Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4221
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Maul, megvan a NWD5, ha kell, akkor hozzál CD-t, aztán megírom holnap. Nekem tetszett. Viszont hiányoltam belõle a crash section-t, az mindegyik filmbe kell.

#4222
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah hy! Én holnap reggel megyek vezetni, fél nyolcra, de szerintem addig simán hazaérek!


Kornél, kedden én kb 2-tõl érek rá, mert 12:45-tõl van rutinvizsgám! De a bánya az téálleg ilyen szép? Mert akkor kimehetnénk oda, aztán repülhetnénk:D És van rendes leérkezõ is? Milyen magas a legnagyobb????? Kornél, mondj valamit!!!

Szevasz Corratec! Végre még egy fórumozó! Írjál pár sort magadról!!!

#4223
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Köszi, igyekszem.:D
Ja, akkor 11-re megyek McClane-hez, utána megyünk hozzád Maul, más szerintem úgyse lesz. Talán még a Roland.

#4224
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Woww, de jó nektek, ennyi szabaditõdök van, én sajnos dolgozok hétvégén..:((
Corratec, jah, azért valamit illene magadról...:)
Maul, elvileg kedden délelött/délután is ráérek, meg úgy egész héten fél3tól!
A bányáról még nem mondok semmit, majd szóban! :scared:

Hulp, gratula a gépedhez, látom már nagyon készül!

#4225
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul mennyire fontos holnapra a láncfûrész?
mert tudo kszerezni nem elektromosat, de ki kell mennem érte Cákra....
szal ha dolgoznánk vele, akkor elhozom....
kell akkor?
én délelõtt is kimennék ns-t építeni....
vagy menjünk akkor már streetelni?

Hulp utánunk tudna jönni autóval....ha még is már délelõtt is kimennénk

szvsz az lenen a legjobb, ha délelõtt kimennénk streetelni, aztán kb 11 felé meg elindulnánk ns-t építeni...
arra már Hulp is felkel, meg mi is végzün ka streettel, nem?

netet nem tudom már megnézni, szal hívjatok fel pleaseee

nahh, beszéltem Hulp-al...
11-re odajön hozzám, és felszedjük a többieket is....
én meg elhozom akkor a fûrészt....
ha módosítás lenne, hívjatok fel!
Come on! It's on

Korn

#4226
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul, majd ha Whistlerbe mész:

http://ww1.whistlerb...amps/richie.asp

Ricsi bá' edzéseket tart :)
Come on! It's on

Korn

#4227
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
corratec illene bemutatkozni, meg írni kicsit magadról....

akkor szombat délelõtt street, ebéd után pedig ns....
Maul kérjek akkor baltát? próbálj meg te is hozni, meg viszem a dekopírfûrészt is....
láncfûrészt nem tud valaki hozni? olyat, ami nem elektromos....
mikor és hol holnap délelõtt?
filmvetítésre nekem a jövõ szombat jó lenne...de jó lenne, ha ez mindenkinek jó lenne, mert csak akkor kérem el a projektrot, ha tutira mindenki jön....
Come on! It's on

Korn

#4228
corratec

corratec

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
hali!!


remélem engem is befogadtok közétek!!

#4229
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jah, jo, akkor mind1.
csak az a baj hogy csak töltögetnék, mer most egyáltalán nem is hajlando kapcsolódni. még csak azt se írja ki hogy ki vagyok tiltva vagy h mér nem jo...
argh

#4230
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Az ugyanaz, amírõl te is most töltögetsz, az extreme!

#4231
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
matrix-hub.no-ip.com
koli.sytes.net

arra nem emléxel Maul, amit eccer Kornél mondott? nem is neve volt hanem csak ipcim asszem. nemtom ???

#4232
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp, a kolinak vagy a matrixnak mi a címe, mert sehol nem találom!

#4233
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
najah, egy stucnin nem sok mindent lehet elcseszni. én se adnék érte annyit. kíválóan megfelel a 3.5centis 3600ftér vett b+ :) csak tök megörültem amikor megláttam hogy 14re le van árazva ) ha drágát vennék akkor már roox )


Maul, akkor holnapot hagyjuk aztán majd jövõhét..

#4234
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Megnéztem Matt a stucnit, tényleg szép, de az az igazság, hogy nem igazán kívántam ennyi pénzt költeni a stucnira, meg majd ki akarom próbálni, hogy az összeépített bicajra kb. mekkora kell. Én is megtaláltam már a DC a NWD5-öt már egy kicsi le is jött belõle.

#4235
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van Matt, akkor majd döntd el, hogy mi legyen! DE akkor szerintem elég, ha a jövõ hétvégén hozod!

Nah végre Kornél, hogy írsz már! Jó, a jövõ hét az jó nekem is! Akkor melyik napokon tudnánk menni? Az új bánya hol van, és milyen magasak vannak benne?

Az NS-re visszatérve, mindenképpen megcsinálljuk, aztán ha majd a buzigyerekeket szép szóval nem lehet megéretetni.........
De egyébként a KTM-es gyerekkel már nem lesznek sokáig gondok.........:)

#4236
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
McClane, suliban írtam aztán tudod ott nem olyan mint otthon ) sietni kell meg más keyboard más monitor stb ))

Hulp, bikediszkont.hu -n van FSA frirájd stucni 14ér. nekem bejön )

szombaton nem tom mi lesz. extreme hub egyelõre megin szivozik szal nem tok több filmet leszedni. ha megyek akkor én mindenképp délelõtt és nem valószínü hogy bicóval mer holnap eladom a hátsókerekem. remélem hamar meglesz az utódja.
na szal ha megyek akkor fölhívlak Maul, ok? aztán elviszem a vinyomat és fölmásoljuk az eddigi pár filmet..
bár ha ti elmentek bicozni akko nem tom hogy.

vagy csináljuk azt hogy jövõ hétvége akkor vetítés. McClane elkéri a projektort, én meg viszem a letöltött filmeket. nwd 2,3,4,5, self titled, from trash to treasure 1,2,3, back in the saddle again, JIB, manifesto, drop in1 epizódok. krankedjeim nincsenek. meg ti is hoztok még pár filmet aztán akkor majd jol összeveszünk hogy mit nézzünk meg :)

hm?

#4237
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Azért még hiányzik egy-két alkatrész, mondjuk a legfontosabb a kormánycsapágy, anélkül nem tudom összerakni a vázat meg a villát. Tagnap megrendeltem a hajtómûvet is. Saint háromtányéros. A bicaj talán februárban lesz kész, minden attól függ, hogy mikor jön a köv. Shimano szállítmány és hogy lesz-e benne nekem való alkatrész. Nagyon remélem, hogy igen.
Mehetünk szombaton, lehet, hogy a Roland is jön. Hogy valaki jön-e segíteni, vagy nem az szerintem attól függ, hogy hívjuk-e. A kiscsávóknak eddig nem szólt senki többek között azért sem jöttek. Persze lehet, hogy ezután sem fognak, mert kifogást találni azt könnyû, csak dolgozni nem. A McClane mondta, hogy milyen volt a canyonos építkezés is. Arra viszont nincs szükség, hogy legyen ott egy csomó ember csak azért hogy ott legyenek. Inkább megcsináljuk hárman. Kitiltani meg úgysem lehet senkit, nem lehet oda õröket állítani.

#4238
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
McClane, igazad van, hiszen a mi pályánk, de akkor el kell ûzni, aki nem odavaló!! Most is jöhetnének építeni, aztán akkor lenne millió pályarész, és akkor nincs vita!
Beszéljek velük?

#4239
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
mi megépítjük mindenképpen....
Maul a szombat így is jó...
csak akkor 12 felé már induljunk el ns-ezni...
délelõtt meg lehet streetelni...
Come on! It's on

Korn

#4240
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

Vazze, én nem tudom érdemes e pályát építeni a helyi nagymenõ DH versenyzõknek... Mi megcsináljuk, a pozsgaiék meg majd készítenek filmet, hogy milyen fasza rájderek... KURVÁRA IDEGESÍT!!! SZÉTVEREM A FEJÜKET, CSAK 1X TALÁLKOZZAK KINT VELÜK!!!!!! A KTM-ES BUZIT MEG ELÁSOM!!!! Arrgghhhh!

Szal jól gondoljátok meg, érdemes e építeni,mert már szerintem mindenki odajár NS-zni...:((
Maul, a hirdetõtáblát jövõ héten megnézzük, akkor csak 3 napot dolgozok,oks? Meg van egy ÚJ bánya is, azt is meg kell nézned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!