Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2941
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Trueman, én sajnos dolgozok, de ha kell segítség, megadom a telefonszámom!

#2942
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Chivas, dirtre kell a kerék, vagy extrém DH-ra? Mer egyikre se jó...ezek a kerekek semmire nem jók!
Vegyél rhyno lite-ot vagy mavic 321et! És max 2.3-as gumit!! Még esetleg single track is szóba jöhet,de ezeket kerüljed szerintem!
Matt!!!!!!!!!!!
Gratula!!!!!!!! :)
Végre egy agang! Majd azé felülhetek rá? Te meg kipróbálod a 170es shörment! :bananadan
Chivas, mikor jössz bringázni? Mindig csak a lépcsõházban futunk össze...:mad:

#2943
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Hájsztok!!

van vázam juhé!!! csúszópapucsos, babakék! author agang 24:00 :) tetszik baromira.
simán emgérte szerintem ennyiér. kaptam hozzá FSA The Pig kormánycsapit meg frankó nyeregbilincset meg ilyen kis baszt hogy ne álljon keresztbe a hátsókerék a csúszópapperban- szóval heppi vagyok :D
fényképek nemsokára :)

Trueman :(
úgy néz ki holnap mégsem tudok menni bocsi!
osztálytársam apukája meghalt aztán megy az osztly a temetésre holnap..
de szívesen csinálok neked térképet ha más nem ér rá köbrevezetgetni.

üdv
Matt

edit:
egyik kereket se venném én chivas, mer baszott nehezek és nemh iszem hogy szükségünk lenne ilyen atombrutál kerekekre. minenképp könnyebb felnit választanék..

#2944
ChIvAs_ReGaL

ChIvAs_ReGaL

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Sracok melyik adag eri meg jobban ?

itt az elso :
Az elsõ keréken Sun Rims DoubleWide felni, Novotech átütõtengelyes agy ami átalakitható sima gyorszárasra is. DH belsõk, Nokian Gazzalodi 2.6 os külsõk.

A hátsó kerék: Sun Rims DoubleWide felni, Novotech agy, DT3 as küllõk, DH belsõ, Mobster 2.7 es külsõ.

itt a 2.
Elsõ kerék: Sun Double Track 36L + Deore 555 FR agy 10mm tengellyel+Maxxis Mobster 2.5 DT Champion 3 küllõk
Hátsó kerék: Sun Double Track 36L + (régi még a jobbik) Bike+ 4ipari csapágyas tárcsafékes agy+ Sapim Strong 2.4mm küllõk+Irc Kujo DH 3.0

na melyik kupac mennyit ér szerintetek ?
na meg ti meik 2 kereket vennetek meg ... ???????

#2945
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Mé, lesz DH kõszegen?? Mikor?

Baze, akkor EDZÉS!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mikor megyünk a DH pályára? Jövõ hétvége? Gondolom most még qrva nagy sár van, és csak a fákat találnám meg...:)
Biczó, a hosszabbat vedd meg, szerintem kell az! Ok, akkor csütörtökön, de még pontosítunk, ok?

#2946
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Biczó, nem tudom, én a biztonság kedvéért lehet, hogy inkább megvenném a 130mm-est, mert a szimplavállasnál hosszabbra kell hagyni, mert ha esel, és körbefordul a villa, akkor ez szakad elõször, és akkor elfelejtheted a féket aznapra. Nekem olyan 90-100 cm között van asszem, de nem mértem még le pontosan.
Krisztián a jövõ heti osztrák út most ugrott, mert 1500 m felett még elég rendesen hó van, most meg még esett is hozzá. Szóval most nem igazán éri meg kimenni, de Kõszegre elmehetnénk szombaton egyet DH-zgatni, csak mert május közepén lesz a verseny, és elõtte azért egyszer-kétszer le szeretnék menni a pályán. Nem kell hangosan röhögni, igenis el fogok indulni a versenyen. A maratonon sem én lettem az utolsó, igaz nem sok választott el tõle. :D
Én vagyok a joker, én megyek mindenkivel mindenféle tekerési stílusban, megyek én ugratni, CC-zni, túrázni, DH-zni, még streetelni is. Max csak nézõ vagyok, és hívom a segítséget. :D
Matt, lesz valami durva a DH-pályában? Én is le tudok azért majd jönni?

#2947
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Kornél, Hulp szerintetek a 90cm-es elsõ fékvezeték elég hosszú lesz a Pikehoz????vagy vegyem a nagyobbat?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2948
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Én 10:30tól tudnék menni mert 10re vk otthon--ok? majd sietünk-4re simán otthon leszünk.!Most 7végén fél-3 kor indúltam és irottra fel-6kor már a városban voltam ..és kb 40perc alatt haza tekertem..szóval simán végzünk..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2949
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nah, én csütörtökön elvileg szabin leszek, akkor jó? De 4re haza kell jönnöm, mert utánna program van! Elmegyünk 9kor vagy 10kor, ok?

#2950
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
jövõ hét csüt, péntek szombat , vasárnap jó nekem ha jó neked is akkor mehetnénk..

Maul én nem basztatlak!!!! csak ezt gondoltam-és megosztottam veled..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2951
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, elvileg ha vasárnapig nem esik, akkor mehetünk bányába!
De még jobb lenne, ha elmennénk kõszegre, és ott megnéznénk, hogy a nagy letöréshez lehetne e rámpát építeni!
Biczó, mikor legyen CC? Szombaton melózok, de hétközbe gondolom nem érsz rá?
Max vasárnap..

#2952
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Legyél, leszarom...

Mindig ez az állandó basztatás. Nem tudom, hogy eddig ki mit csinált.....

#2953
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
CC :soczek: DH ezt csak azért mert a dh-ok is tekernek, mert a kondi lefelé is kell, vagy egy cc-s is lenyom lefelé..Tehát sokkal gyorsabb leszek nálad Maul, hiába a technika,,,:air:
Gyertek többet tekerni! felhívás vége.

Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2954
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Maul te hogy szoktál bicajozni járni,, már bocsáss meg, de szoktál egyeltalán,,(bocs de dühös vk.) mert mindig mondod hogy jösssz, aztán meg felhívlak és megy a finnya, fáj ez, fáj az,, esik,, meleg van, fúj a szél,, havazik,, nincs kedvem,,, kb ennyi.. ha el is megyünk-akkor se csinálsz semmit, mert túl pici, túl könnyû, vagy túl nagy...
Szóval ez a fórum tök felesleges, mert még sose volt az amit itt megbeszéltünk, szóval tök felesleges bármit is megbeszélni...
Hulp nem ugrik nagyokat, stb.. de mindig eljön...
Szóval ez most kijött mert már nagyoon zavart...
ÉS várom Kornélt-hogy mennjünk cc-zni.!!!!Ezt most már nem úszod meg!:)
Maul ha technikára vágysz már kinéztem neked a helyeket, látványosak, nehezek és technikás ugrások szükségesek oda..szóval gyere többet tekerni..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2955
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Srácok én már rég megrendeltem a Pikeot-..és ha jobban megnézitek, akkor látjátok hogy annak ellenére hogy érkezett-piros a rublika...meg beszéltem is velük, szóval csak nem felejtenek el, de nem is egy darabot hoztak be, hanem többet...szóval lesz....nem kell aggódni...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2956
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja há ebben igazad van hulp, de akkor nem megyünk ki építeni???

#2957
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ezt a bányát egyszer majd én is meg szeretném nézni, igaz nem most hétvégén, mert szerintem most inkább bányató van benne. Rohadt sok esõ leesett ez alatt a pár nap alatt. Most van bicaj, most meg majd azért nem lehet menni, mert szar az idõ.

#2958
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél! Szombat, vasárnap bánya??


Vagy ha nem akkor építés?

#2959
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jah, siess!

McClane, mi van veled???

#2960
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Le ne maradj Krisztián, mert a Ride-ból is asszem csak egyet hoztak be, azóta sem lehet kapni.