Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2841
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts

Nice machine;) Aranyos poronty. Es a tigrises poloja is nagyon felelmetes:)


:) Köszike! A fiam jobban sikerült, de a bringán még dolgozok...

#2842
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Ügyes! :)
Igen! Tekerni nagyon jó a Black, de ugrálni már nem.

#2843
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Basszus itt lakunk a kõszegi DH pálya mellett, aztán idén még nem is mentünk rajta, legalább is én nem. De gondolom ti sem sokat. Pár hét aztán itt a verseny. Kornél, az útátugrás szerintem nem fog menni, mert a kidobót már a verseny után szétszedték, ha jól tudom. Gondolom, hogy ne törje össze rajta magát senki. A tv-zéshet meg vehetünk fel anyagot bármikor. De ez akkor most hogy lesz? Van egy profi tv-s csapat, és akkor õk veszik fel, vagy nekünk kell? Én megyek szívesen, bár a jövõ hét szombat nem valószínû, hogy jó, mert megyek Grazba a tesómhoz, de ha mondjuk mindenki ráér szombaton, akkor lehet, hogy inkább itthon maradok.

#2844
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Nice machine;) Aranyos poronty. Es a tigrises poloja is nagyon felelmetes:)
Ranger most nem lesz par napig mert mgvan a teloja, es nem fog leszallni a bringarol:)
Matt! Koszi a segitseget. Majd szolok ha lesz valami. A muveszi kepeim pedig kep.tar.hu/gabordallos es ott termeszet.
McClane meg mindig nem jelentkezett?

#2845
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
hát nem egy felhasználási területre szánt telók, azt ugye tudod! De ha ismersz egy jó esztergályost, akkor pár forintért megcsinálja a csillapítás mûanyag részét aluból, és azt nem lehet tönkretenni....:P

#2846
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Egyszer-kétszer sikerült lekoppintanom, és állítólag valami mûanyag kis vacak el is volt törve benne, meg azért én jobban bízok az acélban! Szerintem a Marzó erõsebb és merevebb is.

#2847
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Blacket kinyírni? Ne butáskodj....az enyém nem tudod mit élt át, és semmi gond vele!

#2848
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts

gratula ;)
büszke lehet rájuk :)

látom a black lecserélõdött ) megvan még?


:) Vagyok is! Még csak 2 és fél éves de már ügyesebb, mint az apja! ;)
(Zárójelben jegyzem meg, nem nehéz, mert elég öregesen mozgok már)
Black már nincs, elpasszoltam! Kicsit sajnáltam, nagyon finom kis teló volt, de hamar kinyírtam volna ha marad...

#2849
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
De szép bringa! nem kicsi neked? :)

#2850
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
:ganja: Mikor megyünk már kõszegre??? Csapatostul, jöhetnének a Zegi barátaink is!!! Mit szóltok? CC-sek elõre, letörés kinéz, DH sok ugranak, CC-sek nézik+örökítik! :guitar:

#2851
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
gratula ;)
büszke lehet rájuk :)

látom a black lecserélõdött ) megvan még?

#2852
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Íme a két 16 kilós "szörny". :) A büszkeségeim! Most fotóztam.http://cornel.fw.hu/buszkesegek.JPG

#2853
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Matt, csinálnál képet arról a letörésrõl? Csak hogy lehessen tervezni, már régen voltam arra sajnos.
Maul, a videózás nem tudom mikor lesz, majd ha ez lesz a téma a tv-ben! Addig nekünk anyagot kellene szedni, pl DH versenyen indulni stb. Esetleg oda is ki tudom hívni õket, persze csak akkor, ha tudunk is menni a pályán, nem esünk kelünk, mint mi bocival tavaly! Azért azt az útátugrásos mutatványom beleférne...:clap: Matt, a kereket megoldjuk!

#2854
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
amint lehet kapni hátsóagyat megveszem. veszek egy 24es felnit.
Kornél segít (ugye? ;) ) befüzetni.
ebikeról meg rendelek külsõt. valahonnan szerzek belsõt. veszek egy nyeregcsövet. bóvdeneket.

összerakom.
és ekkor lesz kész.

#2855
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jah Kornél, akkor már én is tudom, hogy mire gondolsz, de az nem olyan izgi, bár azért lehet benne ügyes dolgokat csináloni!
Ez a TV-s dolog mikor lenne, meg akkor kinek mennyi ideje jutna benne, mert akkor én is úgy készülök.



Matt, mikor lesz kész a bike?



Voltál szhelyen trueman?

#2856
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jaja, tudom mire gonndolsz.
hát annak a letörés része az kb fél méter de utána ugye kb 45fokos lejtö van szal ha gyorsan mész rá akkor hosszut szállsz. kb úgy képzeld el mint egy síugrópályát.

edit: muti Trueman ) :clap:

engem délelõtt meg is csípett egy... :mad:

#2857
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Kornel. Gyors irj valamit mert a hozzaszolasaid szama...
Voltunk ma alsoerdon, es lattuk hogy Kaccsoek epitettek egy rakat ugratot. Lehet Sala tud rola valamit.
Cornel. A 16 kg nem rossz, mert az en csotroganyom is annyi, es ez a padkakat is nehezen birja:)

U.I: a kertunkben van egy cseresznye fa. Nem lehet megmaradni a kertben mert a mehek megsuketitenek:) Kaptam az alkalmon es lefenykepeztem a meheket. Sikerult kozelrol is. :)

#2858
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
matt, az a letörés érdekelne, ami ott van a DH pálya alatt,ha leérsz, egy kicsit jobbra tõle! Jó nagy kis meredek, egyszer már néztük, emléxel?

#2859
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts

Cornél is régen írt... beszámolhatna az új bicajáról...


Megvagyok, tesztelgetem... A teló egy kicsit felújítottam, kapott új nyakat és olajat + fél bár levegõ száranként! Így most finoman mozog de a végén felkeményedik.
Voltam ma Gencsen, ugrattam párat, jól bírja! Még pár dolgot cserélni fogok a bringán (új elsõ agy, hajtõmû, stb.).
Egy gondom van csak vele: 16 kiló. De legalább bivalyerõs.

Ti meg vigyázzatok magatokra, nem jó folyton a balesetin lógni! Régebben én is belementem sok hülyeségbe, most meg fáj mindenem állandóan.

#2860
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Latjatok. Mire nem jo a nyariszunet:D Boven van ido tekerni. Meg melozni hogy legyen tekero:)