Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4301
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Az a helyzet, hogy megkérdezték, hogy kell-e ennek ellenére is a cucc, de én azt írtam, hogy igen, mert ilyen olcsón nem hiszem, hogy máshol meg lehet kapni. Mindegy, majd kiderül, hogy mi lesz. Ha februárban sem tudják meghozni, akkor majd keresek mást.

#4302
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát fogyej McClane, ami eddig meg van ns az kb 80 méter, szóval egyenlõre a száz méternyi az elég lesz! Aztán majd ha efogy, akkor majd veszünk! DE szöget is kell venni rohadt sokat ám! :)


McClane, majd akkor hétvégén úgy is megyünk tekerni, aztán elvileg jön midnenki, és akkor majd megbeszéljük a pénzdolgokat!


Hulp, és máshonnan nem tudsz rendelni? Vagy melyik cuccok nincsenek nekik a saintek, mert akkor nézzél helyettük valmi mást!

#4303
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én inkább csak erkölcsileg, meg a két dolgos kezemmel tudnám támogatni a projektet, de azzal nagyon szívesen, ha mentek építeni, szóljatok, aztán ha tudok, én is megyek.
Sajna most írtak az ebike-ról, hogy csak februárban tudnak alkatrészt hozni, elõbb sajna nem, szóval a tekerés még várat magára egy kicsit, remélem nem sokáig.

#4304
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
pénzzel én beszállok

aki még be szeretne szállni pénzzel, az jelezze pleaseee
meg azt is jelezzétek, ha nem akartok beszálnni pénzzel, mert akkor nem várunk, és tudjuk, hogy mennyit kell beleadnunk...

Maul a 100 m ns-hez azt írtad, hogy 200 m fa kell, és az 13.400 Ft....
ennyi elég, mármint 100 m ns, vagy több legyen?
én benne lennék a 200 m ns-ben is (ami 400 m fa, és 26.800 Ft)

ez most a tetõléc ára, ugye?
mennyiségben a 200 m ns mennyit jelent?
400 m tetõléc?
csak próbálom elképzelni...
az egy teherutóra felfér?
Come on! It's on

Korn

#4305
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van McClane, akkor a szombat az okés!

Aztán akkor megvehetjük a fát is akkor, csak akkor pontosan ki kell számolni, hogy menniy kell! Ja és ki fog beszállni pénzel??

Dekopírt, azt nem kell hoznod, mert az nekünk van! Meg az aggregátort majd csak akkor, ha majd az erdõbe is dolgozunk!

#4306
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Sziasztok!Elösszõr is mindenkinek boldog új évet!
Csak most jutottam el oda hogy van 10 percem netezni :(....
Boci-boc shogy nem írtam vissza, de amikor láttam már késõ du-n volt, de nem tudtam volna menni korizni, mert vendégségbe mentünk...
Kösszi Matt az üzenetet-csak most láttam..

Mikor megyünk tekerni???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4307
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul a jövõ héten kapok fizut, összedobhatnánk a lóvét a faanyagra...
talán jó idõ lesz, és nálatok méretre is tudnánk vágni....
tudnék dekopírfûrészt (asszem így hívják) vinni, meg kunyerálok agregátort is ha kell
na?
szombaton egy kis street? de csak lazán, mert másnap edzés lesz

jah, korábbi kérdésedre válaszolva Maul a francia edzõtábor vagy február 15-tõl vagy február végétõl lesz két hét
Come on! It's on

Korn

#4308
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul bácsi
a szombat dél után lenne jó, akkor mehetnénk írtani, meg kimehetnénk ns pályára is, benne vagyok! aztán estig elmókerolhatnánk
ns építéséhez vannak új ötleteim :)

Matt már többen is próbáltuk a nyeregcsövet kiszedni....de már a boltban kiszedték :)
elmehetnénk már együtt tekerni mondjuk a jövõ héten..
olyan régen volt már együtt a banda....
Come on! It's on

Korn

#4309
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
HÁt már én is nagyon várom, hogy tekerhessek egyet.
Kornél, a váz megvan, meg most rendeltem alkatrészeket, utána már "csak" teló kell, meg még kormány, stucni, hajtómû, felni. Azért rendelem több helyrõl a cuccokat, mert nem lehet mindent mindenhol kapni, szállítási költség egyik helyen sem több emiatt, meg igyekszem onnan venni, ahol a legolcsóbb, mert azért nem kevés pénzrõl van szó. Alapvetõen két internetes bolt, meg a Bicilklon, szóval szerintem nem olyan sok.

#4310
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Bocs rosszul írtam McClane, szombat reggel megyek!

Hát Matt már rád is férne egy kis tekerés az biztos:)

McClane valamikor kimehetnénk NS pályára is, aztán akkor megtervezhetnénk pontosan, hogy mi hol lenne, meg meg is jelölnénk!
Ja, meg akinek van ötlete az rajzoljle, aztán küldje el!

#4311
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
McClane!
nehogy ezér szervízbe vidd! megcsinálom én Neked kedvezményesen! nem oan nehéz. csak el kell fordítani azt a kart ott a tövénél utána meg óvatósan kihuzni :D :D

hulp!
tökjó! minnyá kész a bicód ) aztán lehet rájd togedá! )
egyik hétvégén én is sztnék má mindenképp bicozni!!

#4312
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul nem értem, ha hétfõn vezecc, akkor szombaton nem jó???

jövõ héten kimehetnénk tekerni a városba...
Come on! It's on

Korn

#4313
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Az a gáz, hogy én hétfõn reggel megyek vezetni, szóval csak olyan egytõl érek rá!
Kornél, te hogyan dologozol a héten?



Boci, te mikor érsz rá, mert már jó lenne egyet tekerni is!

#4314
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
szombat reggel kellene elkezdeni....
vasárnap Ausztriában edzünk....
Come on! It's on

Korn

#4315
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Ja ok! Felõlem bármikor csinálhatjuk már, én mindig ráérek szokásomhoz híven! DE szerintem kéne egy olyan idõpont is, amikor esetleg a Kornél is ráérne!
Szóval Kornél mikor érsz rá?:)

McClane, szerintem hétvégén kellene mindenképpen, mert akkor van sok idõ, mert így hétköznap hamar besötétedik!

#4316
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
az írtást azé' el lehetne kezdnei, én is azt mondom...
meg benne is lennék, csak beszéljünk meg egy idõpontot...
fára meg kicsit többet gondoltam, mint 100 méter....
de meglátjuk, hogy a pénz hogyan jön össze rá....
szeretnék nekiállni már az ns-nek... :)
az oladit majd megnézzük, a bicajom szervízben van, a nyeregcsövet szedik ki belõle valahogy.....
jövõ héten Maul kimehetnénk a városba....
Maul TanPályán a ti pályátokat értettem, a Sípálya írtására gondoltam...
Come on! It's on

Korn

#4317
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát Trueman nem tudom, hogy nálatok milyen idõ van, de itt már bõven plusszba vagyunk, és a föld már régóta nincs megfagyva:) Ma mind1;)

#4318
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Maul!
Bocsi hogy belepofazok, meg hogy szabotalom a dolgot, de ne feledd azt sem hogy ilyenkor meg van fagyva a fold. Konnyen beletornek a szerszamok:) Ha meg megy, akkos ketszer annyi energiat emeszt fel

#4319
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát figyelj Kornél!
Azt én is belátim, higy amíg nincs jü idõ addig, nem érdemes a rámpát megépíteni, de így február végén szerintem már mindenképpen el kell kezdeni, mert márciusban, már jó idõ van! Meg hát nem is az a nagy munka, hogy felépítsük a rámpát, hanem, azt a sok lószart innan kiírtani. Írtószerre meghiába beszélsz, mert kurva drága lenne, amennyi kell belõle! ....... Szóval az irtást azt el kell kezdeni valamikor mindenképpen, mert most még könnyeb, mint tavasszal, mert most aránylag el vannak gyengülve, könnyebb bánni velük!



Ja meg találtam egy kurva jó helyet, itt oladon, ugyanolyan hirdetõtábla is, mint zegen volt, csak ívbe is lehet rakni, csak hát egy kicsit magasabb is, kb 5 méter! Mondjuk a Fõiskolánál is nézeggettük már, mert oda is kiraktak pár darabot, csak annál az a baj, hogy a nagyról nem lehet leugrani, emrt túlugrasz az íven mindenképpen, a kicsik mondjuk még teljesíthetõk, csak ott meg az a baj, hogy túlzottan be kell fordítani a bickklit! DE ez az oladi szerintem kurvajó! :) Majd valamikor mindenképpne ki kell menni, és meg kell nézni!


Hulp, miért nem rendelsz meg mindent egy helyrõl, minthogy itt nyolcféleboltból vásárolsz?

#4320
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Üdv mindenkinek!

Maul, sokat gondolkodtam, és arra jutottam, hogy addig, amíg nem lesz olyan idõ, hogy rendszeresen lehessen menni bringázni, nem érdemes nekiállni a rámpának, mert csak leamortizálódik.. Szerintem addig max tervezzük meg, meg esetleg használjunk valami irtószert..:) Persze ez nagyon brutális megoldás, kéne mást is kitalálni! Hulp, bringa hogy áll? Mikor leszel kész? Jössz majd építeni?