Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5401
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Úgy lenne átmeneti bicaj, hogy utána a tesóm használná tovább. Sajna nekem a szombat semmiképpen nem jó, mert megyek a diplomaosztómra, meg ugye nincs is mivel menni, futni meg nem akarok. Talán ha vasárnap lenne a dolog, akkor kérnék kölcsön bicajt. Egyébként néztem a Caprine Dualt is, az sem rossz, meg még olcsó is, meg talán még tekerni is lehet vele, mert nem olyan alacsony. Használtan semmiképpen nem akarok. Aztán meg gyüjtögetek egy komolyabb vázra (mondjuk Bullitra).

#5402
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
péntek 5tõl fél7ig nem jó nekem. ha kinnmaradunk sokáig a városba akkor talán bemegyek utána. de nem tom ki meddig ér rá.. mer ha 8kor vége az egésznek akkor nemmegyek.



#5403
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
na akkor hétvégén lesz kamera, menjünk?
Maul-al most beszéltem telefonon, neki jó, tud akkor hozni kamerát, és akkor én is viszem, és minent több nézõpontból fel tudunk venni...
ki tud akkor jönni?
pénteken mennénk szhelyi streetre, szombaton pedig Kõszegre...
McClane -> ok
Maul -> ok
Boczika?
Kranked?
Matt?
Roli?
Hulp és Biczó azért ti is gyertek el, ha tudtok, mert jó ötleteitek vannak, és különben is jó, ha ott vagytok.... :D

#5404
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Üdv!
SZó nem volt arról, hogy nem jók a Konák ;) Csak egyszerûen nem érnek annyit amennyiér adják.. blast helyett lenne? biztos könnyebb lenne kisebb géppel ugrabugrálni mint azzal..
szal nem tom mennyiér lehetne elpasszolni a blastot.. 25-30ér biztos,nem? hozzáraksz 15öt aztán kapsz px-et, aganget..

#5405
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Biczó gratula, látod simán megvolt, ügyes vagy! :D
lábadat pihentesd, de ha filmezünk, azé' gyere ki velünk, muszáj ott lenned ;)

egyébként nekem két Kona bringám is van, szerintem jók a Konák....

a Kona stuff, amit mondtál Hulp az nagyon állat gép, én nagyon szívesen vennék olyan vázat, csak nem tudom, hogy akkor a jelenlegi fél éves Kona vázammal mit csinálnék.....ez a váz is jó, de valszeg street-re jobb lenen a Stuff, nam eg állakodásra, szerintetek?
gondolkozom egy váz-cserén, csak otthon nem tudják még az õsök....kikötötték, hogy nem vehetek több bicajt....igaz ez nem is egy újabb lenne, hanem egy jelenlegi átalakítása...
szal szerintetek megérné a cserét?

Biczó LAN party mikor legyen?
valszeg nálunk lennénk, mert egy hosszú összeröffenést szeretnénk, ami télleg 24 órás, vagy hosszabb, és Peti szülei ennek nem örülnének, de hozzánk mehetnénk...
gondolkozz addig is, hogy mivel nyomjuk...
hétvégére akkor mit terveztek, mert az edzéseket is úgy alakítom, na meg a kamerát is...lesz akkor valami?
a vasárnap nekem csak is délután jó....

#5406
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha ugyis csak átmeneti akkor nem érdemes rá sokat költeni sztem se.. hacsak utána nem adod el jó olcsón ;D
na de komolyan. most végülis csak váz kell meg max pár kiegészítõ ami nem passzol (nyeregcsõ meg ilyenek). a teló ugye túlélte?
esetleg használtan polarx, agang?
majd nézzük mi is az aprót hátha van valami jó..
(most épp tudok kõszegen egy eladó merida umft (merev) bár már úgy néz ki van gazdája de még nem 100%)

#5407
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A Kona mondjuk csúnya fehér, olyan mint a Krisztiánéké ;D. A Caprine Dualt néztem én is, az bejönne, bár az az igazság, hogy csak átmeneti bringa lenne, mert kell valami, én nem bírok ki egy évet bicaj nélkül. Szóval azért az is kell hogy tekerni is lehessen vele velfelé, bár a Csicsa hillclimb mutatványából kiindulva lehet mászni azzal is. Nekem azért kell ilyen brutál váz, hogy bírjon engem is, én nem akarok vele állatkodni, tanultam az esetbõl. Láttátok az új Santa Cruz bicajt, tök brutálul néz ki VP free a neve, nézzétek meg, megéri. Lehet hogy csak nekem új, de eddig még nem láttam. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a Bullit támvillája nem ér-e hozzá a nyeregvázcsõhöz. Szerintem akármilyen merev, annyit csavarodik, de aztán lehet, hogy nem. Bakker, ma tiszta szófosásom van, mindig hosszúakat írok, majd igyekszem moderálni magamat.

#5408
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát evlileg ugy könnyebb mer nem kézbõl tartod az elejét hanem a tekeréssel tartod fenn. persze nekem gizda kezem van lehet hogy csak nekem jó így.. :)

#5409
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Akkor amig nem jossz be,addig probalkozom! Elmeletet mar tom,akkor a kinyujtott kez az alapja,ugye?

#5410
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jah, az airborn 27ezer a kona meg 50...

sztem a dzsennivel tanujj Kornél. ugyis avval mész többet.. meg talán annak könyebb felemelni az elejét az sok rugó miatt ) egyébként tényleg csak gyakorlás kérdése. kezedet kinyujtod, így tekerésbõl ki tudod emelni az elejét. aztán meg ha sok a tekerés akkor fék oldalra burulásnál meg a térdeddel tudsz játszani, és ecce csak meg fogod találni az egyensúlyt. na majd élõben )
hétvége meglátjuk..


#5411
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp!

Ha van penzed,akkor vegyel konat,de szerintem nem eri meg. Ha magam vennek,akkor A-gang, feher 14es, azzal lehet allatkodni,es az en termetemhez illik is! ;D Szerintem ne aldozz ra annyit, vegyel egy Altrix Airbornet vagy Caprine Dualt, ez utobbi mar Csicsa alatt bizonyitott,ha a duplavallas nem torte el,akkor teged is tul fog elni! En arra szavazok! ;)
MaTT,akkor majd hetvegen,oks? Szerinted mivel tanuljak, Jennyvel vagy Mongival? Kb egy meret. Mar alig varom!! Biczo,akkor te meg oktass mar az elfordulasra,ok? ::)
Meszike, mi biztos megyunk valamerre,majd olvassad a forumot!

#5412
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hi!
nem tom be tudok-e menni a héten bicozni, mer' ma kitört egy küllõm >:( és elõbb azt kell szereznem meg utána centrírozni kell majd. majd még írok hogy hogy érek rá..
amúgy szívesen megtanítalak Kornél manuálra meg egykerékre! nyár végére profi leszel ;)

hulp!
konát szerintem nem vegyél... annyira nem jó mint amilyen drága.. szóval szerintem nem éri meg..

na hello!
MaTT

#5413
Mészike

Mészike

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Helo!

Úgy van, hogy szerdán megyünk Szombathelyre, és vasárnapig ott is leszünk :) Viszem bringát is. Nincs kedvetek tekerni valamelyik nap? ;)
Még úgyse ismerek szinte senkit se Szombathelyen :(

2 hete, amikor voltunk, megtaláltam parkerdõt :D
Kicsit víz volt, úgyhogy szép sáros voltam, de jó volt. Küzrejátszott még egy "kedves" motoros is, akinek egy bazinagy pocsojába kellett lassítás nélkül átszáguldania, amikor én próbáltam lassan kerülgetni :)

#5414
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Miért van az, hogy a Santa Cruz Bullit egy 100-sal többe kerül Európában, mint Amerikában? Rohadjanak meg. Ha nem cserélik a vázat, akkor asszem veszek egy átmeneti vázat, amíg össze nem jön a következõre a lóvé. Sajna csak merevvázra fussa jelenleg, aztán majd ráhagyományozom a tesómra. Kona Stuffról mi a véleményetek? Vagy a mostani bikmakkban lévõ Roastról? Valami ilyesmiben gondolkodok. Bár még ez sem biztos. Aztán egy Bullit, az talán bírja az én stílusomat, ami megjegyzem nem túl extrém.

#5415
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Gratula Krisztián!!!!!!!! Király vagy nagyon, büszkék vagyunk rád! Sajna a bicajjal az a helyzet, hogy a héten nem mennek a biciklonosok Pestre, úgyhogy nem viszik a bicajt, majd jövõ héten, de a Maliban a csávó szabin van 23-ig, és majd csak akkor foglalkoznak vele. Azt mondták, hogy csak akkor van esély a cserére, ha nagyon zárványos a cucc, úgyhogy sok jóra nem számíthatok. Elmegyek bankot rabolni bakker, hogy legyen bicajom. Lehet, hogy veszek egy ócsó vázat addig, amíg nem lesz pénzem másra, ha nem cserélik ki, illetve adják vissza a lóvét.

#5416
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Matt,nem jössz be hétközbe valamikor,aztán megtaníthatnátok manyuálozni,meg elfordítani a gépet! Biczóm,neked az úgyis nagyon megy!! Lécci,mert így nem tok semmit produkálni... :-\

#5417
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Gartula Biczó!!
A lábadat ne terheljed,mert sokkal rosszabbul jársz! Megtanítod majd a lógatást? Már nagyon szeretném,MaTT-ot is folyton ezzel nyúzom.. :D
Maul,az én akksim rá tudjuk tenni a kamerára,szerintem azzal egész nap forgathatunk,csak egy kicsit nehéz az akksi... ;D
Ha lesz optika,akkor baze nem semmi dogokat lehetne felvenni!!!!!!!!!!!! :o

#5418
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
bafki még mindig remegek... sok múlott rajta!!!!!!!!!!!!nagyoon megviselt..de már vége... csak a strand maradt

#5419
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
gratula!
ezér kellett itt izgulni? ;D ;)

#5420
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;DHi.. elösszõr is mindenkinek köszönöm!! Nem volt egyszerû=10x az érettségi.. Rettenetes volt, de sikerült!! 5 db 4est gyûjtöttem!!!!!!! szóval mérnök vagyok-el se hiszem hogy sikerült.... 2en buktak:( a 8 fõs szakunkon-30an voltunk az elején!!!


Pénteken megyek haza-és csak pihenek, meg bringázok!!!
Na meg Mcclannel megyek géppartizni-Hulp te is jöhetnél majd!!!
A lábam nem jó-igaza van a dokinak hogy fél év múlva terhelhetõ teljesen,, sajna afilmben nagy dolgot nem tudok majd bevállalni-
Hulp már isteniül megy az ülve lógatás!!!!!! majd megmutizom....

azért majd nézek nehéz, technikás izéket aminél nem túl nagy a leérkezés ereje-mint pl a kerítés-Amit kornél már látott tõlem-az jó hely egy felvételhez...de amúgy mindenben benne vagyok-tudjátok:) ;)