Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3101
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Akkor kõszeg?? te is legalább ki tudnád próbálni, hogyan egyengeti az utat a 17cm-es monsterek..Matt a bicajod még nincs kész??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3102
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Szerintem szar idõ lesz.. de kõszeg nekem is tetszik!

#3103
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Meg építhetnénk is!!!

>>>>>>>>>>>>>>>Mcclane merre jársz??? mi újs??? <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3104
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Én zegre most nem hiszem,, nem megyek városba tekerni, ha jó idõ van, és lehet menni kõszegre..akkor inkább oda...ezerszer jobb.. és az új útvonal egyszerûen fenomenális...szal én Kõszeg...irígylem is Mattat, a legjobb helyen lakik...!!!

Hulp érjél rá 7végén és megyünk kõszegre!!..én persze cc-maschínával..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3105
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Csótólépcsõ csak WTB nyereggel!!!!!!!! :)

Ha tok megyek, nem rajtam múlik, tudjátok, munka is van..
Hétvégén nem tom mi lesz idõ szempontjából, de Zeg jó lenne, csak kérdés milyen idõ lesz, és ki jönne.
Bocika? Hulp? Biczaj? Többiek??

#3106
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Jah Maul!

meg Hulp!

holnapra jó idõt mond, elmehetnénk este tekerni!!
olyan 6 körül!, talán a monster jennyis Kornél is tud jönni olyan 6.30 kor!!
baromkodhatnánk egyet...
csótó lépcsõ :) meg ilyenek

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#3107
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hétvégén nem emgyünk zegre? Vagy ha rossz idõ lesz akkor építés????

a hét folyamán nem megyünk el valamikor estefele egyet tekerni???

#3108
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jóvan, gyere csak, hozzá pénzt is magaddal. Szombaton lehet, hogy nem leszek itthon, ha viszont igen, akkor úgyis megyünk bicajozni. Viszont ha nem vagyok, akkor csak a vasárnap jó, vagy a péntek, de akkor meg te nem vagy. Mindegy majd megoldjuk valahogy.

#3109
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp 7végén ha nem szakad a hó, esõ bármi, nem lesz Cunami akkor átmegyek az agyért..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3110
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Én se csodálkozom Maulon , nem úgy ismerem, mint akit a suli ~ ,,buli "ténye egy kicsit is lázba hozna..De az aggódás nem árt, mert az egészséges félelem segít a viszgán, elõhozza a tudást..Nekem ez a tapasztalatom... de lehet hogy Maul egyeltalán nem ilyen.. egyébként én ugyanilyen voltam érettségi elötti utolsó 3 napig, aztán jött a para ezerrel...:) irodalom, töri és már rettegtem is... mert ezeket nem szerettem...
De ahogy Hulp mondta az érettségi még az elsõ napommal se ért fel a fõsulin... a legkönnyebb vizsgám is nehezebb volt,,,
Államvizsgáról meg jobb nem beszélni..hard volt..
Az érettséginél két eset szerint lehet készülni,, vagy tudsz minderõl valamit,, vagy szerencsésnek érzed magad.. az persze vagy bejön vagy nem.. ki hogy érzi..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3111
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
De basszus, mit csinált boci??? Meséld már el Kornél, mert nem sokat mondtatok el.




Hééé Hulp, azért annyir még ne,!! Járok én mindennap iskolába, csak háût arról meg nem tehetek, hogy heti 15 órám van!

#3112
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát mondjuk azt elhiszem, hogy a Maul nem különösebben görcsöl a suli miatt. Én már azon is csodálkozom, hogy egyáltalán tudja még, hogy helyileg hova kell mennie suliba, olyan tirkán jár oda. :D
Kornél, remélem holnap nem felejtem el, és akkor elkülöm, most viszont megyek aludni, mert így is rohadt álmos leszek holnap.

#3113
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

A 170et le tom rakni 150re, aztán akkor lehet kanyarogni is.. lásd NS pálya!
A lényeg, hogy progresszív lett, így rohad jól fog a végén!

Bocika, azt hittem ott fogsz meghalni, de te szép finoman korrigáltál! :)
Látni kellett volna...de ilyet inkább csak 1x! Amúgy gratula a bátorságért, kis 24es kerékszokás aztán menni is fog!!

Hulp, bringaadatok? :air:

#3114
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hat Maul. Te vagy zseni vagy, vagy nemtorodom, vagy nyugodt, vagy a nemtorodomseg miatt nyugodt, vagy nem tudom. En teljes mertekig pesszimista vagyok. Allandoan idegeskedem, es meglehetosen konfliktuskerulonek is tartom magam

Edit: teljesen cst topicit csinaltam iide. Bocsi. Mostmar ON:)

#3115
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nem kell görcsölni az iskola miatt! Az csak egy hely ahova bejársz:)

Vannak annál fontosabb dolgok is mint hogy amiatt bosszankodj...

#3116
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Inakbb csinalj ket ujat, de ezt ne:)
Szerintem inkabb nemirigyellek. En meg matek ora elott is reszketek. Felek a tanartol. Utalja a pofamat. Ha kihiv a tablahoz, akkor igen karo eselyes a dolog. Es hat most nem engedhetem meg magamnak, mert csunya kovetkezmenyei lehetnek

#3117
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát igen, azér vannak fontosabb dolgok mint az érettségi...
barántõ, bicikli, net stb stb :D

én most ugy vagyok hogy már csak 4hét aztán írok pár 'dogát' és véééége!! másfél hónap szünet! aztán meg három nap szopó a szóbelik miatt aztán megiin szünneeet! szal irigykedjetek csak :P ))

edit: jóvanna )
csak nem akarok 2percenként uj hozzászólást csinálni :angevil:

#3118
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Matt! Ilyet ne csinalj legyszives, hogy visszamenoleg modositasz. Ma mar masodjara:)
En meg mint az idiota cask tatogok:)

#3119
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem egy olyan nagy cucc az az érettségi, majd a fõiskolán rájöttök. Egy szaros kis vizsga durvább, mint az egész érettségi együttvéve. És akkor még a szigorlatot nem is említettem. Persze én még nem is szólok egy szót sem, Rolandnak pl sokkal durvább.
Szerintem mivel ricsi haverunk amerikai, ezért szklínek kellene ejteni, de ez iszonyat hülyén hangzik szerintem. (school>szkúl) Ha viszont német származású, akkor úgy, ahogy Matt is írta. De hívjátok fel, és kérdezzétek meg. :)

#3120
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Attol fugg. Gondolom ha eddig rendesen tanultal, akkor most nem hat meg annyira a dolog. De azert nekem nagyon remegne a teredem