Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#3061
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Már meggyógyultak... írnak is, csak nagyoon elfoglaltak...de a szállító csak nem beteg..??! na mind1... majd hozzák...

A hétvégén tekerés Ki jön??? Maul akkor...??? én 13-00 kor ott leszek a Kámoni felszállónál..ha nem jönnél szólj!
Kornél gyere te is.. meg Hulp te is...tudom hogy ráérsz..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3062
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Biczaj! Ha minden igaz, akkor az egesz e-bike stab beteg lett:D
Sala! Gratula! De veged van ha nem keszult kep vagy video:)
Ranger! Hogy van a szad? Sisak megjott?

#3063
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
RÁmpa?? ugyanmár egy tetõ:) legalább... Kornél te nemjösz szombaton tekerni_???

Maul én megyek holnap, az idõ is jó lesz-az elõrejelzés szerint...de csak ccgépem van..de jó az is..

Hulp hogy lehet az, hogy rendeltem valamit az e-bikeon-és még nem szállították??(hétfõn rendeltem) és zöld volt..!!!!baffák meg õk is...

hogy a fene egye meg õket...

Vagy csinálltak enked is ilyet?? nem 48 óra van kiírva???? mindjárt nyitok egy káromkodós feszültséglevezetõ topicot..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3064
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Gratula!

Kép készült? Ide vele!! Ugye kell oda egy jó nagy rámpa?? :)

#3065
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Az :D
Speckó meg átment repülõszõnyegbe :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#3066
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Most ez az a fal, amit mi is benyomtunk a Kornéllal?

#3067
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jeee! ))
speckó mit mond? élvezte? :)

#3068
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Leugrotam Az Egerszegi Homokfalat :ddddddddddddddd
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3069
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
thx ;)

hát már én is nagyon várom hogy végre fejlõdhessek. most kb elhatároztam magam hogy lesz ami lesz megveszem az a-ganget. kereket meg nem igaz hogy nem tudom valahogy összeszenvedni.

#3070
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát Matt én nagyon drukkolok neked, most már jó lenne, ha végre te is tudnál jönni velünk tekerni.

#3071
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
agang ugyanannyi mint a px ss. sõt aganghez még kapsz fsa kormánycsapit is.
ha még összejönne kicsivel több zsé hogy tudjak venni 24es külsõt meg küllõket akkor jócska lenne. csak jo lenne ha tudnék szerezni ócccsó b+ ss agyat végre. holnap majd akkor asszem végigjároma boltokat.

#3072
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Fasza a teló biczó! Vedd meg!!

Akkor hétvégén Kõszeg?

#3073
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Csak amikor már kb. fél éve mondják, hogy a jövõ héten, akkor egy idõ után tele lesz az ember töke az egésszel. Úgy ahogy a Biczó is mondta. Tesóm Grazban bement a boltba, azt mondta, hogy kell egy tárcsafék szerelõ szerszám a Saint fékhez és 2 nap alatt ott volt, és szóltak neki, hogy mehet érte.
Azért mondtam Biszó, hogy bármelyik matrica a tiéd lehet, mert rendes gyerek vagyok.
Nekem asszem a hétvégi bicaj ugrott, mert nem leszek itthon. Vasárnap szívesen mennék délután, de gondolom az már senkinek sem jó.

#3074
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Boci! Milyen cuccokat arulsz? Nem a Jennyt, ugye?
Matt! Author nem olcso dolog,nem? Meg ha eddig vartal, akkor ugyis egy heten belul megjonnek a dolgok:)

#3075
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Hát Matt
ez nem egészen így van.
agy, felni, fogassor, fûzés, küllõk.
és semmit se tudok mi mennyi volt pontosan, mert egy összegben fizettem, és nem tudom mennyi kedvezményt adott a Hocsa....

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#3076
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
de igen. 2005ös polarx-re várok. de értsétek mááár meg hogy SINGLESPEED! csúúúszópapucs ;) az meg nincs. a simákat én is láttam. faszák. de nincs csúszós nincs.

24"es vuelta felni az csak tárcsás nem? az nem jo. de elvileg vannak most ezek a weinmanok. megpróbálom becseréltetni a dm24-et egy olyanra vagy vmi más véfékes 24es felnire. és akkor csinálhatok olyat hogy veszek 45ft-ér dt küllõt és akkor azt hocsának odaadom levágatja, menet rá és jó lesz?

mennyiér csinálja ezt meg?

boci, gondolom a felni meg az agy árát tudod akkor ha kivonod az összesbõl akkor kijön a fûzés ára :) mondjuk lehet fölhívom azt megkérdem õt...
pénteken bemegyek szombathelyre aztá lerendezek mindent asszem. keresek singlespeed agyat. felnit megprobálom becseréltetni. meg megérdeklõdöm hogy az author vázzal mi a helyzet,van e raktáron..

#3077
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
:impra: :mmraise: :circle:
Amint látjátok megtaláltam a vigyorokat,,,mert kerestem..de megvannak..

lehet hogy hülye vk.??


Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3078
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Tényleg Matt, hiszen amikor betértünk Kockáékhoz Maul, meg Boci még nézegette is a vázat. hogy milen fasza..ha az a 2005ös volt, én nemtom, de ezek szerint igen..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3079
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Biczó:
Azt mondta a Maul, hogy jó a teló, azt próbálta amit te veszel.

Matt:
most mire vársz? nem 2005-ös px vázra ugye?
a Kockáéknál már van vagy 1 hónapja.
vagy 24-es kerékre? az meg van a póséknál single track, az is tök fasza.
komplett kereket csináltattam a Hocsával, szal most darabra nem tudom az árat. de amit a Kornél írt, hogy akár a te meglévõidet is átvágatja, vagy akár tökújakat is, de ahhoz persze kell az agy meg a felni, mert itt minden 0.1 mm számít!! itt Szombathelyen meg a Kockáék is meg tudják csináltatni, de biztos drágább lesz vagy 10-20 %-al. Elég drága náluk minden.

hétvégén én nem hiszem, hogy megyek cangázni, pecázni megyek...
ma megyünk elvieleg tekerni!!
A Kornél?? azt mondta ráér ma lehet. olyan este fél 7 kor??
HULP, MAUL, KORNÉL???

Jah meg ha valakit érdekel megpróbálom eladni a vázat+telót+nyeregcsövet+stucnit+fejcsapágyat.
ha valakit érdekelne :)



t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#3080
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Maul szerintem lehet Girot-kapni, mert az egyik bicajos haver Pósnál vett valamikor egyet, lehet hogy csak egy is volt.. de vett..

De miért van az hogy mindent úgy kell meghozatni, és ezer évig kell reá várni..???!!a tö..m tele van az ilyen szolgáltatásokkal, nem szeretek várni,, fõleg nem hónapokat...egy forgalmazónak az lenne a dolga-ha valami szerepel a kínálatban akkor azt árulja is,,! vagy ez neki nem jó??
Hulp a párnád alá raktad???a tündér elviszi és lehet egy kívánságod...
Azért mondod-hogy választhatok-mert csak egy van???:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!