Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#381
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Persze, igaz lehet tekerni is. :D

#382
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hulp! Én nem azt mondtam hogy én nem szimpatizálnék jobban Ausztriával, Olaszországgal, Franciaországgal:) 12-3 euró tényleg baráti, de ahogy Te is mondtad, a felvonó, meg ez-az... És hogy hányszor tolom fel a bringát? ne röhögtess:D
Matt! Nyugi, nekem van más jó kis házi...

#383
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igen McClane, olyanra gondoltam, mint az idei Leogang is volt, egy olyan mindenképpen lesz. Matt szívesen látunk téged is. Pénzem az még nekem sincs, minden megy a kocsira.
Biczó, szerintem olyan 20 max 25-ért lehetne eladni mármint darabját, többért nem, mert kicsit hozzáraksz és boltban is megveheted. De honnan van neked ilyen féked?

#384
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
thx biczó, rákeresek!

a fék az pontosan akkor hogy is van?
Hayes HFX9? elsõ ÉS hátsó? 160as?

#385
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
ja az elözõ beszólásomhulpnak szól, mert elfelejtettem idézni--tehát a hajeszre..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#386
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
ez nem használt fék,, tehát nem volt a bringámon..és van 2 szett.. mi ér meg-de komolyan?!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#387
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

hali!
gratu biczo! olyan trükköt én is akarok! )
én azt gyakoroltam be hogy leugrok a bringáról, az gurul tovább utána meg visszaugrok rá :D
a dvd-ket ott vetted ahol mondtad? mér nem találtam én meg? :( hol van pontosan?

15ér melyik deore? olajos? kell! )


Nem fék...
hanem lánc +h váltó+meg sor+nemtom és ezek=15ezer nézzétek meg..

Matt az a csáó felszívódott-nem volt legélis üzlet ezek szerint...
A blahán is lehet venni.. a pontos címet nézd meg a neten..de majd ideírom,,csak most nemtom..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#388
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
EZER nagy cupp Cornel ! :D
Trueman, azér annyira ne várd sztem ) vannak hátrányai is (
de most pl ez egész jónak tünik. olyan házit kaptunk hogy kell csinálni egy katalógust bármirõl. aztán gondoltam a pike az pont jó lenne :)
szereztem csomó képet, meg most van ez a rockshox is, juhé köszi Cornel :) már csak az Adobe InDesign-t kéne megtanulni )

üdv!
Matt

jah, amint összedobtam az össztelós bringámat megyek én is nyaralni :)
:álmodozósszmájli:

#389
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
a mint tavalya alatt az iedi túrát értjük, ugye? :)
jah, a kilenc nap ász lenne, nekem bejött...az edzõtábor miatt nem nagyon jönne össze annyi szabi, amennyi a két hétre kellene
Come on! It's on

Korn

#390
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul nagyon biztos benne, hogy jövõre is kapunk bérletet. Remélem igaza van, õk tudják mit adtak cserébe a Berrynek. :D Lehet, hogy annak jövõre sem tud majd ellenállni. Egyébként mindkettõ érdekelne, vagy csak Leogang egy hétre, mint tavaly?

#391
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp

engem érdekel a cucc....valszeg mennék, szintén kocsival....
kérdés, hogy vajon jövõre is ingyen kapjuk a felvonóbérletet? mert ugye nem valami sokat tudunk felmutatni cserébe :-/

Biczó gratula a trükkhöz, majd taníccs meg rá plíz
Come on! It's on

Korn

#392
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nézd Trueman, ahol idén voltunk, ott egy éjszaka 12,50 EUR/fõ volt, ami szerintem itthon is kifejezetten baráti árnak számít. Mondjuk ha az Északi-középhegységrõl van szó, akkor távolságban is ugyanott vagyunk. A felvonóbérletet meg lehet spórolni, viszont azt megteheted Ausztriában is, mert a pálya használata ingyenes, csak megnézem, hogy hányszor tolod fel a bicajt egy nap. :D Szóval én ezen okokból kifolyólag inkább Ausztriába mennék. Meg azért egy kicsit más a táj is.

#393
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Matt! Én miért nem kapok rock shoxos házit?:)
Cornel, Biczó! Gratula a trükkökhöz!
Én a fékemmel tök jól elvagyok. Csak ez kb a 4. méter bowdenház amit eltörök. Mennyit kóstál egy jagwire? Vagy azt méterben is lehet, nem?
Tavasszal meg villát szeretnék:)
Hulp! Klassz dolog lenne az ilyen nyaralás. De esetleg országon belül? Csomó jó hely lenne, baráti áron.

#394
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Van akinek az sem megy. :)

#395
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Én meg azt a figurát gyakoroltam, hogy állva tekerés! :) Már egész jól megy...

#396
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Hayes szvsz 20-25.
pixeles Rock Shox
vectoros Rock Shox

#397
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, ebben az esetben olyan 100e Ft-ot mindenképpen megér az a fék, és azért ennyi mert a Biczó használta eddig, ez olyan, mintha megvehetnéd mondjuk Tyler fékjét. :D

#398
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sztem el akarja adni a hayest )

#399
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
http://www.psq.hu/santacruz.html
Ez a magyar honlapjuk, én itt láttam a Bullitot occsóért (307e pénz). Õk a hivatalos nagyker, szóval tudnak is hozni neked.
Nekem a HFX9 biztos nem ér meg annyit, amennyiért adják. Miért, le akarod cserélni a Saintet? Én pont azon gondolkodok, hogy beszerzek egy 203-as Saintet hátra is.
Közben én már a jövõ évi nyaraláson gondolkodok. Hasonlóképp egy Leogang augusztus közepén, de én szeretnék még egy hétre elmenni valahova július közepén is, mondjuk lehetne Saalbach-Hinterglemm. Mondjuk ebben az esetben fordítva azért jobb lenne, ugye elõbb Leogang tanulásnak, aztán Hinterglemm. Illetve egy másik lehetõség amit Biczó mondott Olaszországban, csak ott nem tudom hogy milyen árakkal számolhatunk. Az mondjuk biztos, hogy az utiköltség minimum a duplája lenne, mert rohadt messze van. Meg van ez a Les Gets, ami még nagyon érdekel, de ugye az meg még messzebb van, mint az olasz. Még lóvém sem tudom honnan lesz, de majd csak megoldom valahogy. Egyelõre csak azért kérdezem, hogy kit érdekel a dolog, kire lehet majd számítani. Illetve egyéb ötleteket is várok. Persze még messze van az egész, de Leogang esetében is jó volt, hogy elõre gondolkodtunk, mert ezért találtunk olyan olcsó szállást. Ötletek jöhetnek.

#400
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hali!
gratu biczo! olyan trükköt én is akarok! )
én azt gyakoroltam be hogy leugrok a bringáról, az gurul tovább utána meg visszaugrok rá :D
a dvd-ket ott vetted ahol mondtad? mér nem találtam én meg? :( hol van pontosan?

15ér melyik deore? olajos? kell! )


Cornel!
az a baszott nagyfelbontású rockshox logó még megvan amit csináltál?
kéne házihoz :)