Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1401
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul ma egy kis ns work Biczóval és velem? :)
Come on! It's on

Korn

#1402
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
mikor mentek zegre? akkor hazamegyek jól én is :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1403
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azt azért nem mondanám, hogy kimozogta a Marzód. Az ilyen akadályt semmilyen teló nem mozog ki. Ha meg eléggé keményre van fújva, akkor az elsõ kerék leesésénél az sem koppan fel. Mindegy mert ahova kellett a hosszabb út, vagyis a durva gyökeres szakaszokra, ott is le tudtál jönni.
Maul, akkor jössz ma?

#1404
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
marzocchi bomber z4
Come on! It's on

Korn

#1405
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Sracok! Ha nem akarja, akkor nem kell fully. De akkor fuzzetek meg hogy legyen valami evil vagy 24-bike;)
Zegride 2 legyen, de lehetoleg meg a nyariszunet ideje alatt.Azaz, meg a heten, vagy jovo het hetfo/kedd.

Edit: McClane! Milyen telo van a blastban?

#1406
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nem kell full
csak kicsit szvsz más vázgeometria

nem akarok fullt


nem és nem

Zeg Ride2?


ezt kimozogta a nyolc centis teleszkóp legurulással, nem ugrással (háromszor is):
http://krankedzone.f...gh/img_1707.jpg
bár elérte a nagytányér mindig :)
Come on! It's on

Korn

#1407
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Na fasza volt pöcsösok?
szemetek.
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1408
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát erre fully kell!!!

Merevnek ott van a többi... A Blast sem fog tönkremenni.,..

#1409
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
merevet szeretnék, nem össztelósat
szeretnék erdõben zúzni, városban streetelni, meg szeretnék ugrálni is
Come on! It's on

Korn

#1410
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ezt most elvileg a Maul vállalta magára, úgyhogy rá kell majd várni, nekem nem nagyon van kedvem pöcsölni a vágással.

#1411
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, az sajnos nem megy, mert nincsen üres vinyóm..:(
Mekkora a cucc? Mindenképpen el kellene mennem érte, mert ha rátok várok..:)
Ha máshogy nem megy, viszem a DVD-irot..:)
Ja Cornel, más kategória, de mi is megyünk majd még, az is lehet, hogy az egész Team! Szal szervezzük meg, mikor lenne Leogang part two!
Hulp, tömöritsed be légyszi a videót, és irjad meg, mekkora lett.
Köszi! Ha van kedved, akkor a jobb részekböl kellene pár perces anyagokat csinálni, amit lehet tenni az oldalra.
mcClane, szerintem ne vegyél merev gépet, vegyél fullyt, elég egy coiler vagy hasonló. Merevnek ott az alu meg a blast. De fully után nem fogsz merevre ülni...:chin:

#1412
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Sajna ezzel a 6 részre osztással az a baj, hogy pont a videók miatt kell egyben ekkora tárhely. Már felraktam a gépre a videókat, amik nálam voltak és csak ez majdnem 30 giga.
Bocs Maul, de csak most olvastam a fórumot, gyere holnap 5 után itthon vagyok, aztán ha gondolod, akkor meg is várhatod, míg felrakom a gépre.
Kornél, ha a nyersanyag kell megvágni, akkor csak vinyón tudod elvinni a mérete miatt, máshogy nem.

#1413
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Megnéztem a képeket! :cool2:
Hát igen! Ez már egy kicsit más kategória, mint itthon...
:clap:

#1414
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Segíts Matt!!!!! Formáztam a vinyót, installáltam azt a kis progit, restart, aztán semmi. Hol találom a maradék helyet? Lépésról-lépésre légyszi, mert nem igazán találom meg a megoldást. Azt már látom, hogy megvan a 21 giga hiányzó hely, csak nem tudok rá partíciót csinálni, és ezáltal formázni.


õõ, nem igazán értelek.
hol látod hogy megvan a 21giga maradék? ha intézõbõl akkor csak simán jobbklikk>formázás

ha nem akkor mondjuk beraksz egy indító lemezt, arról bebútolsz. ha nincs xp akkor sztem jó egy sima win98as is: beírod hogy "fdisk" aztán avval a programmal hiphop sinálhatsz uj partíciót.

vagy letöltöd: partition magic 8.0 (mindimum ezt a verziójút) és windows alól simán megcsinálhatod vele.

#1415
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jah, majd elfeledtem: McClane, te vagy sérülve a képeken?? Mi történt?

#1416
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
nah,a képek az oldalon vannak, lehet csemegézni!
Maul,és mindenki, a filmet akkor kezdjük megbeszélni!
Õ..a vinyó: nem érdemes "olcsó" vinyót venni, naponta cserélek én is melóhelyen.. szal csak okosan. a 160GB meg szerintem felesleges, mert olyan nagy a clusterméret, hogy fing méretû fileok is tetemes helyet foglalnak. Érdemes nem egyben, hanem minimum 6 részre osztani.
A többiektõl mikor lesznek meg a képek?? És a videó hogyan kerül hozzám? DVD-n? :lick:

#1417
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah! HOL LEHET MEGNÉZNI A KÉPEKET???

Hulp! Olyan kilenc körül nem jó neked?? Mert csak akkor tudnék odamenni! vagy akkor majd holnap?

#1418
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Segíts Matt!!!!! Formáztam a vinyót, installáltam azt a kis progit, restart, aztán semmi. Hol találom a maradék helyet? Lépésról-lépésre légyszi, mert nem igazán találom meg a megoldást. Azt már látom, hogy megvan a 21 giga hiányzó hely, csak nem tudok rá partíciót csinálni, és ezáltal formázni.

#1419
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Köszi Matt. De csak winfos 2000 vagy dos verzió van. Most formázom a vinyót, majd meglátjuk mûködik-e a kis cucc.

#1420
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Matt ritkán szól, de akkor nagyoT! :)