Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5621
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hátt nekem júli13-államvizsga, és ez a hét még suli, jövõ héttõl kezdve vizsgaidõszak....szóval, nem lesz könnyûmég el se kezdtem tanulni államvizsgára, és alig van hátra 2,5hét...na de no para :-\ ::)

#5622
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Szerintem már csak te vagy suliban Krisztián, már a Roland is végzett a múlt héten. Most voltam vele egyet tekerni, és filmeztünk egy kicsit, igaz csak fényképezõgéppel, de majd jó lenne, ha fel tudnád rakni a honlapra, Kornél. Majd valahogy eljuttatjuk hozzád, mert sajna a Rolandnak nincs netje.

#5623
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Biczó, te hogyhogy még suliban vagy, mikor fogsz ár végezni??

#5624
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
így van, a zene oltári szar volt a filmben,,


még egyí kérdés::: valaki tud egyeltalán olyan emberrõl aki még rajtam kívül suliban van?????????????????????????????????????????
há milyen dolog ez...

#5625
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Maul, igaza van hulpnak- a papayát még tuti kimozogja a teló ;D no gond, no para, mi veled leszünk :o

Mostantól szerintem mindenki járjon nyitott szemmel, és találunk még sok jó helyet...na megyek, má megint zh-t kell írni, nem úgy mint egyes sulikban-Hulp ::) :'( na de nem baj annyi puskám van hogy már nem fér a zsebembe..

#5626
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
helobelo!
naénisittvagyokám, csak a villámszéjjelcsapdosta az adsl modemet meg a hálókártyát..
vasárnapi tekerést mi is terveztünk kõszegi haverokkal. ha gondoljátok megdumálom velük, hogy induljunk együtt, aztán akkor mehetnénk hosszú tömött sorokban )) vélemény?

a filmet letöltöttem,meglestem. elég ügyesek a srácok :) de nem tom... valahogy annyira nekem nem jött be az egész.. olyan-összevissza.
sztem avval lehetne királyossá tenni a filmet, hogy zene meg a kép összhangban legyen nagyon. pölö ugyanakkor indul be a zúzós rész a számnál amikor leugrotok egyszerre öten az emlékmû tetejérõl ;D


#5627
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, akkor ha majd kiderül hogy tudunk-e kocsival menni, akkor hívj fel, és indulhatunk is!

Akkor marad vasárnap kõszeg?

És akkor az összeröffenés az szombaton lenne?? És Boci akkor te mikor érnél rá?

#5628
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na akkor én ma olyan 3 körültõl érek rá elõtte nem. Viszont akkor derül ki, hogy tudok-e kocsival menni, de valószínûleg igen. Bicajjal én nem szeretnék menni, mert délutánra megint záport-zivatart mond, és az idei megázás-adag már megvolt, nem akarok megint bicajtmosni. Most szép tiszta. Na ezt a filmet nekem is le kellene tölteni, hogy én is be tudjak csatlakozni a beszélgetésbe. Tényleg inkább a fílingre kellene rámenni, mert olyan extrém dolgokat egyikünk sem csinál, meg itt nem is nagyon lehet. Bár Maul a Papaya tetejét azért meg kellene próbálnod. Kifogásnak helye nincs. ;D Arra már nem mondhatod, hogy bohóckodás.
Kornél, a rallys képeket megnézted?
A kõszegi túra nekem is jobban jönne vasárnap, mert szombaton megyek cseresznyét szedni. Mondjuk a 9:53-as vonat jó? Már az is rohadt korán van. Mi van, ti álmatlanságban szenvedtek?

#5629
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Király, hogy mindig akkor van jó idõ, amikor én nem tudok menni. :'(
Vasárnap nekem oké, bár úgyis szar idõ lesz, de reggel menjünk.
Mcclane bekerült VIP tagok közé, és hamarosan felkerül az oldalra is.
Megbeszélés jó lenne, tele vagyok ötletekkel... :)
Jó tekerést nektek holnapra, reggel én is megnézem a Jenny-t meg van-e még... :-\
Chatroom hamarosan elkészül, addig a VIP tagok töltsék le a filmet!

#5630
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ok boci, akkor holnap 6:15 emlékmû! DE akkor mikor legyen ez az összeröffenés??

Hulp, akkor ma mikor megyünk????

#5631
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

Ma füvet kell nyírnom :'( :'( :'(
holnap ráérek, de az idõ amilyen csak város jöhet szóba. mondjuk 6.15 emlékmû!!! ok?

az a duma összejövetel akár lehet nálunk is.
persze a hüle képtelen ötleteket mellékeljük, és akkor 1-2 óra alatt simán végig lehet dumálni a filmet.

Kornél+mindenki!
szerintem a kõszegi túra legyen vasárnap aztán maul is el tud jönni.
irjatok kinek jó a vasárnap!!!
t



#5632
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp akkor ma mikor megyünk, és mivel? Szerintem elég szép idõ van még, aztán akkor ma kirobbanthatnánk ot a fatterom garázsa mellõl a cuccokat, és beleépíthetnénk!

Korné, boci, ti nem értek rá ma vagy holnap egyet tekrni?

#5633
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
A hely a fõiskola elõtt. a híd mellet van, van egy ilyen betonfal, és ott!!

Na akkor szombaton mi lesz??

#5634
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mcclane nem arra vonatkozik,, :o-vonatkozott, ! oks?
Rossz filmet nem írok ki..-mondtam,, ami van az mind jóóó

#5635
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mi az, hogy a biczó írt egyedül, mire vonatkozik ez? csak õ akarja, hogy vip legyek, vagy mi? ???
Biczó a filmek tetszettek, jó voltak, vmikor vamjd visszaviszem õket....szombat estében én is benne lennék, na persze csak ha kapok meghívást rá... :-\

#5636
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Szombat-este ölömbülés -összejöhetnénk valahol, és dumálhatnánk..na??Maul hol van az a hely?

#5637
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Igen,fogok adni! Te irtal egyedul... :-*

#5638
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na hy! Most jöttem haza a tekerésbõl, voltunk egyet bohóckodni, de tök jó volt! Meg a bocival találtunk egy jó helyet, ami nem is magas annyira(2m) és jó a leérkezõje is, szerintem tök cool!
Szóval azt is bele kéne rakni!
DE akkor jó lennen minél elõbb összejönni egyszer, beülhetnénk valahova egyik este, aztán akkor megdumálnánk a dolgokat!! Na nem jó ötlet??

#5639
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
én is arra gondoltam,,! mikor lesz kész a Vip szoba?
Ugye adtál Mcclane-nek belépõt?? ??? :-\

#5640
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
En egy full story-n gondolkodom. Van par otletem,de azt majd VIPn vagy szemelyesen beszeljuk meg! ;)