Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2761
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát Kornél, nem tudom, hogy mennyi a Boxxer beépítési magassága, de ha nem felejtem el, este majd utánanézek.
Lehet, hogy sikerül rábeszélnetek, aztán elmegyek reggel Jákra, de utána meg már nem nagyon fogok tudni Kõszegre menni, pedig nagyon szerenték.
Bocika, mehetünk vasárnap délután is Kõszegre, csak mond majd meg, hogy mikor, én itthon leszek. Most már csak a jó idõ kell.

#2762
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
nah akkor 18.00 Shell benzinkút büdös kölkek!

aztán írány a nórcsór.

t

Hulp/Maul/Bocc/
Vasárnap mehetnénk délután valamikor kõszegre!!
addig hazaérek aztán lehet dhzni.

nem?

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2763
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah most néztem meg a harmadik részt! Sala faszán mész!!!

#2764
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Sala volt a legjobb szerintem is! :clap:

Látszólag tényleg nem nehéz, de élõben biztos más, én már jártam úgy, hogy képen látva lefikáztam, aztán kimentem és betojtam... :scared:

#2765
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Én is ezt mondom, bár lehet csak a kamera miatt, a bánya sem adja vissza azt, amilyen élõben... Sala, nyilatkozz légyszi! :)

Azért Sala nem megy komótosan, de vannak akik igencsak szerényen mennek! Bár én is lehet, hogy lassan mennék, ki tudja! Meg kell nézni, nem a szánkat kell jártatni! :)

Hulp, tényleg gyere, 8ig kialszod magad simán, nehogy már ne legyen elég 9óra alvás...

#2766
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah most néztem meg az elsõ két videót, de eléggé puncinak tûnik az egész, olyan komótosan mennek, meg az elsõ videóba tök mereven ülnek a bikeon, meg ezek a "letörések" is olyan aprók.....:(

#2767
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah én méág csak most tölötm a videót!

Hulp, akkor szombaton, gyere el te is, aztán hátha rádjön a benderfeeling:D

De tényleg, egyébként fasza hely ám, mert sok mindent lehet tanulni, vannak kisebb letörések is, amik csak olyan egy, másfél méteresek, meg egy csomó le is lehet csak gurulni!

#2768
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Sala, jók a videók,de nagy csalódás ért, ha ennyi a jánoshegy!! Hol van az a nagy NS beugrós letörés? Mert ez csak DH-s rész, nem? Olyan kb, mint az irottkõ, vagy olyan se, nehogymár ennyi legyen! :) Halkan jegyzem meg, hogy szerintem Sala volt a leggyorsabb lefele... :bananadan

#2769
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Na újra itt!

Maul, kétszintû érettségi vette át a felvételi helyét, ezt mindenki tudja. Hozott pontok alapján mész tovább, +lehet 3*7 pontod vagy emelt szintû vizsgákból vagy nyelvekbõl.. Milyen iskolába mész, ahol kell külön felvételizni???
MaTT,lemérem e nyeregcsövem, aztán ha jó bele, akkor kell, persze VK volt az elsõ, ezt tiszteletben tartom!
Hulp, mekkora a boxxer beépítési magassága? Egy csávó a krankedzone fórumra irogat, és az agang-ba akar tenni boxxert....
Maul, akkor szombat ok? Ki jön még? Hulp, gyere te is, 1x kibírod, nem bánod meg!
Trueman, igen, sikerült venni, pontosabban pestrõl rendeltem!
Sala, videó mikor lesz kész? Egyébként MaTT-nak is igaza van, kéne csinálni valamit, nemcsak a TV-re várni, addig legalább tudjuk, mit kellene beletenni a mûsorba,nem? :bell:

#2770
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Matt, már csak egyet kell írni, aztán te is szintet lépsz. Gratula. :D

#2771
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
dehonnem ;)
abban kell bízni mindig, hogy vannak nálad gyengébbek is..

csak nehogy a nagy igyekezet miatt borulj mer az még több idõ mintha lasabban mennél )

remélem jössz majd ide is a versenyre aztán taláxunk :beer:

#2772
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Köszike. Büszke vagyok magamra. Sexárdon bezzeg sehol sem leszek
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2773
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
yeah sala :) mész mint a szél )) de komoan4
a múltkori esésedrõl mégnincs felvétel? )

#2774
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Jóvan Maul, jó lenne, ha te is jönnél, minél többen vagyunk, annál jobb.

#2775
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
http://endroo.atw.hu

HÍRES VAGYOK :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2776
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél, rosszul tudod a dolgokat, nézz egy kicsit utána.....;)


Hmm.. Ha mentek pénteken, akkor mostani állás szerint én is becsatlakozom, aztán akkor nyomathatunk a DH pályán...

#2777
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Latom filmekrol van szo. Mar kerdeztem szabadonfutoban is, de nem valaszoltak. A the new dealnek nem kellett volna megjelennie?
Kornel! Multkor vegulis sikerult venned mp3 lejatszot?

#2778
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
srácok!
valami tavaszi kedvcsináló filmezést nem csinálunk majd?
most néztem meg a dropin 2 5.epizódját és :scared: )
Tyler Klassen egy SC Hecklerrel olyanokat bevállal hogy csak lestem !!! hihhetetlen útátugrás, northshore meg minden. szegény bicikli aszittem megnyekken alatta )
szal akár biczó is simán mehet a cc géppel dh-ra :)

#2779
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ne melózzál Kornél, és akkor tudsz jönni. CC-zni max a Krisztián tud, én biztos nem. Én inkább a DH pályán mennék le párszor, igaz a visszatolás az nagyon durva. Lehet menni körbe is, úgy nem olyan vészes, és még valószínûleg idõben sem tart olyan sokáig. Mondjuk az biztos, hogy a Kriszián nem fog DH-zni, mert nincs olyan bicaja.

#2780
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

ha pénteken nem melózok, akkor én is megyek!! De akkor gondolom CC lesz, nem? Csak azért kérdezem, hogy mivel menjek...