Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2201
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát épp ezért jó lenne egy high jump verseny, emelhetõ magasságú rámpával:)

#2202
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Mert, fúj köcsög DH-sok. :D
Mondjuk ahol lesz, ott nem is nagyon van erre alkalmas hegy.

#2203
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
jah
Come on! It's on

Korn

#2204
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Akkor 6-kor emlékmû.....


Hát ez a Kona találkozó azért szar, mert nem lesz sem dh, sem pedig valami freeride szerûség, aztán így nem igen lehet mit csinálni nekünk ott, csak azt ne értem bennük, hogy tavaly is a DH-sok tették ki a nagy részét az ottlévõknek...

#2205
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
V. Kona Találkozó


többek között lesz street verseny is, ezt elsõsorban Matt-nak mondom, de a többieknek is szól :)
http://konaklub.hu/
Come on! It's on

Korn

#2206
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ok McClane, nálam lesz telefon. Én max. 8-ig maradnék. Viszont holnap este megint rendezhetnénk bandázást, úgy mint múlt héten.

#2207
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
jobbulást a srácnak....

ma megpróbálok 6-ra odaérni az Emlékmûhöz, ha közbejön valami, akkor csengek, és utánatok megyek a városba
tesómék gépét kell meló után megcsinálnom...
Come on! It's on

Korn

#2208
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát ettõl függetlenül azért igaza van. Én tudom mi volt. :)
Menjünk inkább holnap tekerni, most értem haza a fogorvostól, kajálnom kell, meg minden. Holnap 6-kor emlémû?

#2209
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ne okoskodjál Trueman! azt sem tudod, hogy mi volt...

#2210
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás

Hajjaj!! Hát komyolan nem értem, hogy miért nem lehet felvenni azt a sisakot!!!! Mert aki azért így csinálgat valamit, annak mindenképpen kell fullface, mert a sima bukó az szart sem ér...


Maul! Te nem erted ? Mintha Te torted volna el az orrod egy honapja. Vagy megsem?;)

#2211
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
tleg kiengedték? Koczor nagyon aszonta szétment a srác... ohh akkro bocsi, rosszul hallahttam -:)

#2212
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hé Matt! engem kihagytál a sorból, nekem is olyanom van! ;)


Ma tekerés?

#2213
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Illuz: A srácot tegnap engedték ki a kórházból. Az álla törött el két helyen. Mûtét nem lesz, a fogsora van összehúzva, ezért a szívószál.. Amúgy jól van.

#2214
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kell valakinek ilyen hátitatyó mint kornélnak,bocinak,nekem van?

#2215
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem akarok mindenképpen azt venni, sõt jobban örülnék, ha nem kellene. Ha elég egy sima firewire kártya, akkor veszek azt, mert azt már 5e Ft alatt lehet kapni.

#2216
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Hulp, az az igazság, hogy egy jpbb minõségû fire wire kártya is ugyanolyan minõséggel dolgozunk egy mini dv kamerával, mint egy digitalizáló kártya, szóval nagyon nem érdemes azt venni...
De ha mindenképpen digitalizáló kártyát akarsz, akkor Pinnaclet vagyél.....


Mi nem jó az adobe premierben Kornél? Mit ír ki?

#2217
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Nem tudom, hogy ez a kártya mennyi és mit tud, de ha elég erõs géped van - márpedig manapság már nemigen kapni nagyon rosszat - bõven elég egy Firewire kártyát venned. Aztán Adobe Premier vagy hasonló és real-time vágás és effektezés ezerrel! Csak a végén amikor átkonvertálod-tömöríted kell várni egy kicsit, 1-2 órát, de én speciel közben még bármit tudok csinálni: DVD-t írok, internetezek, stb. Egyszóval én nem vennék drága digit kártyát hobbi célra, max. ha ebbõl élnék.

#2218
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát ez az, hogy jelenleg szinte semmi hely nincs egyik winchesteren sem. Ért valaki a digi kártyákhoz? Most kinéztem egy Terratec kártyát, bár az ára eléggé húzós, de ha már a kamera nem gagyi, akkor ez se legyen az. Szóval ismeri valaki? Terratec Cameo DV 800. Vagy felelsleges ilyen drága kártyát venni, és elég egy sima firewire bemenet, mondjuk 5e Ft-ért? Mert itt ugye azért már a software sem akármilyen.

#2219
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Térdem javulgat, már dolgozgatok is! Csütörtökhöz képest 3 hét és gyógytorna! :) Már alig bírok a fenekemen maradni!
Képem az van sok a bringáról majd küldöm õket, viszont olyan hûde részletes leírást nem tudok produkálni, de majd igyekszem.

A nyers videó már megvan nekem a gépen, de valamiért nem tudom importálni Adobe Premierbe! Úgyhogy nem tudom megvágni, de Fecó barátom azt ígérte készít belõle valami projektet, csak gyõzzük kivárni. Esetleg ha beugrik érte valaki egy vinyóval szívesen odaadom, 5,valahány giga...

Jó tekergést nektek!

Szerk: Hulp, ha van winyód, hozd el bedigizem neked.

#2220
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Amit a Cornelék csináltak, arról nincs infóm. Amit mi csináltunk az majd talán jövõ hónapban, mert sajna nincs a gépen firewire port, úgyhogy nem tudom felrakni a gépre, meg megvágni, de rajta vagyok az ügyön.