Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4201
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Szevasz boci:D

Hát én személy szerint a jövõ hétvégére szavazok, mert én pénteken kb este 10-ig iskolában vagyok!
És attól még, ha jövõ szombazon este videózunk, attól még nyugodtan lehet délelõtt, meg délután építeni!


Hát én biztos nem fogok addig biciklire ülni, amíg nem lesz jó idõ, meg valami értelmes hely! Mert ma is voltunk Kornéllal, aztán kb másfél óra után meguntuk magunkat, meg elõtte is csak köröztünk, meg nézegettünk helyeket, aztán rájöttünk, hogy kurvaára nincs sehol semmi, szóval lehet építeni rendesen!!

Ja, és fatterom volt fent az ns pályán, és azt üzeni, hogy fákat ne nagyon vágjunk ki, mert abból azért gondokis lehetnek, aztán beszélt a vezetõvel is, aztán õ mondta, hogy építeni nyugodtan építhetünk, csak ne nagyon vagdossunk...........

#4202
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Nah Bocc 7végén pesten leszek, de jövõ hét7-én összehozhatnánk valamit!
attól is függ persze milyen idõ lesz!
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#4203
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi Bocika!

#4204
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
hi
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#4205
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
skacok....
el kellen dönteni, hogy most héten legyen, vagy jövõ héten....
én inkább a most péntekre szavazok, akkor a jövõ héten tudunk menni ns-t építeni....
mert ha jövõ hét szombaton vetítünk, akkor nem tudunk ns-t építeni...
ezen a hétvégén pedig semmiképpen sem tudnánk ns-t építeni....
szal szerintem maradjunk a most pénteken...Maul nem szombaton lenne a vetítés, hanem pénteken ,szal nem nagyon zavarná a szalagavatódat....
fûrész nem ment tönkre, másról van szó...

Matt tudsz akkor fûrészt szerezni?
mehetnénk építeni jövõ héten szombaton...
akkor most péntek jó lesz a vetítésre?
Come on! It's on

Korn

#4206
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát, lehetm meg kéne fogadni amit Biczó mondott, mert nekem is szombaton szalagavatóm van, és elég zûrös így a hétvégefelé már minden!

Kornél, akkor holnap megyünk hirdetõtáblázni! Aztán ha le akarjuk ugranu, hazalépek a kameráért, meg a fényképezõgépért!
És a bányába mikor tudunk kimenni megcsinálni a helyeket, mert jó lenne már készülni a papayara!


Boci, mi van veled, miért nem írsz, pedig azt mondtad, hogy az új munkahelyeden majd mindig tudod nézni az oldalt! :(

#4207
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
A filmvetítés nekem jó pénteken. Viszont a Krisztián azt kérte, hogy inkább halasszuk el egy héttel és legyen szombaton, mert õ nem tud pénteken jönni. Én egyébként 4-ig dolgozok, utána jó.
McClane majd viszek egy-két DVD-t, annyi legyen elég elsõ adagnak. Tönkrement a láncfûrész, vagy nem emiatt volt konfliktus?

#4208
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ns-re mennék én szívesen, még kalapálni is meg minden csak nem annyira van idõm sajna :( de igyexem ugy rendezni a dolgokat hogy tudjak segíteni is meg maradjon tekerni is idõ (persze ha lenne kerekem) <-- ezt is meg kéne oldani.
szal pénteken kinek mikor lenne jo?
én gyakorlatilag egykor végzek a sulival aztán ráérek az utolsó buszig/vonatig. elõtte sztem benézek bicosboltokba körülnézni felni meg agy ügyileg.
McClane, te ugye vmerre a lidöl uccájában laksz?

#4209
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!
Maul, holnap siess, mert az emlékmûhöz is el kell menni, csináltak nagy havat!!!!!!!!!!!

#4210
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Matt bá szuper, gyere ezerrel, hozz vinyón filmeket....
projektor el van kérve a cégbõl, hangfalakat pedig most ügyezem...
Matt azé' gyere má' ki eccer ns-t legalább megnézni....a leugró miatt is, meg amúgy is.... a fûrész pedig télleg jó lenne...
mondjatok péntek estére idõpontot... :)
Come on! It's on

Korn

#4211
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
bake, jól haladtok ns-ral, grat! fûrészünk nekünk van, csak nem tom, hogy mûködik-e. de majd megkérdezem aput, meg hogy odaadja-e. képek alapján sztem leugorható a dolog, bár élõben biztos neccesebbnek tünik )

péntek az jó nekem. filmeket akkor vinyón vinném ha ugy ok. végre megy ujra az ex hub is.addig talán lejön sok jó film.

#4212
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
szal megyünk idén is edzõtáborozni....és akkor lesz a Paris-Nice verseny....
meg tudjuk azt is nézni, yeah :)
Come on! It's on

Korn

#4213
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
ja filmeket hozzatok, mert nekem nincs....
Hulp te is hozz filmeket :D
Come on! It's on

Korn

#4214
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
nnah :)
megvolt az építés...
a fenti szakasz összes kereszt-tartója ki van vágva, és már csak fel kell szegezni...
ns-be raktunk egy kisebb lefelét, gyalog is éppen elég volt lemenni rajta :)
a hossz-tartókat kellene lemérni és kivágni.....
viszont azzal a sráccal, akitõl a fûrészt kértem, votl egy ksiebb nézet eltérésem, szal nem biztos, hogy legközelebb is megkapjuk a fûrészt :(
tud esetleg valaki szerezni fûrészt? télleg csak úgy lehet rendesen haladni, ha van fûrész....
a leugró végérõl is le lett vágva a facsonk, így már láccik, hogy mekkorát kell ugrani...
még mindig vita tárgya, hogy el lehet -e odáig ugrani...alulról nézve nem, fentrõl nézve igen....a libikóka utáni kanyart pedig ki kell szélesíteni....
szal van még meló bõven....

más:

pénteken este filmvetítés lesz nálam....
mindenkinek megfelel ez az idõpont? most jelezzétek, tudunk még változtatni rajta....
Come on! It's on

Korn

#4215
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

Gratula az epiteshez, faszan haladtatok, tenyleg!
Maul, a fel2 az jo, de a banya nagyon messze van, igy nem erdemes lemenni, majd kocsival! Aztan megcsinaljuk, es akkor lesz egy uj palya!!! :cool2:
Most nezzuk meg a hirdetotablakat, aztan a banyaba majd kesobb lemegyunk, de ahogy neztem van benne par iszonyat resz!!

#4216
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát, én kb olyan fél2, kettõ fele érek rá! Dea akkor még mindig tudunk 3 órát tekerni! Milyen messze van az a bánya?

#4217
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Maul, kedden mikor jó legkorábban?
Fasza, teszem fel a képeket!! :bananadan

#4218
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél, akkor kedden mikor megyünk?

#4219
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah, jó volt ez a mai kis építés, aránylag sokat haladtunk!

Kornél, most töltöm uw-s ftp-re a képeket! Fel tudnád rakni õket az oldalra?

McClane, így tudod megnézni õket:
http://krankedzone.uw.hu/1.JPG asszem 34-ig vannak képek! Kó szórakozást!

#4220
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jül van, most egyenlõre nem kell, mert már én is töltöm a dvd-verziót, amin vannak extra videók is! DE ha nem jön le, majd akkor kell! Egyébként szeirntem is jü, csak én meg az 5-6 méter feletti ugrásokat hiányolom belõle!:D