Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5021
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ugye? ;D

matrica lenne a legjobb, de alkoholos filc volt csak kéznél most.. maj' még lehet fejleszteni késõbb a dizájnt :)
megrendeltem az ebikeról a gigapipe team dh-t meg monoblokkbehajtó szerszámot is hozzá. keddre remélem ideér aztán akkor be is rakjuk. rockringre meg majd lehet h lesz vmi gravírozás dolog. haver profin meg tudja csinálni 8)
szal örül a fejem ;D

viszont a dzsegvájör bóvdenházzal meg jól beszoptam, mer ami kupakot kaptam hozzá az nem megy be se a fékkarba se a váz bütykébe...sehova nem tom felhasználni a kupakokat. más kupak meg nem jó rá mer szükek >:( azér remélem csak lesz olyan kupak valahol ami jó nekem.. ::)

visszaolvasva...párszor leírtam h kupak... ;D

#5022
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Fasza lett Matt nagyon! DE szerintem inkább nyomtass ki valamit, és úgy rakd oda ;)

#5023
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
alakul a street bicom ;)

(jobbgomb>mentés másként)

#5024
h259351

h259351

    vendég

  • fórumtag
  • 13 posts

Sziasztok!


Szombathelyen mennyi bringás van?
Nem lenne kedvetek nyáron majd közös túrákat, meg esetleg versenyeket rendezni az egerszegiekkel?
Esetleg "csapatverseny" is lehetne a 2 város között ...

#5025
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Mikor megyünk Jákra?? Ki mikor érne rá! Hulp, te ne jössz ki valamikor? Vagy valahova?

#5026
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
úgy gondoltam valahogy hogy váltókanalat valahogy felcsavarozom egyszerüen a papucsra aztán a görgõ feszítené lefele a láncot..

de kiváncsiam várom a tippet )

#5027
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jóvan MaTT, fasza lesz a géped! ;)
Ha sikerül eszkábálnod láncvezetõt, akkor szólj, ha nem, akkor adok egy tippet... ;)

#5028
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
juhé!
megvettem ma a husit ;D remélem jól fog szolgálni! kerítek majd még jövõhéten valami monoblokkot hozzá aztán vigyorgok ezerrel :)
meg vettem rövid stucnit is meg dzsegvájör bóvdenházat meg bóvdent is.
próbálok eszkábálni vmi láncfeszítõt. ha sikerül vmi használhatot alkotni akkor vissza is adom a váltódat hulp.
gondolkozom naon h levágjak-e a kormányból.. nincs szivem szegény rooxot bántani :-[ pedig akkor igazán street bico lenne, már csak váz kell :)

majd nyomatok képeket, aztán az oldalon át lehet írni a bicom adatait is )

gudbály

#5029
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Micsoda felháborodás. Ki mondta, hogy én normális vagyok. ;D Senki nem az, aki ennyi lóvét költ egy bicajra. Én arra veszem a bicajt, hogy felmenjek valahogy egy hegyre, és onnan jó gyorsan lezúzzak. Persze, nem mondom, hogy nem fogok ugratni, mert úgyis csak nem fogok elsõ nap elmenni a bányába, hogy leugrassak 30 m magasról. Nem igazán vagyok az a bevállalós fajta, de ezt gondolom már tapasztaltákok ti is.

#5030
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Na akkor holnap bánya! McClane gyere te is!

Hulp, te ezt most komolyan mondod, hogy cc-zni veszed a bansheet?? Mert azzal semmit ne tudsz csinálni! Szóval ha télleg komolyan gondolod, akkor inkább nézz valami mást!



#5031
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
na csá!

bocs Maul, de ma nem tudok menni, mert a munkatársamnak lesz bucsuztatója, de holnap akkor megyünk ám!!!!
emlékmû 8.45 kor?

t

#5032
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hulp, ezt nem gondoltad komolyan, hogy a Bansheet CC-re veszed!! Oyan leszel, mint az a Stab Primos faszi a Kona találkozón?? Mert az nem volt százas.. ;D Te tudod, de ha CC-zni akarsz, miért nem veszel egy SC Hecklert?? Azzal még durvulhatsz is, és versenyezni is lehet!! Nem szólok bele, csak furcsa. :-\

McClane, ez a beszéd!! A bányába vannak lightos helyek, nem mondtam, hogy 3-4-5m-rõl ugrálj le, vannak ott méteresek is, szal gyere ki, biztos nem bánod meg!
Hulp, a CC-hez meg kellenek a letörések, szal te is gyere! ;D

#5033
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
tudom, hogy a techinkától függ, és mivel nekem nincs/vagy rossz a techinkám, ezért a bánya még sok nekem....
bár ha lehetne ott is tanpályát csinálni, az jó lenne, még soha nem ugrottam ferdére.....kipróbálnám valami kicsin....

#5034
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én CC-zni veszem a Bansheet, el sem fogok emelkedni a földtõl, még a patkán is úgy fogom leemelni. Én ezt a bányát ki fogom hagyni, nem hiányzik az, hogy mindenki azt mondogassa, hogy milyen durva bicajom van, és semmit nem vállalok be. Én nem akarom összetörni magam, annyit nem ér az egész.

#5035
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Nah, akkor:
Hulp, McClane: A bánya kicsit sem függ attól, milyen bicajod van, csak MAGADTÓL FÜGG! Csicsa pl merev géppel ugrik, Kiru egy repedt Vegával. Itt nem síkra érkezel, ez benne a jó!! Ha jó a technikád, akkor nem is érzel semmit, ezért kell sokat gyakorolni, szal gyertek! ;)
Bocika, világos elvileg 7-fél8 ig van, de a felhõk miatt lehet, hogy elöbb is, ez a rossz oldala az õsznek, a jó, hogy nincs meleg páncélban és nincs szúnyog/kullancs! ;D
Hulp, ha legközelebb megyünk a bányába, akkor gyere már el, van ezer bicaj, amit elhozhatsz!!!! ::)

#5036
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Na büdös kölkek!!
ma egy tekerés????
olyan 18.30 körül???
meddig van világos???

t

#5037
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Otthon van a telefonom, majd olyan háromkörül hívj fel! Este felõlem mehetünk, én ráérek!

#5038
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul basszus a te bicajoddal kicsit más a helyzet, mit az enyémmel, de ne aggódj.....
Maul mi lenne, ha felvennéd néha a telefonodat?
kellene a chain reaction....

jövõ hétvégén Biciklon Kupa, kijöttök nézni?
jól jönne a bíztatás, országúti bringával kell indulnom....

ma este valaki egy kis streetre?
Maul mi a franc van a telefonoddal??
ezerszer hívtalak már

#5039
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jah, már hallottam róla..
ezek szt errõl lemaradtam..
no mind1



#5040
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Ma volt a borostyánkõnél!....