Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2401
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nyugi már )
nem kell mindent vérkomolyan venni... kis mosolygós fejecske is ott van...

amugymeg sztem te is szívesebben hordasz olyan cuccost ami jól néz ki és ha ez párosulni tud a védelemmel akkor meg én nem értem mi a probléma?

#2402
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás

amugy meg rájöttem hogy több dologból is jó ez a street dolog. illik hozzá a farmergatya ami alatt észrevétlenül és kényelmesen elfér a védõ :)




Most ez megint milyen hozzászólás?? Vagy most ez micsoda, mert rohadtul nem értem! Miért fontos az, hogy hogyan nézel ki? Vagy hogy látszik-e vagy sem a védõcucc??

#2403
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah!

Figyelj Kornél! beszéltem a tanárral és azt mondta, hogy nincsenek kiadva tételek, csak témakörök, és követelmények! Azon a lapon rajta van minden!
Azt mondta, hogy valamikor menjen be hozzá a Szindid, és akkor elmond neki mindent!

De akkor a bolyaiban fog szóbelizni??


De basszus gyere már kocsival, mert én nem tudok mivel bemenni, gyalogolni meg nincs erõm.. Meg különben is, ott a Sugár út végén mindig meg lehet állni, aztán onnan csak 300 méter a kórház...

#2404
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Peti aszonta hogy a sípcsontjánál lejött vmicske izom vagy mi.. meg fel van neki még dagadva. aszonta le fogják szívni. de nem tünt szomorunak meg ilyesmi szal nagy gond nincs..
amugy meg rájöttem hogy több dologból is jó ez a street dolog. illik hozzá a farmergatya ami alatt észrevétlenül és kényelmesen elfér a védõ :)

#2405
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Tényleg nem sok értelme lenne eladni! Rájössz majd, hogy mégis kell egy durva gép, és akkor ismét veszel egy drága bicajt, amit majd szintén eladsz...Ez egy ördögi kör! Tényleg nem kell bravúroskodni, ésszerû határok között is lehet dúrvúlni. A másik srác sípcsontjával egyébként mi van?

Jah, Hulp, én McClane-re gondoltam, meg a bicajára! (bicajaira) Meg Biczaj új bicajára...szal érted! :)

Maul, akkor reggel 9kor kórház elött? Motorral megyek, mert ott nem lehet ilyenkor parkoló találni, sétálni meg nincs kedvem! Jó a 9? TÉTELEK? NAGYON FONTOS!!

#2406
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Tökéletesen egyetértek veled Maul, egy hét után már bánná az egészet. A Balsttal azért nem nagyon lehet trükközni annak ellenére, hogy McClane azt használja DH és freeride bicajnak.

#2407
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát remélem, hogy a biczónál ez csak valamilyen átmeneti elmezavar, mert most abszolut nem értem, hogy tulajdonképpen mit is akar!
Mert a biczót ismerve nem bír megülni a seggén, és csak cc-zni, mindig kell neki valami kis mutatványozás ;)

#2408
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sztem Kornél McClane-re gondolt. de majd csinálunk róla is )
bicajom még ugyse végleges szal majd inkább akkor csinálok sztárfotót róla )
biczó meg sztem csak viccelõdik. egyik hozzászólásban isteníti a féket a másikban meg eladja. kicsit ellentmondásos ) meg kb ment az új teló 50km-t. hülye lenne eladni.
ha meg mégis és meglesz késõbb is akkor van egy vevõ a villádra meg a kerekedre ;)

#2409
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Már ne is haragudj Biczó, de szerintem hülye vagy. Ráköltöttél több százezer Ft-t arra a bicajra, most meg el akarod adni. Ha neked ennyire nem számít a pénz, akkor adok egy számlaszámot ahova utalgathatsz. :) Tudod mekkorát buksz ezen. Miért gondoltad meg magad ilyen hirtelen? A Cornel esése miatt? Érdekes, autót akarsz venni, holott csak a hét végén legalább 10 ember halt meg közúti balesetben. Ez szerintem sokkal elrettentõbb. CC bicajjal is lehet nagyot esni, kisebb a valószínûsége, de lehet. Mindemellett lehet nyomatni ésszel is. Ne akarjál állandóan bizonyítani, aztán akkor nem fogsz a határon bicajozni, és akkor már itt is kisebb az esély az esésre. Sajna ez benne van.
Na jóvan ennyit a lelkifröccsrõl, végülis felnõtt ember vagy, neked kell dönteni, de szerintem meg fogod bánni.
Bocs Kornél, de sajna elfelejtettem mondani, hogy csináljunk képeket a Matt bicajáról, majd legközelebb. Meg Mattnak van digi fényképezõje, szóval õ is tud róla csinálni.
Nem tudom nekem miért így fog az elsõ fékem, de nekem így jó, nem szeretem a fejreállós fékeket, és így is bárhol megfog, max kicsit jobban kell húzni.

#2410
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát biczó, én nem értelek téged! Most akkor minek újítottad fel a Coliert, hogyha el akarod adni???
És egyáltaláln miért akarod elpasszolni?


Jól van Kornél! Akkor a apéntek az okés! De akkor mivel megyünk cangával???

#2411
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
az adatok:
Váz: Kona Blast 17"
teló Manitou skareb super..
fékek: LX V-fék
h.agy: Deore
e. agy:dt onyx
sor:sram n.a
kormány:zoogi
nycsõ:zoogi
nyereg: IKE race
A többi XT..
ennyi jutott az eszembe, képem meg nincsen..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2412
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Saint. fékem van, ua mint Hulpnak:)-csak nemtom neki miért nem fog jól.. meg kell majd nézni..nekem nem rezonál be, mint hulpnál is, és nyeregben ülve pofára dobott,, pedig a mashína nagyoon nehéz... én nagyoon megvagyok vele elégedve.. na meg rendelkezik önjavító tulajdonságokkal...

A CC géprõl ninc képem..de már kezd alakulni...a grammokkal még nem állok jól, mert túl sok van a feleslegbõl, de lassan majd király lesz..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2413
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, péntek délelött menjünk, kb 9-10körül, aztán 1ig végzünk is!
Biczaj, mennyi a coiler, és milyen féked van? Ha van képed a CC masinádról akkor dobkad mailban, meg az adatokat is hozzá, fel akarom tenni az oldalra!!

#2414
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Amennyiért elmegy... és semmi nem lesz helyette..egyenlõre nem tervezem.. cc
vagyis, de autó lesz helyette ..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2415
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
télleg jo volt )

Cornel Kórházban van( olvass picit vissza, Kornél leírt mindent.

csütörtökön asszem belépek én is a tárcsefékesek táborába. igaz csak bóvdenes, meg csak hátul lesz, de sztem 24es kerékre bõven elég lesz )

Eladó?! mennyijér?
mi lesz helyette?

#2416
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ja eladó a Coilerem, ha valakit érdekel...! ??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2417
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

egyelõre full izomlázam van mindenemben. kicsit betett ez a tegnap írott-kõ zúzás ) de megérte felszenvedni! ezerszer jobb kisbicóval!! )


Hi, király volt, bekopott a fékem, mert tegnap hazafelé mentem és behúztam, és pofára estem az úton,elõre,, pedig a nyeregben ültem....szóval nem gyenge a fék...:) !isten,, a hajas fék ló...ar volt ehez képest... csak nehéz adagolni, ha hozzáérek megáll a kerék,, nekem már túl jó is... iszonyat brutál..

Matt király volt az a tuskó, oda még visszatérek majd párszor.. meg a letöréshez,.na meg Kornélnak megmutatjuk az útátugrást is..
Cornél-ról mit tudtok????
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2418
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát figyelj Kornél! Én holnap ráérek, szóval felõlel bámikor mehetünk, mondj te egy idõpontot!


A péntek jó nekem, de akkor mikor mennénk??

#2419
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
A bányát kellene befejezni, mert nagyon jóó!
MaTT, megkaptam a mailt, köszi!
McClane, neked a bringáidról kép? Paraméterek?
Csináltatok köszegen? Rólad is? Mondtam Hulp-nak, hogy szóljon, szólt? :)

#2420
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ok Hulp, várlak nálunk...
pénteken mit akartok építeni?
Come on! It's on

Korn