Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3641
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, ha holnap tesód, megy boltokba, megtudná nézni, a Giro MadMax II-t? Csak hogy mennyibe kerül, meg milyen méretekben vannak, mert ha van, akkor valamikor kimegyek, aztán megveszem!!
Kössz!

#3642
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Hivd fel Gyapit. Neki lehet van....
1/316-6800 12után !
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3643
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Tesómat megkértem, hogy nézzen körül holnap, vagy szombaton Grazban, és ha ott sem lesz, akkor találtam egy svájci honlapot, ahonnan lehet rendelni, akkor majd hozatok onnan, ha az sem jön össze akkor nem tudom mi lesz. Marad a legyártatása.

#3644
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
És akkor most honnan tudsz szerezni???

#3645
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nekem van egy fölös vázam, abba bármilyen teló belemegy, akár még két monsta is, csak megfelelõ fejcsövet kell hegeszteni a letörött helyére. :D
Természetesen nem tudnak nekem adaptert hozni a fékhez, merthát ugye Magyarországon élünk és ha egyszer a nagykerbõl kifogy, akkor aztán a nagyker az már hülye ahhoz, hogy akárhonnan is rendeljen. Mert ugye az nekik nem üzlet, hogy a vásárlónak jó legyen. Ha egyszer valami elfogy, akkor arra lehet, hogy lenne még kereslet, és még többet el lehetne adni belõle. Dehát ezeknek a magyar nagykereknek nem sok közük van ahhoz, hogy mitõl is lesz elégedett egy vásárló. Csak mindenbõl minél nagyobb hasznot húzzanak. Remélem jól megszívják azzal, hogy már lehet külföldrõl is rendelni a kiskereknek, természetesen sokkal olcsóbban. Remélem tönkremegy az összes nagyker.

#3646
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hat nemtom. Szerintem nem nagyon tartogat az ember otthon a sufniban sherman kompatibilis vazakat:) De ki tudja.
Egyebkent mar 20 perce itthon vagyok mert elmaradt egy csomo oram:D

#3647
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Sziasztok!

Nincs valakinek elfekvõben egy olyan váza amibe belemegy a Sherman?

#3648
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
de megcsinálja! :)
és azért nem hiszem hogy hátraszaltó olyan könnyü lenne hogy elsõre össze kéne jönnie. nem védem mer nekem se szimpi h zuhan aztán esik de azér aki egy szaltót megcsinál az azér vmit csak tud.. ) amugy meg tényleg vicces 10percen keresztül nézni hogy szenved szegény )

#3649
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Baszki!!
Most jött le a New World 5 Bender bónusz!!!
Hát azt érdemes megnézni! Ez beteg ez a faszi komolyan mondom! De megint ezzel csak az igazolódott be, hogy ez már csak ilyen elkeseredett próbálkozása, hogy ne vesszen feledésbe!!!

Nem baj!! Ettõl függetlenül én nagyon tisztelem:)


De mit összeszenved azzal a hátraszaltóval!!! Gyerekek!! Ezt látni kell!!!

#3650
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
akkor neked jó hétvégéd lesz. :)

#3651
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Na jah. Jon ez a hosszu hetvege is, es semmit sem lehet csinalni. Kimozdulni nem lehet, itthon nem lehet megmaradni mert jon a batyam... Meg ugye tanulni is kene <sohaj>

#3652
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hááát! Én már örülnék ha jó idõ lenne, vagyis ha elolvadna a hó, mert akkor legalább már építeni lehetne (és az esõ akkor nem is zavarna) De így meg semmit sem lehet csinálni!!! :(

#3653
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
nem baj, esse ki magát most, aztán árilistól novemberig meg legyen aszály. A gazdág úgyis sírnak mindig valamiért, most max okuk is lenne rá. Mi meg legalább tudunk bicajozni. Ja és legyen mindig 20 fok, se több se kevesebb, éjjel nappal. Aztán kinéztem az ablakon, és felébredtem. :D

#3654
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
köszi Trueman! várom a fejleményeket )

amúgy meg tök jó hogy jön a tavasz.... :(

#3655
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Beszéltem az ebike-os csávóval, azt mondta, holnap megnézi, hogy van-e nekik raktáron, aztán akkor cserélik az adaptert. Akkor azt mondta, hogy már pénteken tudják hozni. Na, majd meglátjuk.

#3656
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Matt! Lehet lesz. Azt mondta a pasas hogy megnezi van-e raktaron, vagy tud-e szerezni. Mondta nezzek majd vissza. Ez legkorabban pentek.

#3657
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Sala, nem tudsz valakit, akinek van éppen egy 203-as Saint-hez tartozó Boxxer adapter, és cserébe egy IS-est keres? Mert akkor cserélnék.

#3658
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Ugyszintén ;)
közös bicajozás, bezsgõbontás?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3659
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Talán a jövõ hét végén már kész lesz a bicaj, mert a jövõ héten viszem füzetni a kereket, meg az adapterbõl sem tudom mi lesz, mert errefelé bicajboltban biztos nem nem lehet kapni.

#3660
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah mi van Kornél?? :D
Mégsem annyira agybeteg ötlet?;)




Jól van Trueman, akkor hagyjad az egészet, mert akkor ugyanarról a címrõl beszélünk, meg azt írták, hogy kacsingassak Ausztria felé, mert hogy ott van!
Csak a Dávid még mindig nem íert vissza........