Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2901
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Nekem a képek nem jelentek meg, de ez valószínû a munkahelyi háló miatt van.. így én nemtok segíteni.. de ahogy leírtad nemsokért..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2902
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Sracok! Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
Markkk baratom bogarat ultetett a fulembe hogy lassan el kene adnom a bringamat. A kerdes az lenne hogy mennyit legyen pofam kerni erte? Sajnos igen ragi paripa, gagyi alkatreszek, acel, es lenne rajta javitani valo. Tegnap csinaltam par kepet is: www.kep.tar.hu/gabordallos . Szerintetek? Elore is koszi.bye

U.I:most huzott el a haz elott egy kelly's mobster. Lehet hogy ez lesz a kovetkezo lepes Balati;)

#2903
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Balati-ha mennek
Hulpék-javaslom beszélj velük..majd õk elrontanak-ne nekem kelljen:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2904
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Mattt jól néz ki... a biciklonos témához azt hiszem nem szükséges kommentár.. ilyenek õk!

Nektek jó tekerést a hétvégére, én meg melózok...hi
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2905
balati

balati

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Köszi mindenkinek a tanácsokat. Örömmel jelentem, hogy egy Kelly's Quartz boldog tulajdonosává váltam tegnap. Eddig meg vagyok vele elégedve.

Ti merre szoktatok tekerni? Milyen jó pályák, útvonalak vannak itt Szhely környékén?

#2906
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Az a lényeg h a vila nyaka a felsõ csavar fölött legyen

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2907
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jah, Matt, szerintem eleg lesz a nyak, ne aggodj! Max egy laposabb stucni kell bele -> flextuning!

#2908
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ha jo ido lesz, akkor en valszeg megyek Cyndivel turazni! Mar kezdi emelgetni a bringa elejet, nemsokara talan ugratni is fog! :love1:

#2909
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Szombaton jön valaki tekerni délután?

#2910
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Mindegy igazából, mert mûködik anélkül is.

#2911
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Hulp! A Te formadat ismerve, ugy sem jon meg hetfoig:D
Nem rossz Matt, de hogy tovabbra is negativ legyek, pont nem lesz eleg:)

#2912
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát Matt mindenesetre sok alátét nem kell alá az biztos.
Ma vettem két belsõt, nagyon durvák, 3.0ás méretig jók, újabb fél kiló súlygyarapodás. Most mrá 19,2 kg a bicaj, úgyhogy fogyókúráznom kell. :) Meg rendeltem erõsebb rugót a telóhoz, és legnagyobb meglepetésemre valószínûleg hétfõn már lesz is, úgyhogy akkor beletúrok a teló lelkivilágába. :) De csak az õ érdekében.

#2913
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
na belepróbáltam a telót:
http://matt.fpn.hu/agang/agang8.JPG
a nyak remélem nem lesz rövid. ha igen kinyírom magam...

#2914
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
polaris az egy picit drágább (legalábbis annak idején 100 fölött volt picivel..) azér nem mondtam.
basszus..hihhetetlen.
a vázhoz nem kaptam véféktüskét, volt 5percem gyors beszaladtam biciklonba h elfelejtették. mondták h nem jár hozzá. mondom jo de nekem akkor is kéne. erre kikotortak olyat ami jó nekem és MOSTFIGYELNI
darabját 860ér akarták rámsózni :D nem akartam elhinni.. egy darab csavar két menettel...
majd inkább megnézem fórumban..gondoltam magamban..
viccesek...
agy még mindig nincs (

#2915
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hulp, a felszállítással nincsen gond, tavaly is vigyáztak a gépekre, vannak ott több milliós gépek is, gondolhatod, hogy nem dobálják õket! Tavaly mi a többi bicaj mellett áltunk, és személyesen vigyáztunk rá, szal szerintem ez is megoldható lesz idén is!

#2916
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nem emléxem mennyi volt a fékolaj, de bemész a Koczkáékhoz, aztán megkérdezed, nem volt drága, meg tök kevés kell belõle. Én egy 3-4 dl-t vettem, és alig látszik meg hogy használtam belõle. Van is nekik, meg adnak kimérve is, szóval nem kell megvenned a teljes kiszerelést.
Üdv balati, még egy újabb bicajos, ez örvendetes. A Kelly's-ekrõl sok jót hallani. Én személy szerint Meridát semmiképpen nem vennék. A Biczó régi gépe még jó szériából való, de az újak már eléggé papírfalúak. A vázméret attól is függ, hogy milyen stílusú bicajt akarsz, mert mondjuk egy túrázósabb bicajnak valamivel nagyobbnak kell lennie, mint egy durvulósnak. Nekem a Kona asszem 16,5-ös, ami L-esnek felel meg, de egy CC bicajból az L-es már simán 19-es.
A DH verseny elvileg országos kupafutam. Nekem egyetlen bajom a felszállítással van, féltem a bicajomat, legszívesebben saját magam szállítanám fel, csak a kocsiba nem fér be összeszerelve.

#2917
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi, szerintem bármit vehetsz, ha nem akarsz dújvulni..:)!!
De én a-gangot venném ha belefér az árba... bár a kellys is jó, én nem vk. híve a magellánnak vagy amit még Boci mondott-Merida!!!

Az a legfontosabb hogy tudd-hogy mire szeretnéd használni!!!????Mire kell??

aztán annak megfelelõen vegyél...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2918
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
hmmm...bonyolódik! :)

#2919
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Balati te nem ismered véletlenül a Molnár Andrást?
mer õ haverom, aztán egyik haverja akart Kellyst venni.
nem te vagy?
én a Kellystnem venném, inkább valami más márkát pláne 88-ért.
nézz szét jobban, persze az is fontos mire akarod használni?
ha túrázni akarsz nem durvulni, akkor jó az ilyen szintû gép.
de inkább meridát vagy magellánt vennék mint kellyst.
meg persze ott az author is.

MATT!

fasza lesz a bringád!!

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2920
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Matt! Nem ismerek rad. Hogy lehet hogy nem a polarist ajanlottad?:)
Udv Balati! En zalaegerszegi vagyok, de rendszeresen boldogitom itt a sracokat. Nagy oromukre...
Szerintem tetszetos kis masina ez a quartz. En 20as vazat hasznalok, de nem vagyok tobb 183cm-nel. Es tenyleg nagy egy kicsit. Ha meg kicsinek erzed majd a 17es meretet, akkor esetleg probalhatsz egy hosszabb stucnit. De en is azt tanacsolom hogy kerdezz ra a tech rovatban. Es csak nyugodtan, udvariasan, mert harapnak a regi tagok...