Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1661
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi, én szeretem a finom munkákat, és a precizitást-ilyenkor kalapácsot használok...!!!:)

Mcclane majd a Boci lefog és szõrtelenítjük a lábadat...!.... ki kell próbálni hogy jó-e a krém...szóval... jó lesz?!De hogy fogsz kinézni..?:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1662
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van kössz a segítséget, majd akkor még sznvedek vele egy sort.

De ha a kerék nagyon nem megy, akkor hulp majd el tudnál jönni megnézni, csak mert azért nem akarom az egész göncöt becipelni a boltba...

#1663
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Hello!

Hát olajat én inkább nem fújnák oda.
nekem a injekciós fecskendõ jött be.
vékony tûvel beszurtam a markolat alá aztán vizet nyomattam bele és úgy le tudtam csavarni. és ha megszárad akkor meg bombabiztos.

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1664
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Krisztián, írtam a leogangi szállásra, hogy tudnának-e még egy embernek helyet adni. Ha lesz válasz, akkor szólok.
Hát Maul, nem tudom, nekem mindenféle erõlködés nélkül kijön. Próbáld meg úgy, hogy az átütõtengely megpróbálod imbusszal kicsavarni, nekem az mindig bejön. Meg kérj meg valakit, hogy segítsen, és egy kicsit feszegesd a teló lábait, ha csak minimálisat is, de mozogni fog, és akkot atlán ki lehet szedni. Ez viszont nem túl jó jel, mert annak elvileg minden akadály nélkül ki kellene jönnie. Esetle még lazítsd meg a teló vállainál is a csavarokat, ha semmiképpen nem megy, aztán akkor már ha kicsit el is csavarodott a teló, akkor talán vissza fog állni a helyére. Próbálkozz. Holnap bandázás? Nem baj, ha nincs bicaj, csak kiülünk beszélgetni a fõtérre. Szabolccsal is beszéltem, aztán mondtam neki, hogy megyünk, úgyhogy valószínûleg õk is elnéznek arra.
A markolat alá meg fújjál olajat, ilyen spray-s olajat, amelyikhez van kis szívószál, és azzal be lehet alá juttatni az olajat.

#1665
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Maul! Csavaros markolat, vagy racuppantos?

#1666
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hy!

Nah szétszedtem a bicajt, aztán észrevettem, hogy a hátsó felnim el van törve:) De majd veszek helyette egy fincsi kis double tracket :P

Egyébként nem tudtok valami megoldást arra, hogy a markolatokat hogyan lehet leszedni, mert sehogyan sem tudom.
Meg az elsõ keréék sem jön ki, poedig a telóalján is kilazítottam a csavarokat, meg az átütõ egyik vége ius ki van csavarozva, de egyszerûen nem tudom kihúzni a tengelyt...

#1667
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van biczó! De nekem van külföldi biztosításom.

Hát a bicaj az hamar készen lesz, majd a jövpõ héten befûzetem a kereket, aztán akkor kész is lesz.

#1668
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
na akkor ez lesz Biczó?

gondolom ha találkozunk agyonlõsz a szolgálati fegyvereddel :D
Come on! It's on

Korn

#1669
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
háát trueman, én nem megyek vacak kölcsönzõbe, mert nem akarom a gatyámat is ott hagyni,, vacak autót meg nem lehet bérelni, és sehol sem a bérleti díj magas, hanem a kaució...!!!
A legjobb a vonat lesz.. majd váltok ki megint 50%-os kedvezményt-..

Maul azért majd ti se felejtsétek el a biztosítást...-> a tb nél ti is megtudjátok csinálltatni, és ingyenes. 5perc volt az egész...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1670
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Azt hiszem jó lesz a vonat.. a haverral elmegyek vonattal,Hulp te leviszed a cuccokat-amit tudsz..és ott találkozunk..a szállással mi újs? mit tudtál meg??

A bicaj szállítót odaadomha kell nektek-nemtom mennyit bír...de Maul bicaját ne azzal szállítsátok!:)
Maul-szerintem nem vészes a bicajod állapota...hamar rendben lesz-nem?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1671
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Sracok! A furgonnal kapcsolatban. Ne csak a jobbnak tuno kolcsonzoket nezzetek meg. Nalunk it zegen, a varos szelen van egy bordelyhaz szeruseg, es van 2 kopott mercijuk is. Meg letrat is lehet kolcsonozni naluk:) Biztos feletek is van ilyesmi. Nezzetek korul;)

#1672
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
nem tudok menni, csak 15-én este
nem tudom, mit lehetne csinálni....
én 15-én tudok vinni biciklit, cuccot, embert, mittudomén
Come on! It's on

Korn

#1673
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Egyenlõre inkáb csak bandázni! :D

#1674
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Persze, hogy jöhetsz Cornel. De mire gondoltál? Leogangba jönnél, vagy bandázni pénteken?

#1675
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Semmi kül...Biczó, mikor lesznek képek?
Tekerni mehetnénk jövõ héten, most délután melózok sajnos..:(
Maul, örülök, hogy jobban vagy, Cornel meg már fel is épült! :)

#1676
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah!
Hazahotam a bicajt, aztán eljött hulp is megnézni!

Hát nincsen semmi komoly baja, elsõ kereket kell kicentíroztatni, meg új nyeregcsõ kell, meg a hátsó kerékhez kell venni felni, meg küllõket. Szóval semmi komoly...
Ja me azért a kormányt meg kell nézni...

#1677
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Hulp! Menyire akartok vadulni? Én is mehetek? Még elég bénán tekerek és hamar elfáradok, de ma is egyedül tekeregtem a városba és elég uncsi volt.

#1678
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Ja hát a kisbuszbérlést az bárki megtudja, mert én a multkor nézegettem, aztán 5 ft körül van egy napra, és akkor az nem valami jó tütü, szóval.....

A biczó azt mondta, hogy akkor lemegyünk vonattal ha nincs más!

De most komolyan McClane! Miért nem tudsz jönni,???

#1679
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
És mégis mit javasolsz?
Maul, most beszéltem a Krisztiánnal, és azt mondta, hogy te tudsz valami lehetõséget kisbusz bérlésére. Csak mert most úgy néz ki, hogy a Krisztiánnak az egyik haverja jönne még. Megkérdezem, hogy a szállás szempontjából megoldható lenne-e a dolog. Biczó azt mondta, hogy õ még azt is vállalja, hogy lemennek vonattal. Esetleg valakit meg lehet kérni, hogy vigye le a bicajokat.

#1680
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts

na miután megkaptam mindenkitõl a lecseszést, talán akkor találjunk ki valamit a problémára
Come on! It's on

Korn