Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2981
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah figyelj hulp! Ez nem digitáis, hanem analóg kamerára való, szóval ezt cseszheted...
A digitális kamerára olyan 60 körül kezdõdnek a rádiósok, már én is nézegettem sokat õket...




Matt, akkor majd szólj, ha feltöltötted, vagy ha nagyon nem megy, akkor lécci nyomj egy tracklistet!



Trueman, szombaton hiába jössz, mert cfsak egyig vannak nyitva a boltok.....

#2982
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nincs valakinek olyan ismerõse, aki profin ért a kamerázáshoz. Csak mert ilyen kicsi optikát keresek, amit fel lehetne tenni a vázra meg a sisakra, de nem igazán találok sehol. Egy lenne, de annak eléggé hülye formája van, dem igazán tetszik. Viszont az is igaz, hogy teljes szetként rádió adó-vevõvel együtt is csak 12e Ft. Itt a honlap: www.minirc.hu Szóval honnan lehet ilyen cuccokat szerezni? Vagy kit lehet egyáltalán megkérdezni errõl.

#2983
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Haza nem vinnem meg:) Megjegyzem: nekem penteken incs suli:D Szoval penntek is szoba johet. Holnapig veggondolom.jo ejt

#2984
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hát szombaton én nem nagyon érek rá..
asszem én péntek délután fogok bemenni szhelyre de még meglátom hogy alakulnak a dolgok. ha te is bejössz suli után akkor szívesen elkalauzollak.
haza is vinnéd most akkor az egyik wensont? :)

#2985
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Matt! Nekem is allandoan megszakad. Es csak kikapcsolas utan enged vissza. Nem az uj msn 7-et hasznalod? Mert en arra gyanakszom. Valaszul a kerdesedre: szombatra tervezem. De persz attol is fugg hogy melyik nap tudna valaki eliranyitani a varosban.
Reggel mennek(keresek majd buszt) es nemi bike checking,shopping utan jonnek haza:)

#2986
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
vaze
állandóan megszakad ez a kiba.. net.
szal nem tom most föltölteni a nwd zenét Mual bocsi :(
örülök ha ezt az üzenetet be tom gépelni mielõtt megin megszakadna..

Trueman!
melyik nap jössz? mikor?

#2987
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Sala! Micsoda osszekotteteseid vannak...:)
Maul! Szerintem nem b*sztattuk, csak megjegyeztuk hogy nem olyan latvanyos:)
Figyi. Beszeltem szulokkel. Azt mondtak hogy menjek+ellattak a szokasos tanacsokkal. Megigertem hogy nem fognak seggbe d*gni:) Akkor valaki tudna pesztralni egy rovid idore?

#2988
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Maul: tesztbicaj...Sajnos csak 2 hétre...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2989
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts

Nem tudom mit kell szegény Bendert annyit basztatni, mot bárki bármit is mond, õ volt a legnagyobb úttörõ ebben a stílusban, nélküle lehet hogy még sehol sem tartana a sport!



Ebben mondjuk igazad van. Bár azt azért nem mondom, hogy sehol sem lenne, de ilyen népszerû biztos nem lenne.

#2990
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát sala, én nem érek rá, pedig jó lenne, pedig suli sincsen!



Nem tudom mit kell szegény Bendert annyit basztatni, mot bárki bármit is mond, õ volt a legnagyobb úttörõ ebben a stílusban, nélküle lehet hogy még sehol sem tartana a sport!




Most félreértés ne essék, én nem azt mondta, hogy 10 méterejrõl keljen ugrani, csak színvonalas legyen az egész ne ilyen gurulgatások.....



Sala, faszák a bikeok!!
De honnan van ez a merev??

#2991
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
gyertek pénteken reggel fel pestre bicózunk egyet este meg felvonulááááás :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2992
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Szép gépek!! :lick:

Jó lenne már Zegre menni! Olyan jó helyek vannak ott, és még az erdõt nem is láttam!

#2993
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Jaja :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2994
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
na ez már vmivel jobb kép ;)
nemcsodálom hogy fülig ér a szád :)
szép a merev is :cool:

#2995
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Nahh ezek a kicsikéim most:

http://pix.bikemag.h...89/CRW_5531.jpg

És ekkorákat ugrom örömömben:

http://pix.bikemag.h...89/CRW_5523.jpg
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2996
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ja, hát szerintem is inkább ejtõernyõsnek vagy bándzsi dzsámping szakembernek kellett volna mennie. Igaz, hogy mondjuk 5000 m magasról egy repülõbõl sokkal nagyobbat lehet esni.

#2997
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Hat a bender igen mersekelten nyomja a dolgokat:) En meg sikeres ugrasat nem is nagyon lattam

#2998
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ez egy ilyen okatkófilm lesz, amit elküldenek majd Amerikába, hogy a Krankeden meg NWD-n nevelkedett amerikaiak lássák, hogy mi is az a freeride. Ne már hogy azt higyjék, hogy a Cedric Gracia, Richey Schley, meg a Bender tudnak valamit. :D

#2999
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Megneztem krankedzone-t. Tenyleg nice pics;) Ha jottok zegre, akkor most normalis kepeket, videokat keszitek, es talan lesznek hasznalhatok is :) Es mire fel lesztek a tv-ben?
Matt! Korneleknak igazuk van. Nehogymar Te ne streetelj,dirtelj a filmben baz. Jo rider vagy, meg ha kis kenyszerpihenore is kellett menned:)
Edit: szerintem a zegi banya sem jo hosszu ugrasra, mert a leerkezonel mar ellaposodik a placc.

#3000
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Skacok, a téma az lenne, hogy freeride! Ebben minden benne van! Bánya, street, akár kõszegi DH pálya is! A lényeg, hogy legyen valami látványos benne, nem kell feltétlenül a 10m-es magasság..de ha van, az csak jó! Mindenki gondolja meg, mit tudna mutatni. Sala, felõlem jöhetsz, nem zárunk ki senkit! :)