Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2881
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Biczó, mikor mész vissza?? Nem megyünk ki bányába? Építünk, meg ugrálunk... Maul alszik még, lehet fel sem kel délelött...:mad:

#2882
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
CSütörtökön érek haza 9:30kor-y10re otthon leszek... aztán bármikor... az idõnek kell még foházkodni,,,
Tényleg vannak Benderezõs helyek, majd megnézitek, én nem szoktam nézegetni az ilyen helyeket, ezért lehet hogy sok fel se tûnt,, de térkép alapján is keresgethetünk, megnézzük hol jelöl hírtelen ugrásokat, aztán ami útba esik megnézzük..
lefelé meg iszonyat zúzás...:) na nem cc-bicajjal..nektek..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2883
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
frankó, mehetünk, talán jövõ hétévége? Ha itthon leszel pénteken, akkor már szombat reggel mehetünk is! :)

#2884
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
de van még más hely is a tarsojomban..csak menjünk majd el... és körbenézünk a ti szemetekkel is,, mert pl MAul sose azt nézi amit én, (felfelé nézeget) ezért olyanokat meglát amit én nem...:):)na persze nem is keresem, mert nem vk ..õ...rült:)
És ha emlékszel még a kalapos-kõ környékére, akkor oda is mehetnénk!, vagy neked nem is mutattam -,mert csak boci, és Maul volt ott azt hiszem, szóval az még Maulnak is nagyoon tetszett,,,még a 170mm is kevés!!!! isz---brut...király.. helyek vannak ott..igaz Maul?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2885
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Nem-épp hogy nem!! csak technikássan kell csinállni, abban a helyben az a nehéz, tehát átlakítani nem szabad, összesen 5percnyi munkára van szükség ahoz, hogy a széléig egyenletes legyen az út..!! a leérkezõ olyan omlásanyag, de jóó, fák vannak a közelben, a sziklákat arrébb rakjuk majd..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2886
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ranger, jól döntöttél, imádom a psylo-t! :)
Matt, voltál már fényképezni? :beer:
Biczó, ez nem rossz ötlet, meg kell nézni, de ha jól emléxem ott sok a fa meg a szikla/gödör, vagy nem?
Maul, akkor mi lesz ma?? 9??

#2887
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Mert az ss aggyal merevebb kerék fûzhetõ, és könnyebb :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2888
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Matt te nagyoon ráérsz...!:)
Kornél,Maul én azt akarom látni , amikor végre leugorjuk az ó-ház mögötti letörést...! én is megcsinálom majd, nagyoon technikás,, és furfangos kis letörés, nagyon jó leérkezõvel 45'-vagy van 60 fok is kb..a magasság nam nagy-ha csak nam ugrasz nagyoot, de igen látványos, és igen elõnyösen filmezhetõ!!!!
Matt miért nem veszel többsebességes agyat-és átalakítod..!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2889
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nem tudom miért aggódtál a fejcsõszög miatt Matt, ez szerintem teljesen rendben van. Voltam ma a parkosanban, és mentem két kört, nagyon király volt. Nem egy DH pálya de azért van egy-két jó kis lefelé. Basszus ezzel a bicajjal nagyon durván lehet lefelé menni, szinte repül a föld fölött.
Én senkit nem hagyok le se lefelé, se fölfelé. :D

#2890
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Érte <-- Kattints rá :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2891
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Matt! Nem akarom elhinni hogy neked ennyi idod van:D De tenyleg nagyon jo!
Ranger! Miert mesz pestre?
Szoval szerintetek mi legyen a bringammal?

#2892
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Na én meg holnap autazok Pestre érte! Szurkoljatok :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2893
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

MAtt, csinálj képet légszi a kõszegi nagy letörésrõl, oks? :)
Maul, akkor reggel 9? Jó az? Eljössz akkor ide kocsival? Hozok kisásót, meg még mit vigyek? Hozzál fényképezõõõt!!

#2894
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
no beszereltem a villát meg találtam egy pont akkora dobozt mint egy 24"es kerék :D
így fog állni:
http://matt.fpn.hu/agang/agang9.JPG
http://matt.fpn.hu/agang/agang10.JPG
http://matt.fpn.hu/agang/agang11.JPG
http://matt.fpn.hu/agang/agang12.JPG

SZtem kib..t jó ) bár én elfogult vagyok.. alig várom már hogy meglegyen végre az a fránya singlespeed agy!

ja és lemértem a vázat: nincs 2100g Feltöltött kép

a nyak pedig pont 1miliméterrel lóg túl a stucnin :) szal egy 5milis hézagolóval pont jó lett )

#2895
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah újra itthon!



Bazze mennyit írtatok itt 2 nap alatt, alig gyõztem visszaolvasni!



Kornélllal holnap megyünk bányát rastaurálni, nem jön ki valaki????



Balati, ha majd gondolod, szóljál, aztán akkor körbeveztünk egy-két helyen.... ;)




Jól van biczó, tudom, hogy nem basztatásként mondtad, csak kurva szar napjaim vannak, aztán pont rossz pillanatomban kaptál el.
Persze amiket leírtál abban igazad van, mert mostanában tényleg sokat nyafogok, csak elég nehéz megfelelni az igényeimnek....




Chivas te meg minek akarsz kereket venni? Vagy most újra "rászoktál" a biciklizésre??


Matt, gratula a bikehoz, nagyon kedves kis jószág lesz. De mikor lesz már meg végre egyben??


Ja meg Kornél te melyik letörésrõl beszélsz Kõszegen? Nincs róla képed?


Matt, a dh verseny útvonaláról mit tudsz mondani? És mikor lesz ez az egész?

#2896
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nem jó egyedül tekerni. Maul, ha hazaérsz hívjál. Olyan 3-4 körül megyek asszem tekerni.

#2897
balati

balati

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Kösz!

#2898
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Eltévedni nem igen lehet!!! de ha nem egyedül mész mutatnak jó helyeket..jó tekerést!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2899
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hátt a darkwood:) ez fantázianév, semmi köze a parkerdõhöz-mert az nem létezik...amit ott láttál az nincs is..:) a parkerdõben lehet azért jókat tekerni..
DE nem vagyunk profik-menj Hulpékkal-nem tekernek sokat, azokkal a bicajokkal nem is lehet,,,, Hulp nem fog lehagyni!!!:) Szerintem menj el velük...
De ha kimész Parkosba egyedül-akkor a csótó felöl menj- a Herman suli felé a templom mellett le jobbra és fel a kertek alatt onnan át parkerdõbe-egy kör kb 10km ha nagy kört csinálsz..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2900
balati

balati

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
biczaj - egyelõre egyedül próbálkoznék... nagyon kijöttem a formából, egy kicsit fel kell fejlõdnöm mielõtt profikkal megyek. Nem akarok kiájulni... :)

Megnéztem a krankedzone oldalt, ott vannak képek/videók parkerdei, 'darkwood'-i pályákról... ezeket hol tudom megtalálni?