Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3601
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
:D De hülye vagy te hulp! Nem 130 ezer, hanem 130 euro!!!
Hát a Giroban az M-es 56-59-ig van! Szóval lécci hulp nézd meg, hogy a toéd pontosan mekkora, aztán akkor ha már felpróbálok egy hasonló métretût akkor már tudni fogom!

#3602
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul az enyém L-es, mert amikor felpróbáltam az M-es szorított. Olyan 57-59 centi körüli, de nem tom pontosan. Mindenképpen próbáld meg, mert máshogy nem szabad megvenni, ha nem jó, akkor szart sem ér, olyan mintha nem is lenne rajtad. DH-pálya olyan legyen ám, hogy az olyan gyíkok is le tudjanak menni mint én. Én mondjuk sokkal jobban szeretem a száguldozós pályákat, mint a 18m-es letöréseket. Ahhoz nem igazán kell technika, csak legyen bátorságod beleugrani. Na nem mintha én valami iszonyat technikás emberke lennék. Én is szívesen megyek segíteni pályakijelölésben, meg minden, ha szükség van rá.
Bazzeg, te képes vagy annyi pénzt kiadni egy sisakért?????? Azt vedd ám számításba, hogy egy szebb esés után célszerû cserélni, mert lehet hogy megvéd a következõ esésnél is, de nem biztos. Akkor inkább vegyél 100-ért troy leet ha már mindenképpen drága sisak kell.

#3603
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, és a giro sisak, akkor mennyiért van, mert a lehet rendelni 120-ért a cycleshopról!!

#3604
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, biczó hulp!! nektek a sisakotokból mekkora van, mármint milyen méretû, és milyen a számozása? Mert a Gironak nincsen L-es sisakja, nem gyártanak, csak M, S -et! Viszont más a számozása, mivel nagyobbak!!

#3605
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Szombathelyen nincsenek triálosok...................... ;)

#3606
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Latom Maul Te is " brutal humorral" rendelkezel. Mint A dolak-saly robert. Meg en:)
Biczo! A masik csajszi az a trialos? De szerintem zizzenjunk le a temarol mert Sala bepipul:)

#3607
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hmm! Matt, akkor majd kimegyünk a Kornéllal, építünk a pályába egy 6 méteres letörést, természetesen lesz elkerülõ, de úgy hogy vesszenek minimum 10 másodpercet4!! És akkor megnyerjük a Kornéllal!! Nah, nem jó ötlet:)


Egyébként viccet félretéve, tényleg kellen belerakni gonosz dolgokat, mert annak most így nincs semmi sportértéke, hogy mindenki végig tud menni, csak ugye az kérdés, hogy ki mennyire engedi neki! Ez így nem vicces!!!!

#3608
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
vááááh!!
másfél napig nem volt net!! :shit:
nem tom mit gondolnak ezek..hozzászoktatnak a korlátlan nethez utána meg elveszik több mint 24 órára?! :cry:

de már jol vagyok.. )
hulp, okés megmondom neki!

amugy ez a tavaszi déháverseny ugy néz ki nagyon is fix. nekünk nagyon nincs is dolgunk csak meg kell mondani hogy merre legyen a pálya meg építésben segédkezni meg ilyesmi de amugy az egészet az országos nem tom mi a neve szervezi. szal nem ilyen háziverseny lesz..

Trueman! Te most px-et tervezel vásárolgatni amugy? mert ha esetleg más megoldás is szóba jöhet akkor keress meg és megbeszéljük ;)

jah....


most ennyi jut eszembe..
meg még hogy akarok már bicózni nagyon!
üdv
Matt

#3609
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Sziasztok,,,Kornél az egyik csaj a Rotten barinõje, a másik meg a barinõ barinõje--16 évesek!!!Legalábbis ha ....szerintem egyre gondolunk!
És vigyááá mer tud áhm a csaj!!!!!

De mikor leszünk már ott hogy a felszerelésük tanga lesz, meg térdvédõõ???
Kornél súlyos segítségre van szükségem MySQL ügyben help!!!!bitte...Mikor érnél rá egy órára???ennyire súlyos az ügy...
Hulp bafki itt ma 17fok van.. ez a nem sámli, tegnap Szhelyen meg szarrá fagytam...

Mcclane -rõl aza hír érkezett hogy francia idegenlégiós lett,,mert szeret az erõben bujócskázni a tündérrel...:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3610
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Akkor küld el privátban;)

Mondjuk tegnap így számolgattam, és nagyjából sejtem!!:D

#3611
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Vagy van neki mindhárom helyen egy-egy barátnõje. Maul, majd megsúgom, ha találkozunk, így nem igazán szeretném reklámozni. McClane meg disszidált, nem jön már haza többé, mert rájött, hogy ott sokkal jobb. :D

#3612
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Trueman, én már nem csodálkozok semmin a mai világban;)


Hát McClane, két hétre ment el, szóval ha jól számolom, akkor valamikor a hét vége fele jön meg!

#3613
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Szerintem csak viccel. Mert ha belegondolok, akkor lakik zegen es pesten, utazik, dolgozik, es meg lejar szombathelyre a baratnojehez? Vagy en egy tunya dog volnek?:)
McClane mikor ter haza edzotaborbol?

#3614
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Komolyan sala, õ a barátnõd?????? Most csak szórakozol ugye?
Mert a Kornélról köztudott.....;) dehogy te is :)



Hulp, akkor most a bicaj mennyiben lesz, ha készen lesz:?????

#3615
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jóvan Maul, nem kérdezek. Basszus, mennyi lóvé kell ehhez a rohadt bicajhoz még így is, hogy szinte már készen van. Matt, ha találkozol a Milánnal, lécci szólj neki, hogy még lóg 10e Ft-tal. Köszi

#3616
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc

Hat ha elolvastatok a velocickany versenyt, akkor lathattatok hogy voltak szombathelyi lanyok. Az egyik asszem mongoose tekerovel ment. Bar o is fiatal volt hozzatok kepest:) 15-16 korul.



Õ barátnõm ugyhogy csak ovatosan akijelentésekkel.... És most mult 15 ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3617
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
ÕÕÕÕ!!!! Hát szóval Hulp!! :)

Ez a majálisos dolog úgy van, hogy megint sokat unatkoztam, és elgondolkodtam, és egy újabb beteg agyszüleményem támadt!!! :)


De konkrétat inkább n kérj ;)

#3618
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Milyen majálisos dolog? Szabad tudni?
Most már én is nagyon örülnék, ha készen lenne az a bicaj, eddig sem igazán rajtam múlott.

#3619
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél!!
Akkor azon a majálisos dolgon gondolkodtál?? mert egy-kettõre itt van!

#3620
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Holnap nem megyünk el egyet a városba tekerni??? Mert már régen voltunk nagyon!