Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1621
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Gratula Matt! Akkor te mi is leszel ha nagy leszel? Írd körbe, mert a mechatronikus szó jelentésével nem igazán vagyok tisztában.
Maul, megnéztem a kamerát, és a videó kimenet egyben bemenetként is mûködik, szóval ezzel nem lesz gond. Lehet vele akár TV-rõl is felvételt készíteni. Akkor asszem megrendelem a cuccost. McClane, Biczó, Maul, akkor fejenként 3e Ft-tal kellene hozzájárulnotok, és majd idõvel kivásárolok mindenkit, csak most per pillanat nincs annyi pénzem egyben. Ja, hogy ti is értsétek, szeretnénk kicsi rádiós kamerát, ami csatlakoztatható a kamerához, és mondjuk fel tudjuk szerelni a sisakra, vagy a vázra.

#1622
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Hi skacok!

jelentem élek ;)

múlt szombaton elszállt a 8hónapos 160as vinyom minden személyes cuccal együtt szal kicsit elegem lett a szgépekbõl egy idõre...
közbe meg elutaztak itthonról az õsök, persze minden ekkor ment tönkre szal netezni nem naon volt kedvem..
helyette inkább bringáztam csomót ebben a jó idõben )

felvételi köszönöm nekem jól sikerült. 124 volt a ponthatár nekem meg 131 volt, szal felvettek pestre a müegyetemre mechatronikus mérnöknek )

nah menek, tekerek egyett, elállt most kicsit a szél
üdv!
Matt

jah és köszi Trueman, egyelõre félre raktam a vinyot.. meglássuk mi lesz vele..
más nem tud esetleg óccsóér adatmentést? vagy vinyó szervízt? vagy ilyesmit?

#1623
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi !

akkor 18 kor emlékmûnél!

tamas
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1624
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én is megyek holnap a tekergésre, legalább is most még úgy van. Írtak vissza a szállás ügyében, és az van, hogy csak 12 után lehet elfoglalni, szóval olyan korán nem érdemes elindulni. Szerintem reggel 6 körül kellene indulni. A Krisztián haverjának is van hely, és így még olcsóbb is lesz, mert ugyanúgy 60 EUR per éjszaka az apartman, úgyhogy az 5 fõvel számolva már csak 12 EUR. Jövõ hét végén össze kéne jönni egy kis megbeszélésre, mert utána héten már megyünk is. Szombaton este kéne megejteni, mert szerintem Krisztiánnak csak akkor jó.

#1625
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Na csak azé! :)

#1626
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na jól van, akkor meglátom, hogy mit tudok tenni az ügy érdekében.

#1627
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Milyen bovden hiányzik? Anélkül is lehet tekeregni nem? Nekem pl. az elsõ váltóm hiányzik... neked gondolom a hátsó, van egy darabka váltó bovdenem, hátha jó bele... Különben is! Mi lesz a rokkant szakosztállyal???? :ubytek:

#1628
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ejj! Nem tudok menni holnap, mert a biciklonban rossz bowdent adtak, aztán nem tudtam megcsinálni a gépet... :(

Nah mind1, nektek jó tekerést!

#1629
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

Holnap ha az idõjárás engedi szerintem ilyen 18 körül mehetnénk is?

OK?

tamás
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1630
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Naná!!! Rokkanat szakosztályt erõsiteni kell!!! :)
Hány óra körül tervezitek? Kb. 21-ig érek rá, utána mennem kell fotózni!
Meg fogtok lepõdni! :D Bámulatos ügyességgel tekerek már:ubytek:

#1631
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát megvagyok kössz! Cornel vasárnap te is jössz városba? Aztán akkor lehet rokkanttekerés;)

A kezem nem sorvad el, mert mozgásban tartva, nem olyan mint a lábad, ami nem volt mozgatva...

#1632
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Sziasztok!

Maul, hogy vagy? Javulgatsz? Kezed nem fog nagyon elsorvadni? Nekem a lábam 6 hét alatt teljesen elfogyott, eltûnt az izom! Legalább kétszer annyi idõ mire visszajön!

#1633
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah! Miért ilyen nagy a csönd? Miért nem ír senki?

Vasárnap akkor mikor lesz a móka?

#1634
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Én megyek mindenképpen vasárnap!!!!!

#1635
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nah, most beszéltem Boccal, arra jutottunk, hogy 40fokban nem megyünk, semmi értelme, mert védõket nem lehet felvenni, anélkül pedig semmit nem csinál6unk. Vasárnap este nem lesz ilyen meleg, akkor lehetne egy összetettebb városi támadást intézni, persze csak aki ráérne! :)
Bocs..

#1636
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane! Hát ma ha mentek tekerni, elnézhettek errefele, aztán akkor megnézed a bukót, hogy milyen. Én ma nem tudok kimenni, mert nincsen bikeom, mert a régi kint van fatternál..

#1637
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát nem lett olyan sok pontom, mert az angol-emeltet elbasztam, és ugye mivel felvételi tantárgy, így a nyelvvizsga nem váltotta ki. 125 pontom volt...

#1638
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
1pontal lecsúszott szegény, kész van teljesen. Ez a rendszer egy rohadt nagy átbaszás!! Maul, mennyi pontod lett, amivel nem vettek fel elsõ helyre?

#1639
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul nekem is kellene a madmax 2-es full face. meg egy giro semi mx, amit snowboardozáshoz hordanék....augusztus elején tudok adni lóvét, ha megkapom a fizut. köszi :) de azért majd mutasd meg, kiváncsi vagyok, hogy néz ki :)

az a gáz, hogy a Dakit valszeg ezen a héten bezárják a meleg miatt, és csak októberben nyit...
de mi szeptemberben kimegyünk valahova csúszni, velünk tarthatsz, ha gondolod

ma este akkor Emlékmû, 7 óra
Come on! It's on

Korn

#1640
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jah Kornél! Ide a BDF-re vettek fel angol-kommunikációra :)
Nah mind1, legalább helyben maradok.



És Kornél a barátnõdet felvették???