Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4881
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, Bender nem Bansheevel ugrik, fõleg nem ilyen Chaparral meg Screammel. A 30m meg... ezt te sem gondoltad komolyan! ;)
Ha tudnád, milyen egy ilyen letörésugrás, nem írnál ilyet, ugyanis rohadtul nem számít a bicaj, csak ívbe kell rakni!! Kérdezzed meg Mault, majd õ is elmondja! Teljesen más dolog a síkra ugrás, na ott számít, mi van alattad / a súlyod!! Csak azt nem értem, CC-n hol vannak 3-4m es ugrások, mert ugye neked arra kell, vagy tévedek? Döntsed el már mit akarsz, de ha rombolót veszel, akkor ne csodálkozz, ha mindenki hülyére fog venni, mert nem csinálsz vele semmit! Szerintem zárjuk le a témát, úgyis azt veszel, amit akarsz!
Én elõször megtanulok bringázni,és ha kevés lesz már a jenny, akkor veszek majd olyan gépet, amit arra fogok használni amire...
McClane, ha másfél méter, akkor épitünk kicsi kidobót, aztán hajrá! ;D

#4882
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
útátugrás -> a fejünk felett nem tudnátok jelen állapotában átugrani, mert ahhoz alacsony...
egy vízmosásban megyünk fefelé, és annak van ugye két peremfala :D
kb másfél méter széels lehet.....
erdõben van, fák között..
de lehet, hogy hc verseny után lesz lefelé verseny a hc pályán :)


#4883
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nyah, képeket/videókat kérünk szépen :)

#4884
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

mivan, csak ti ugráltok?
msáok nem?
el nem hiszem....
miért nem linkelnek be képeket a többiek?


Igen, mert a többiek a kerekek helyett csak a szájukat jártatják. ;D

#4885
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
aha énis.
ez nem a dicsekedjünk szoba, hanem mutassunk képet magunkról/másról.

#4886
piet

piet

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
en a tokodi DH utan a motocrosspalyan ugrattam 8 metert.

#4887
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, én arra mondtam a scremet, ha mindenképpen a kettõ közül akar választani! Mert még jó hogy a brutálisabbat venném ugyananniy pénzért!

Ez az útátugrás dolog mekkor?

#4888
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

Hi,,

Chaparral olyan mint a coiler, a screem pedig mint a stinky....szerintem chaparral!!!! több mindenre használható!!


Ezt ugye te sem gondoltad komolyan. Chaparral kicsit a Stinky felett van, a Scream meg inkább a Maul bicajának a kategóriája. Szóval a Sreamet nem nagyon hasonlítanám a Stinkyhez. Jól néznénk ki, a Bender Stinkyvel zuhanna le 30 m magasról. Bár az igaz, hogy elesik így is úgy is.

Abban viszont igazad van, hogy a Chaparral a Coilerhez hasonlóan több mindenre használható. Meg azért ennyire ne írjál már le, hogy van egy kis esélyem némi kis domb megmászására, mert most azért nem tudok felmenni sehova, mert már 3 hónapja gyakorlatilag nem ültem bicajon. Na, mindegy. Sajna a dolláros megoldás nem jön össze, forintban kell itthon fizetnem, és õk meg euróban számolják. Ez van.

#4889
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mindent apoén kedvéért, és a tekerés se fog ártani...

szombati tekerés akkor?lesz nem lesz...ha lesz hova-mikor?????

#4890
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Köszi Biczó - McClane a jóvikánságot! :)
Ha nem dolgozom, feltétlenül ott leszek, aztán majd kitalálunk valami jó kis "poént".. ;)

#4891
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

Ott leszek!!


Kornél nem jöttök ti is el bohóckodni, és még az utat is átugorhatnátok!!!! ;D ;D ;D érzed a kihívást???Maul?

#4892
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
hc -> 2004.10.24, vasárnap 11:00

#4893
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,,

Chaparral olyan mint a coiler, a screem pedig mint a stinky....szerintem chaparral!!!! több mindenre használható!!Hogy áll a 7vége? valaki jön tekerni Köszegre?, vagy bányába? vagy valahova??

Mcclane, tegnap is láttalak a tvben...remélem nézted...-mikor lesz hc? én is el akarok menni:)...


#4894
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!!

Hulp mindenképp chaparralt vegyél azzal még van esélyed kisebb dombokat leküzdeni ;D

de most voltam németben és vettem bikemagazint.
abban van egy csomó akció
pl. scream+888 1899 EUR :o
szerintem a nagyobb internetes áruházakban biztos telóval nagy akcióban megveheted.

na pá
t

#4895
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mivan, csak ti ugráltok?
msáok nem?
el nem hiszem....
miért nem linkelnek be képeket a többiek?

#4896
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Boldog Születésnapot Kornél!


bányába csak ésszel menjetek, Maulnai nagy gratula, hogy leugrotta, meg Krankednek is....
a hc verseny után talán kicsit több idõm lesz, és lehetne TanPályát építeni.....

#4897
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Dávid!

1.17óra a menetidõ, és kb 700Ft a teljes árú díj+bringa. Ha jössz, szólj elötte, szerintem a jövõ hétvégére tervezzed, talán jó idõ lesz, és akkorra lesz majd talán profi fotós is! ;D

#4898
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás

Je, Dávid, te a Csicsával találkoztál!

Ja Ö is valami ilyet mondott! ;D Csak nem tudtam hogy Csiga vagy Csicsa vagy Csicsí ;D !Jó fej srác, de az a bringa ;D nem tudtam elõször hogy mi az, de aranyos!

Nem tudjátok menyi egy vonatjegy Sopronból Szombathelyre bringával? És hány óra az út? és hogy utazok a bringámmal?

X-Bike szólj a Hocsának plííz, hogya kõszegi HC verseny 2004. október 24. 11:00 - kor lesz....

Jó úgyis megyek hozzá, mert én csinálom majd a Heavy Tools Klubnak a Web lapját!
Na meg 3 hete várok már a Roox kormánycsapágyamra, amit most cseréltetem 3. szora!

Egy ilyen útátugrás mint a NWD 4 ben a tour de france felett fasza lenne! Az nekem is tetszene! ;D


#4899
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azért faszák vagytok ti is, egész eddig a Scream-rõl akartatok lebeszélni, most meg hogy végre a másik mellett döntöttem, most meg újra a Scream? :o Akkor most hogy is van ez? Bár az igaz a realitás inkább a Chaparral. Még van idõm eldönteni. Egyébként eltekintve attól, hogy ez nem mozog 20 centit, hogy tetszik?

#4900
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Háát Hulp....
Most hogy így átnéztem kicsit tüzetesebben a dologkat ;) megváltozott egy kicsit a véleményem!
Én eddig nem tudtam hogy a chaparral is banshee, azt hittem hogy egy mésik márka az.
Hát hát. Most hogy mondtad, hogy mindegyik ugyanannyiba kerül, én a helyedben biztos screamet vennék, végülis csak 1,8 kilóval nehezebb. És mennyivel faszább géped lenne ;D
Bár attól függ mire használnád!
Na megint elõjött bennem a durvulhatnék, azért írtam ám!

DE én akkor is screamet vennék ;D ;D