Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4581
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Boci! Zingerrel nem beszéltél még?
Kornél, a héten hogyan dolgozol? Mikor érsz rá?
NWD5-t Még mindig senkinek??

#4582
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Na szóval! Nekem magával a stinky vázzal nincsen semmi prólémám, szerintem korrekt az ára is meg minden! CSak egybe stinkyt ne vegyél semmi képpen, mert a felszereltsége az borzasztó! DE Akkor miért nem veszel norco vázat?

#4583
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah Hulp! DE akkor hogyha nem bansheet, veszel, hanem olcsóbbat, akkor mikor lesz bikeod?

#4584
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Bakker de körülményes ez a bejelntkezés dolog, azt hittem már minden cuccom elveszett mind az 540 valamennyi hozzászólásom, de nem.
Maul, nézd meg a következõ linket www.minirc.hu Lehet rendelni kicsi rádiós kamerát, 12e Ft-ért komplett szetben. Van minta videó is egy modellvasútba szerelték be, szóval valószínûleg megfelelõen kicsi, meg szerintme a képével sincs semmi probléma.
Asszem le kell mondanom a Banshee-rõl mert még szeretnék venni egy csömó minden mást is. Úgyhogy lehet hogy én is beállok a sorba és veszek egy Konát (2005-ös Stinkyt 17 centis 888-cal az elejébe). Jó választás lenne? A színét most ne nézzétek, mert szerintem eléggé nem szép. Meg mondjuk fele annyi mint a Banshee és akkor még tudok venni kamerát is. Valaki ért a kamerákhoz közületek? Egy-két dolgot én is tudok, de az alapján márfél milláért vennék, annyi meg nincs.

#4585
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Mekkore egy szar ez az új fórum! Ronda mint a bûn, nehezen kezelhetõ, túl van bonyolítva! Design az meg nulla!

#4586
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Kornél!!
valamiért a szerverünk nem ítélte biztonságosnak, vagy nem tom... a www.krankedzone.atw.hu -t ezért nem jelenthetõ meg nekem többé, ez ellen mit tehetnénk,mert így nem bírom látogatni, na meg olyat is írt ki elötte, hogy nem biztonságos, és hogy bajok vannak a lapppal...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4587
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Na má megint egy csodálatos környezet, nem is egy újabb ocsmányság...na de szép ez áhm.. csak nekem nem tetszik, Kornél csináljunk má nekik egy honlapot, mert ennél még egy uborka is szebb!..kukás-sárga hmm király!!egy nagy szart...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4588
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
peshedésrõl szó sincs! ;) bár nem is igazán tudom mit jelent az hogy peshedni ;D gondolom ugyanaz mint a punnyadás, na mind1 :)
szal van jobb elfoglaltságom is ) ilyen hidegbe bico nem annyira jön be :-\ meleg cuccosba nem lehet mozogni..

na azér maj kimerészkedek vmikor )

#4589
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél veled mi van? Miért nem írsz már egy hete?

#4590
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát sajnállak titeket! :P
Matt, te meg menj bicciklini, ne otthon peshedj!

Hulp, eddig nem tavaszról volt szó?

#4591
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts

Én már olyan régen tekertem, hogy már el is felejtettem.





Akkor én mit szóljak? ;)
Sajnos az én bicajozási projektem megrekedt a pénzgyûjtés fázisában. ;D De majd továbblépek talán nem is olyan sokára. Bakker de messze van még a jövõ nyár.

#4592
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi, Maul, Kornél ti kis szájjeltáttók:):)Papaya!!!!!!!!!
király

Mostanában nem érek rá sajnos, dolgozok éjjel -nappal, de otthon leszek jövõ péntek szombat és vasárnap is..valaki eljön majd..
...az idõ engem nem érdekel,,,,mert van cica-gatyám!!!! ;D 8) 8) :o :P
nektek még biztos nincs T???!mert akkor nem fáznátok!
Én már olyan régen tekertem, hogy már el is felejtettem, úgyhogy jövõ héten valaki jöjjön el velem, ha másnem köszegre.

Mcclane én tudok több felvonót is a közelben, csak kérdés hogy bicajt fel visznek-e, de miért-ne vinnék..nekik pénz..
vagy ott van schneeberg-qva szép, lehet déjházni,,és fogaskerekû visz fel..vasút





#4593
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hát nem hiszem.
mostanában nem sok kedvem van megfagyni.. inkább jó meleg szoba kellemes társaságban ;)
meg amúgy is...meg kéne csinálni a bringámat. hátsó kerék igen oda van.. de lusta vagyok nekiállni.


#4594
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Miért ilyen kihalt a fórum, miért nem ír senki?

Hétvégén megyünk valahova? Bánya, NS, vagy street?
Matt nem jössz be?

#4595
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
BOCI!
LÉCCI INTÉZD EL, HOGY VALAMIKOR FELMEHESSÜNK MEGNÉZNI A PAPYA TETEJÉT!
LÉÉCCCCII!!!!

#4596
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát McClane, én ennyipénzért biztos nem megyek fel, mert akko még utikülcégis, meg minden, aztán a végösszeg 10 körül lesz! Nekem ennyit nem ér meg! Meg a Mike Metzger, meg a Ryan Deegan úgysem lesznek ott ;D

Egyébként McClane, mentek akkor valahova déházni?Ügy szeretem ezt a szót ;D

#4597
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Boci, de azért majd menjünk streetelni valamikor!
McClane, én holnap, meg pénteken is ráérek!

#4598
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
http://www.ticketpro...r_by=&event=180

a pesti fmx showra van 4000 ft-ért és 5000 ft-ért jegy....
nem akar valaki feljönni?

#4599
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
én csütörtök - pénteken szabin leszek, szal ha nem lesz hó, akkor megyek streetelni, jönne valaki?

#4600
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
HI!

Hát Maul semmi kedvem sincs ebben a szar idõben menni...
7 végén ha jobb idõ lesz elmehetnénk streetelni...

tamas