Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2221
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Jobbulást a srácnak. Ha jobban megnézed, akkor azért aki jobban ereszti lefelé, annak mind fullface bukója van, ahogy Matt is mondta. Kivéve bocika, meg McClane, de bocika elpusztíthatatlan, McClane meg CC-s. Az már más kérdés, hogy úgy megy lefelé, mint az állat. Neki is javasoltuk már komolyabb bukó, meg protektorok beszerzését. Cratoninak is van most már asszem felcsatolható állvédõs bukója.
Maul, miért az kell, hogy mikor nem jó? Mert te akkor mész tekerni? Nekem minden nap jó, úgy 6-tól, szóval felõlem mehetünk, csak szólj.

#2222
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jah, Cornel, te is nyomjad át a képeket a bicajodról meg rólad, aztán teszlek a tagok közé! Térded hogy viselkedik? Remélem hamarosan jól lesz, gondolom mehetnéked van már..

#2223
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Illuz, közülünk talán csak MaTT és McClane nem fullface-ban nyomja, a többiek mind, sõt: páncál + térdcuccok is! És 40en fokban is, még ha idiótán is nézünk ki..:)

Maul, mikor mész szóbelizni? Jövõ héten valamikor mehetnénk, a hét sajnos nagyon nem jó, és szerintem hétvégén sem fogok ráérni, mert éjjel meló, délelött alvás.. még szombaton is!

MaTT, bringaképek mikor lesznek készen?

Hulp, a videóval mizu? Mikor lesz kész?

#2224
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
ugy jön ide hogy õ ismer téged de te nem õt -:) enm fotnos :)
gici álitólag egy jó 2 hónap mulva jö ki kórházból még :(

#2225
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hajjaj!! Hát komyolan nem értem, hogy miért nem lehet felvenni azt a sisakot!!!! Mert aki azért így csinálgat valamit, annak mindenképpen kell fullface, mert a sima bukó az szart sem ér...


McClane, hulp, meg többiek! Valamelyik délután nem értek rá?? Jó lenne elmenni egyet tekreni....

#2226
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Hát, ha már választani lehet, akkor inkább térd!
Jobbulást!

#2227
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
szegény srác.... :(
azért ez már elég kemény esés
Come on! It's on

Korn

#2228
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hát szürke fekete polarisos hosszu sötét haju gyereket látásbol ismerem.
meg a sárga fekete polarisos gyereket is látásból..
de hogy jön ez ide? )

#2229
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
igen, polákot láttam... meg többieket is -:) de te nem siemred a koczort? 03'mas polaris... polák-szerü bukó... nem ismered? mer õ tudja, ki vagy -:)
más: ezt a viper izét megnézem, köszi -:)

#2230
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
igen én cc-s bukóban megyek. de aki igazán komolyan gondolja a lefelézést az mind fullfaceben. pl, itt a fórumról hulp Maul biczó stb, Kõszegen polák, süléék, schwarcz attila stb stb.
gicit meg sajnálom, de hát... ha lett volna rajt bármilyen bukó sztem jobban megussza.

cc szerü állvédõs buko a casco viperMX

#2231
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
ti is ahogy elnéztem a képeket ilyen cc-s izé bukókban mentek -:) tévedek, vagy az sem védi az állat? mellesleg a Gicinek össze van drótozva, meg szívószálon etetik, beszélni se tud... juteszembe -=OFF=- milyen cc-s vagy dirt bukóra lehet állvédõt külön venni? -=OFF=-
ja és még valami: biczaj, veled beszéltem, neked van a coilered, nem? -:)

#2232
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hányszor elmondtuk már, hogy milyen fontos a bukó, de látod, nem hallgatnak rá. Fõleg bakker aki a DH-pályán nyomja, az vegyen (fullface) bukót. Ha lenne egy kis eszük, akkor tanulnának a másik hibájából, de ezeknek aztán beszélhet az ember. Addig bohóckodnak, amíg egyszer valaki olyan nagyot nem esik, hogy maradandó sérülést szed össze, aztán utána már mindegy, hogy igazunk volt-e vagy nem. Bár szerintem megint tök feleslegesen írtam ezt a hozzászólást, akik igazat adnak nekem, azok úgyis már régóta csak bukóban tekernek, akik meg nem, azoknek meg úgyis tök mindegy mit írok.

#2233
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jah, hallottam hogy szétszabta az arcát. gondolom felrepedt az álla vagy hasonló. kórházban meg gondolom összevarrták. reméljük nincs komolyabb baja. és azt is nagyon remélem hogy ezentúl bukóban fog biciklizni. nem igaz ha 200rugós bicóra van pénz akkor bukóra mér nincs... nem tom megérteni ezt..
faszér nem lehet megérteni hogy akár életet is menthet!!!

#2234
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
matt: Gicirõl ahllottál? bukó nélkül tépett gyökereknél dh-n és leszakadt vagy mi az álla! nem tudsz róla vmit? állitóalg kórházban van... ja, és engem ne keress, még egy jó 3 hétig nme lesz bringám :(

#2235
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Nem csak nekiallni, folytatni szintugy:D
Mar nekem is elegem van.De a tanulasbol. Ez a het meg a jovo het, aztan csokolom...
Csak lenne mar bringa

#2236
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Aztán nehogy megártson Cornel. Csak módjával szabad nekiállni. :D

#2237
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
jaja Cornel! Ne vidd tulzasba;)

#2238
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Cornel hajrá, és csak óvatosan! :)
Come on! It's on

Korn

#2239
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Sziasztok!

Én meg 2 hét kihagyás után, ma megyek elõször dolgozni! :)

#2240
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
yo reggelt....
Trueman itt vagyok, csak a hétvégén nem értem rá tekerni...
de ma lesz a hosszú kihagyás után az elsõ edzésem....
Come on! It's on

Korn