejezte még be. Másnap csak 11 körül sikerült. Ekkor már kinéztük a 14/05ös vonatot, amin bringaszállitó is volt.
Sajnos amikor elindultunk, kiderült, hogy a láncom, ami futott össz. 140km-et ugrál a vadiúj hajtórendszeren.
Be kellett menni egy bringaszervizbe, új láncért.
Elõször az Árpád-úton lévõ XB3-ba mentünk be, ahol a srác mondta, hogy van ilyen meg ilyen láncuk, és valószinûleg a HG-70-es 9-es sorhoz jó lesz. Szerencsére megkérdeztem Zed-tõl, aki kint vigyázott a bringákra, de már szétszerelte a régi láncomat, mert azt feltételezni se tudta volna, hogy egy boltban nem lehet kapni!
Nehéz megemésztenem, hogy az eladó srác a boltban maga sem tudta, milyen láncot akar eladni nekem, de mint kiderült, nem volt 9-es!!! Még jó,hogy Zoli segitett. (Senkinek sem javasolom ezt a boltot, mert már az elõzõ náluk tett látogatásom is igen fura volt. Feltették ugyan a tárcsaféket, csakhogy a hozzá tartozó roppantógyûrût kidobták a kukába, és mikor kiderült, hogy az még hiányzik, végül onnan halászták ki! :( Továbbá az egyik crank'o maticot - ez a hajtókar rögzitõ gyûrû - vagy lenyúlták, vagy egyszerûen elfelejtették visszarakni!)
Igy kedvesemnek át kellett tolnia engem a Pedalománhoz, mert tekerni már nem tudtam. A lánc szétszedve lógott.
Ott Spálya gyorsan megoldotta a problemet, csak az volt a baj, hogy már 13/40 volt, és 20 perc alatt sehogyan sem érhettünk volna be a Keletibe.
Azért elindultunk, hogy majd a 16/05-ös vonattal megyünk. Több órányi várakozás után viszont -mikor már a peronon álltun - a tudomásunkra hozták,hogy sajnos nem férünk föl arra a vonatra.
Végül feladtuk a kisérletezést, mert az ezután jövõ vonatok: 17/21-es, biztos tömeg lesz, és nem férünk fel, következõ egy IC, arra nem lehet bringát tenni, a következõ meg már hajnali 5-re ér be.

Azt hiszem, túlságosan is veletek szerettem volna lenni, és minden összeesküdött ellenem. Nagyon szomorú voltam, higgyétek el, errõl Zed is tanúskodhat. ;)
Holnap a 6/05-ös vonattal indulunk, arra van kijelölve bringaszállitó is.
Remélem ezúttal szerencsével járunk.

Csak azt sajnálom nagyon, hogy ebben a szép idõben nem lehetek ott veletek, és nem bulizhatok egy nagyot ma éjjel!



#163
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Hát lemegyek ha tudok. Mondjuk a csodálatos felfelémet majd csodálhatod mivel elõl 38as tányér hátul meg nem lehet váltani. SZóval rulez

#164
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
MG! Olvasom, és köszönöm. Megint csodálhatjuk gyors fölfelédet a nem cc-re tervezett géppel.

Bár, ha egyéb elfoglaltságod lesz, nem gond, ha nem jössz ki elénk, mert már betéve ismerem az utat, annyit voltam már a Hegyen a sok tt miatt.

#165
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Felkeltem :D
Majdnem söt a nap. Nincs hideg sem.
Lens: ha olvasod még, lemegyek elétek. Ha nem olvasod akkor is :P

Még 2 óra és indulok le a nép elé.

#166
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
té mínusz tízenegy perc az indulásig!
Nekem elõbb kezdõdik a tali mint nektek! 8) ;D

#167
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
T minus 3 óra a Zindulásig :D
Elnézést mindenkitõl,ha véletlen mosott szar állapotban lennék,csak semmit sem aludtam :P
lor:olyan ébresztõt kapsz az orrod alá,h örökre felhagysz a fehérben szövegeléssel ;)

#168
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
14 ora?!
hmmmm

edit: ja az nekem 16.30

#169
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Valaki biztos olvassa még. Mint pl. én is.

Nos, sajna elutazásunk eltolódik, és a 14órás vonattal megyünk le, ami du. 6kor lesz ott.

Ezen is van bringaszállitó, úgyhogy ha esetleg valaki csak koradélután tud jönni, az válassza ezt!

#170
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ugyan man!

vki kelltsen mar fel 8.00-kor a 06203262830-as szamon!!!!!!
mert kulonben soha az eletben nem kelek fel delelott4

#171
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Jelentem most készültem el a bicaj összerakásával! Kiváncsi leszek mi fog leesni róla útközben... ;D

Bár ezt már úgysem olvassa senki, vagy mégis? :)

Szóval kevesebb mint 5 óra és indulok a pályaudvarra.

#172
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Na, megyek aludni hogy fel bírjak kelni délre. Jó utat nektek. Csók

#173
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Meglesz, remeljuk!! :D :D :D

#174
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Na én léptem az ágyba. Net legközelebb csak vasárnap este.

Szuper BULIZÁST NEKÜNK!!!

#175
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
no miert?!


kuss itt en kerdezek! na aljal le szajjal es indulj be labbal. kulonben megdoballak jatek katonakkal. hozza vki!

#176
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Már csak pár óra... ;D
Jéééé,Lovas_Gabi!
Az Author úgyis Ltalál majd a többi bicóhoz ide,a kocsit parkold le,és tekerj! :)
Lor:te csak ne gyújtsál tüzet,mert leég az egész erdõ ;D


#177
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
onnan felfele!!!!!
majd gyujtok neked jelzo tuzet! ;-)

#178
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Na kérem!
hova is kell menni? Egy kis útbaigazítás jól esne, kék Golf hátán egy sárga bicajjal szombat reggel jelentkezik.
Saújhelyig stimmel....

#179
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
EZER Thnx és lábnyompuszi,ha Haribon jársz véletlenül :)

#180
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
beszótá? ;D