Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#7221
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Mc !!!
rossz szakmát választottál!!!!
;D ;D
gáz van a hajtómûvemmel ,bagyis a monoblokkommal, de remélem hét végéig (4.) megjavul ::) ;) vagyis szõr-víz, mert különben nem tudom utánnad felgyûrni a betont :)

aztán még a végén nekem is dolgoznom kell helyette ;D

#7222
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
találkozó ideje: 2003.04.26. 16:30
helye: oladi sípálya

stucker andrást keressétek, õ lesz kint, én nem tudok kimenni, mert betont kell törnöm nõvéreméknél...
jó szórakozást, és csak óvatosan :)

ui. az oladi tescohoz akkor nem menjen senki, a helyszín a sípályára módosult

#7223
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó de akkor holnao mikor és hol talélkozzunk???? ;D

#7224
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
yalaman akkor majd megküzdünk :)

skacok én nem vagyok dh-s, szal én csak összehozni szeretném a csapatot...
licensz ügyében a Cany-nal lehet beszélni, de a licensz díját szerintem nektek kell fizetnetek :-\
szombaton érdemes lenne kimenni egyet a parkosba, de nekem másnap edzésem van, szal csak light-osat tekerek, ha kimegyek :)
gyertek minél többen, jöjjön má' össze egy yó kis csapat

#7225
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
De akkor szomaton úgy kéne találkozni, hogy McClane is tudjon jönni, akkor szerintem maradjon a fél 5! De ha összejön a csapat, mellyik klubba tudunk belépni, mert mindenképp kell a license!!!!!

#7226
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás

Mc !!!
én 4-én ott leszek ;)

11-en meg lehet hogy csak lelkiekben , de még nem biztos 8)

#7227
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok, idõpontot lehet változtatni, mivel valószínûleg én nem leszek ott, mert 1/2 4-re érek haza melóból
de én úgyis csak megpróbálom összehozni a bandát, szal felõlem lehet lõbb is az idõpont, egyébként én is küldök oda egy havert

maul május 1-én a szabadidõ központban lesz a bemutató, de ez olyan egész napos lesz, lehet majd ugrálni a rámpáról, és a gencsi bmx pályán lesz 3-án egy verseny, ahol lesz mtb kategória is, majd a kiírást felrakom az egyesület honlapjára...
május 4-én pedig országúti verseny lesz, biciklon kupa, de ez itt nem sok embert érint szerintem ;D azon nem ajánlatos elindulni duplavállassal ;D
egyébként lesz ott is mtb kategória
május 11-én pedig megyei bajnokság lesz Szombathelyen, a Parkerdõben, a Canyon szervezésében

#7228
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
én nem leszek ,de kivanom, hogy erezzetek jól magatokat :-\ 8)

#7229
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
CSak az a baj, hogy szombaton nekem 3-ig van iskola, de mondjuk fél 4 megfelelne!
Akkor május elsején lesz bemutató a szabadídõközpontben???
És május harmadikán lesz MTB verseny a BMX pályán??????

#7230
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Csá!!

Nos,26-a király,5kor a Tescó parkiban leszek,szerintem még 1 srác kíséretében..:))

De nem lehetne 2óra,mert 5kor már kezd hüvi lenni..,meg ugyebár az édes pici szerelmem sem venné le a fejem.:)))))

Szóval hajrá,és majd írjatok,hogy elöbb kinek jó! :)

Bye

#7231
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Mc!!
meg All!!
egy cc-s talit is lehetne szervezni, biztos lenne rá elég ember!!!! ;)

#7232
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
ja nekem meg akkor hogy lesz a bakony 200. úgy hogy ez gaz :'( majd a köv. de amúgy én is cc.-s vagyok. ;)

#7233
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
CSá! Én mindenképp ot leszsek, de yalaman nak ûzenem, hogy a ráköv. hetvegen egy bemutató, és egy verseny is van!!!! Szóval az szerintem nem a legkedvezõbb idõpont!!!!

#7234
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
az öszintet megvallva a ráköv. hetveget en jobban bevallalnam :-\

#7235
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ehem, akkor a rámruházott jogok ;D alapján kihírdetem, hogy a szombathelyi dh/4cross találkozó végleges idõpontja: 2003.04.26 szombat, délután 17:00, a találkozó legyen az oladi kis-tesco parkolójában, azt talán mindenki ismeri, na meg onnan közel van az oladi erdõ, ...
progi szerint laza kis összeröffenés várható, bizonyos szintû ismerkedéssel, a lényeg, hogy a dh/4cross kat. emberkék (jöhetnek csajok is) megismerjék egymást, és közösen járkáljanak el edzeni, versenyezni, szal bandázni ;D
nem lesz kaja, pia meg ilyesmi, azzal még ráérünk, ha összejön legalább egy kisebb csapat....
elõre leszögezem, én cc-s vagyok :)
nna, legalább páran jelezzétek vissza, hogy jöttök....

#7236
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát a 26. ai hétvégén jöjjünk össze ezt hiresd ki aztán akkor biztos jönnek mások is! De gyorsan össze kell szedni a csapatot, mert máj 26 veseny! Mátra DH!!!!!!!

#7237
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
;D ;D 8)

#7238
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
maul ezt rizsázom itt már pár oldalon keresztül, hogy össze kellene jönni, de lóf@sz választ sem kaptam

#7239
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na szóval, május 24-25. én lesz a Mátra Dh, és addigra össze kéne jönnünk páran, hogy közösen menjünk!
Na szóval ki jönne, mert már ketten vagyunk


#7240
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Majd legközelebb igérem!!!!! 8)