Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4021
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Bocs hogy így irogatok, de szaggatva jönnek az információk,,szóval képzeld hulp most rendeltem kormánycsapágyat..és a fickó azt mondta holnap már kézhez kapom...szóval megrendeltem...bár ha megkapom, ha nem akkor is megyek tekerni, max néhány grammal kevesebb lesz a bicajom, most egy két golyó ide vagy oda..:):) nem?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4022
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Ja Hulp felõlem lefoglalhatod-indulhat a projekt!!!!
Mcclane esett hó????? idõjárás jelents!!!!
Maul ez olyan hétvége lesz amikor kimegyünk...?!szombaton 11után mehetünk->emlékmûhöz!!!!!de akkor jöjjön mindenki...Ohh bassza meg nincs kormánycsapágyam....Hulp mit vegyek????
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4023
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Na már meg is van... de 12-tõl tudtam kivenni a szabit-29ig...az eleje egy kicsit közel van a 13hoz,,de majd megoldom..Akkor részemrõl a 13-21 az ok!!!!!nektek is???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4024
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Légyszí várjatok még egy picit, mert a pontos idõpont nekem még nincs meg...én meg csak mindenképp akkor tudok menni...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4025
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp megnéztem ezt a virutális térképet, szupeeeer :)
a szállás oldala viszont nem jött be...
az augusztusi idõpont akkor már tuti fix? mert akkor módosítom a szabi tervemet....
szombaton emlékmû? lehet én is kinézek :)

Sala rád is számítunk nyáron, gyere velünk egy hétre Ausztriába felvonózni és zúzni :)

jó lenne, ha a Vidám is tudna jönni, fõleg ha autót is tudna hozni
Come on! It's on

Korn

#4026
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Na végre kesz normális hó! akkor hétvégén ki kellene menni az emlékmûhöz Kornél, aztán megépíteni az útátugrást! Hogyan dolgozol a hétvégén, vagy ráérsz?
Én szombaton nem érek rá. mert most lesz az országos! De szombat estefele, meg a vasárnap egész nap az jó!

#4027
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Üdv!

Sajnos a szerverkarbantartás elhúzódott, de már mûködik az oldal!! :)

#4028
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Leogang, vagy Bregenz aug. 13-21.

#4029
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Mikor és hová mentek?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4030
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én továbbra is azt szorgalmaznám, hogy foglaljuk le a szállást minél elõbb, mert ha 4 embernek kell kifizetni, ha esetleg nem leszünk 6-an, még akkor is elég olcsónak számít ez a szállás.

#4031
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hidd el Maul hogy ha lenne 55ezrem már holnap megrendelném a 4hunt :) de sajna nincs :\ szal mindenképpen kell várnom..
px-hez nem tom mennyiér tudnék hozzá jutni.. e-bikeon 33 körül volt ha jol emléxem tavaly, szal ha csak annyim lesz akkor nem tok micsinálni...

meg amugy is kereket kéne megvenni elõbb ) bár ha norco lenne polaris utódja akkor 24" kéne :D
na majd elmegyek melózni érettségi szünetben vagy mittomén )

#4032
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Matt, ezt most nem mondod, komolyan, hogy egy magellan, meg egy norco közt vacilálsz! :)


Jó, hulp, most azárt nem kell átküldeni, csak erre voltam kiváncsi, hogy körülbelül mennyi, mert a 150 az kicsit durva lett volna!

#4033
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Mondjuk a szállás a legolcsóbb 8,67*8=70€ felvonó 5 napra 140€ benzin 10e Ft a biztosítást nem tom mennyi, mondjuk 5e Ft, meg a kaja, amit bezabálsz. Összesen kevesebb, mint 70e Ft. Mondjuk egy átlagos szállás az 15-17€ szóval úgy már kicsit több, úgy 90-100 körül lenne. ezekben max reggeli van, de inkább az sem. Egyébként 9 nap 8 éjszaka lenne. Ugye itt a felvonó nagyon megdobja a dolgot, de gondolom nem nagyon akarsz azzal a döggel túrázni. :) Na most, ha kaját itthonról viszünk, akkor fejenként 10e Ft-ba szerintem simán belefér, de gondolom ott is van valami óccsó supermarket, ahol ugyanannyiért kapsz kaját, mint itthon. Ha gondolod privátba elküldöm az olcsó szállás linkjét. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de nem szeretném, ha csak úgy lenyúlná valaki.

#4034
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
4hun az a váz amibe most kb szerelmes vagyok :D najó azért annyira nem, de bejövõs eléggé ) csúszópacsker, 24"-hez véfék, 13" mi kell még? ) arra lennék kíváncsi vajon mennyire nehéz..
márciusra ígéri cseke a 05ös vázakat. asszem megvárom még mijen lesz az új polarx. hacsak nem nyerek a lottón.. ) kár h nem lottózom...
na majd meglátjuk mi lesz..

#4035
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp, mondj akkor egy körülbelüli összeget, hogy mennyibe kerülne így az egy hét!

#4036
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
ÁÁÁÁÁ de ideges vagyok!!!
Jövök hazafele, aztán találkozok a csabikával, aztán elkezdi ecsetelni, hogy milyen jó a pálya!!!!!!Mondtam neki, hogy fejezze be de rohadt gyorsan, aztán kb még ötször elmondta, hogy milywn jó, de a végén még hozzátette, hogy LENNE MÉG RAJTA MIT JAVÍTANI!!!!!!!!!!!!!

Hát beszarok komolyan mondom, még van pofájuk kritizálni is!
Komolyan mondom, csak egyszer találkozzunk kint velük!!!!!!

#4037
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Vegyél Biczó, bár szerintem ott nagyon nem lehet eltévedni, de a kocsiban esetleg jól jöhet, alapul véve a Rax esetében történt jónéhány eltévedést.:D
Szerintem jó lenne minél elõbb lefoglalni a szállást, mert ezek az olcsók fogynak el elõször, bár lehet, hogy tévedek. Ez amolyan magyar mentalitás, hogy az óccsót viszik elõször.:D Arra gondoltam, hogy elõször le lehetne foglalni négy embernek, és esetleg opcionálisan még 2 embernek.

#4038
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Köszi,,rá nem jöttem volna hogy ez egy narkó..nekem a4Hun=4magyar állampolgárral:):)

De tetszik a bicaj Matt!!
Hulp nekem van manuális térképem,,tök részletes...azon gondolkodom hogy lehet hogy veszek egy garmint,,gps-készüléket..!!az lenne a legjobb
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4039
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
A 4Hun az egyii supercross váza a Norco-nak!
http://www.norco.com.../supercross.php
Itt meg tudod nézni!

#4040
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én nem nyomtattam ki, mert az drága lenne itthon, viszont csináltam egy táblázatot azokból, amiket eddig találtam. A legolcsóbb 9€/fõ/éjszaka. Ez azért már tényleg nem rossz. Ja, és találtam egy jó kis honlapot, ahol meg lehet tekinteni a bicajos útvonalakat, meg a felvonókat:
www.bike-pinzgau.at/bikemap/bikemap/index.html
Ha találsz valahol, akkor ricsi, egyébként WTB, mert az mondjuk feleannyiba kerül. Meg én is ricsit veszek, szóval te ne vegyél azt. :)
Én sem tudtam mi az a 4HUN, de megkerestem. Nézd meg a Norco honlapját, ott meg fogod találni.