Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5601
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Fegyverekbõl nincs hiány. azt már látom, fõleg ha én is viszem az arzenálomat!

Egyébként most jöttem meg, de nem volt senkisem a helyszínen akkor!!!!

#5602
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Egy picit túlértékelte a forintot, sebaj-majd megjön az esze.. :o :o :)
szóljatok ha vinni kell a nyilamat, most csinálltam új hegyeket a vesszõk végére-Mcclannek már mutattam, 5.62mmes llõszerbõl, egy picit ütõs lett, mert amikor kipróbáltam átvitte a céltáblát, és leszakadt a toll:) 3cm fenyõléc a cáltábla hátoldala,,szval nem gyenge...nammeg a 60font ;D

Vadászat lesz, látom, vadászat..hmm.

#5603
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ezt lessétek bakker, most találtam az apróban, az iljicsnek ezt a hirdetését! Ez kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

-< * Bender 2003 * >- !
Feladó: iljicS Emailt neki! Privátot neki!
Hirdetés: 03 Karpiel Apocalypse, 18", FOX VanillaRC + FOX Float R
03 Marzocchi Super Monster
03 Hayes HFX Mag 203mm
Azonic 454 kar
MRP System-1
38T tányér
XTR váltó és váltókar
XT racsni
Sun DoubleWide felnik
Nokian Gazzaloddi gumik, 2.7" és 3.0"
SRAM lánc
Kona kormány
Mosh pedálok

Elöl 30 centi, hátul 28-30 centi rugóút, 5 méterrõl lehet sikraugrani vele, szerény 29 kiló, dehát nem is arra való, hogy túrázzunk vele... ;)

1.7M az új ára, most majdnem a feléért a Tied lehet !

KOMOLY érdeklõdés:
- iljicske@hotmail.com
- privát üzenet


#5604
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na most megyek ki, kint leszek délután ötig, aztán addig kiderítem ki volt.. és indulhat az osztag!

Akkor 18-18:15 ma emlékmû!!

#5605
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Kornél vagyok.. ;)
Mennyi helyet tudsz? Rengeteg filmet fel lehetne rakni,ezért sok hely kellene. kb 2-3giga megoldaná egy idõre a gondot,de az ingyenes szerverek 500megát madnak max.. :(
Tudsz valamit,McClane?

#5606
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
már töltöm le a videót...
Roli, mennyi hely kellene? utánanéznék.....
ahogy nézem Bocika berágott egy kicsit arra a srácra...
tegnap voltam a gencsi bmx pályán, hááát ugrani nem mertem meg nem is tudtam, de a pálya nagyon jóóó :)
persze a többiek ugrottak, de mekkorákat.... :D

SZERETNÉK MEGTANULNI UGRANI :D

#5607
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Bocika,gyere el értem, otthon leszek!!
Szerintem helyi a csákó,na és persze a rally alatt bárki megláthatta,szal lehet,hogy az egész város tudja már. >:(

#5608
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
ja és még valami.
az a gyerek nem magától talált oda, valaki elmondta
a titkunkat.
ki fogom deríteni, és ahhoz is lesz pár szavam.

#5609
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Miaazistenfaszavanveletek?

mi???? ??? ???
kimegyek befenyítem egész dozmatot!!!!!!!
baszom az egész kib@szott hegy tabu lesz.

most megyek 11.30 kor és kinézek van e ott valaki!!
+ ha megyünk maullal tekerni akkor is kimegyünk.
a gyerek tárcsáját fogom a fejébe szabni.
+ minden nap kimegyek kocsival fenyíteni.

gondoljatok csak arra hányszor és milyen sokat dolgoztunk!!!! hány órát, amíg idáig eljutottunk és a biciklizés helyett kemény fizikai munkával töltöttük az idõt!!!
más meg élvezi a kezünk gyümölcsét. >:( >:(
nagyon elpuhultatok!!

BORN DEAD
BOCIKA IS COMING



#5610
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Köszi az infót,McClane. Az ATW törölte a tárhelyet,mert linknek használtam, ez jogos volt. Ma újra felteszem,de kis csellel.. :P
Ha valaki tudna setleg olyan helyet,ahol kapnék pár gigát az oldalnak,akkor jelezzétek,mert 1giga semmire sem elég!! :-\

#5611
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
le szeretném szedni a videót a vip zónából, és azt mondja, hogy a kereett oldal nem található... :-\

#5612
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
de úgy jó ahogy mondod Kornél...majd elválik

#5613
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
azért hidd el hogy ahsznál egy kis fenyítés, szerinted merne olyat csinállni hogy egy városnyi bringással szembeszáll, mert háát vagyunk elegen...és az elég meggyözõõ tud lenni, és nem jár el a szája neki sem..

#5614
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!
Hát ez várható volt.. Szombaton délelött aki ráér kimegyünk,aztán beszélünk a csákóval. Nem kell egybõl fenyíteni,de ha nem ért egyet a dolgokkal,akkor lehet,hogy pipa leszek.. >:(
Ha rendes csávó,akkor befogjuk munkára is,legyen haszna,mert eltiltani nem lehet,az tuti...

#5615
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Szerencsére nem. Gondolom eltiltani nem is lehet majd, mert mint ahogy a Maul is írta, akkor lerombolják az egészet és kész, úgyhogy lehet, hogy itt együttmûködésre lesz szükség. Sajna nem lehet mit tenni. Nem állhatunk ott egész nap, hogy ne menjen oda senki. Azért reklámozni ennek ellenére nem kell.

#5616
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Bafki most olvasom-hát teljes a sokk, határozott kivégzésre lesz szükség, ,, affene..csinált valami kárt a gyerek???

#5617
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nincs valakinek körfûrésze? Mármint olyan, amit asztalba van beépítve hanyatt fekve. Mert így egy kicsit macerás szeletelni. Szedtünk a Maullal vigyázz kicsúszásveszély szalagot, majd felrakjuk a megfelelõ helyekre. A csávót meg beépítjük, és akkor nem kell beszélni vele. De nem egyedül volt, mert volt kifékezett nyomvonal is a végén.

#5618
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
DE mire legközelebb megyünk, kinyomotatom hogy hol lakik a gyerek, és akkor feltétlenül meg kell látogatni és elbeszélgetni vele....

#5619
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Aztán mikor befejztük a munkálatokat, lementünk a fatteromhoz fûrészelni, és egyszercsak egy gyerek elsüvített a ház elõtt!
Mielõtt hazamentünk volna felmentünk megnézni, hogy hátga a gyerek volt ott!
És hogy bassza meg, ott voltak a nyomok, szóval a gyerek volt az!
DE helyi illetõségû az biztos! A biciklije pedig egy merida matts, fekete telóval és elõl tárcsával!
[glow=red,2,300]Wanted dead or alive!!![/[/glow]font]

Szóval most nem tudom mi legyen??????? Mert megfeníteni nem hiszem hogy célszerû lenne, mivel akkor lehet hogy szétrombolják, de ha nem mutatunk megtorlást, akkor elõbb utóbb a mi ugratónk lesz a leglátogatottabb hely!!!

[font=Verdana]
MI LEGYEN???


#5620
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát srácok, van egy rossz hírem! Az ugrató titka feltárult mások elõtt is! :'(
Ma voltunk kint hulpal befejezni, és amikor kimentünk, az utolsó ugrató elõtti kanyar le van szalagozva, a tisztáson lévõ ugratóra pedig deszkák voltak rakva, hogy át tudjon gurulni, valamint a 2 méteres befejezetlen szakaszra is rá volt rakva egy olyan hpsszú deszka!!!
Sajnos nem találtunk nyomokat, mivel az esõ elmosta a bizonyítékokat!