Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5561
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van, nekem mind1 mikor megyünk, csak szóljál elõtte! 200-as szög nincsen, szóval azt venni kéne! És akkor mivel megyünk?

#5562
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Építhetünk is, tegnap még azt mondta, hogy ráér, viszont nekem lehet, hogy csak négy óra után jó a dolog. Ha esetleg mégis tudok elõbb menni, akkor majd megcsörgetlek.

#5563
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
hi!

vazze most láttam a tegnapi és telötti képeket.
iszonyat brutál. nagyon zsir lett minden kép.
majd holnap talán fentlesz az oldalon!!!


t

#5564
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát én ráérek! DE arra gondoltam, hogy kimehetnénk építeni, a roland nem ér rá?
Aztán folytathatnánk, meg megtervezhetnénk az ugrató folytatását!

#5565
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Egész pontosan a második kanyar után a harmadik szakaszon estem le. Nagyon szûk a kanyar, és nehéz ráfordulni az egyenes szakaszra, nincsen lendület, és nagyon kell egyensúlyozni, meg ráadásul még felfelé kell tekerni is. Már maga a feljárat se éppen piskóta, de azt azért könnyebb megcsinálni, meg ott le lehet ugrani, mert nincs mellette fa. Mondjuk ez a fa is látszólag messze volt, aztán mégse. Maul, te nem jössz egyet tekerni ma?

#5566
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Kornél:feltoltam ftpre a képeket.

#5567
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

Jöhet MaTT minden kép! Hulo,hogy is volt ez? Pontosan hol történt? A fákkal vigyázni kell,tudom,mire képesek! A tegnap qrva nagy volt,este is azzal álmodtam. Sok hely van még tuti a városban is,amik ránk várnak,csak fel kell õket fedezni!
Én sajna ma 6ig melózok,úgyhogy én nagyon nem tok menni. Nektek azért jó tekerést!


#5568
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Szerencsére csak horzsolás, meg véraláfutás már semmi. Meg a legfontosabb, hogy a mezem sem szakadt ki, amit nem nagyon értek, hogy lehet.
Ez az amikor olyanok próbálnak meg rallyzni, akik még lehet, hogy csak a Colniban próbálták, és ott is bénák voltak. Holnap ha jó idõ lesz, nem megyünk egyet tekerni? Mondjuk olyan kettõ után?

#5569
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
háj!
gyogyujj+ hulp ;)

Kornél! Totálkáros cuccokhoz autók is mehetnek? ;D Délután tekertünk fel a hegyre aztán a sípályánál nagy tömegre lettünk figyelmesek. Mindenki azt nézte épp, ahogy a pályáról húznak fel egy összetört VW Jettát. :o Vmi fiatal srácok rallyzhattak szerintem. Személyi sérülés nem történt (hüdehivatalosszöveg :) ) de a kocsi eleje szépen nézett ki. van pár képem ;)
üdv!
MaTT

#5570
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Sajna nem sikerült felébrednem, bocs srácok. Viszont voltunk délután a Rolanddal az ugratónál, tetszett neki. Viszont nekem sikerült egyet firkáznom, sajna nekiestem az egyik fának, miközben leugrottam a bicajról. Az eleje nagyon szûkre sikeredett. Szerintem egy kicsit veszélyes is így. Pedig kétszer sikerült, szóval meg lehet csinálni, de szerintem egy kicsit gáz.

#5571
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Király volt a mai nap,Hulp,McClane, kár, hogy nem jöttetek! Képek hamarosan felkerülnek az oldalra,majd hétfõ este lehet nézelõdni! Lesz mit... ;)

#5572
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!
10kor emlékmû!!!!

#5573
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Holnap akkor mikor megyünk?

Ma mi félnyolckor találkozunk a hulpal, meg a bicóval, ha valaki jönne késõbb is akkor hívja a hulpot vagy engem!!

#5574
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!
A megbeszélés érdeklõdés hiányában elmarad. Voltunk Bocival délelött,jött a Krisztián is,hozta a komoly fényképezõjét,és csináltunk képeket. Leugrottam a borostyánkõnél az eluljárót,full az aljára,remélem a képek is jók lesznek. Holnap ki jönne délelött hasonló akciókra??
Este én Cyndivel megyek ki,majd remélem találkozunK! ;)


#5575
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Akkor mi lesz az esti bandázással? Mire jutottatok? Mikor találkozzunk?

#5576
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Akkor:

[glow=red,2,300]Szombaton 10kor talalkozo az emlekmunel!![/glow]

Mindenki jojjon,mert ott beszeljuk meg a delutant is,en is tudok menni!!


#5577
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!
at a szombat 5 nem nagyon jo,mert Cyndivel leszek akkor valoszinuleg,de ha megsem,akkor irok a forumra!! Esetleg 4fele nem jo nektek? Lehet,hogy csak 7kor talalkozok a kicsimmel,szal akkor 4-6ig siman lehetne talakozot szervezni.
Na majd irok,Bocival is beszelek!
Bye

#5578
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én is arra gondoltam, hogy a tüzijátékot is megnézzük. Szerintem olyan 8-9 körül kellene valahol találkozni, mert a tüzijáték úgyis csak 11 körül kezdõdik. De én ráérek korábban is, szóval ezen ne múljon.

#5579
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
holnap akkor mikor és hol? hulp megyünk streetelni szentivánéj napján estefelé, be a tömegbe? :)
a tüzijátékra ki kellene menni, mi tavaly is haverokkal bringával mentünk ki...

#5580
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
csá!

na hát akkor a holnapi 17 órás kerti parti kilõve.
a Kornél megy cicázni nem ér rá, és hát az õ
Ötletei nélkül ;D.
Biczó a terepet elfelejtheted, itthon vagy 200 mm esõ esett már >:(

DE
holnap illetve vasárnap 10 emlékmû!!!
aki akar jöjjön megyünk bandázni!



t