Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2081
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jóvan, akkor majd hívlak. Mit csinlsz te a suliban? Hiszen amikor tényleg iskola volt, akkor sem jártál be. :D
Matt, pontosan nem tudom, hogy mûködik, ha jól tudom, akkor maga az optika stabilizált, de nagy hülyeséget nem akarok mondani. A komolyabb kamerákban már ilyen van, mert sokkal jobb, mint a digitális.

#2082
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp!
Hát felõlem jöhetsz bármikor, csak hívjál fel elõtte, mert holnap délután iskolában vagyok, meg utána megyek tekerni is.

#2083
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
oks Trueman, thx!

hulp, lehet én vagyok lemaradva, de az milyen? :o

#2084
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ok,ha nem jarsz sikerrel szolj, es pontosan rakerdezek. Mellesleg itt zegen minden harmadik bolt ilyen...:) Jo ejt!

#2085
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Matt sajna ez sem helytálló, mert ebben optikai képstabilizátor van, ami nem a pixeleket használja fel a kézremegés kompenzálására. A digitális képstabilizátor esetében viszont ténylet így van.

#2086
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
egy bolt volt, be akartam menni, de kína üzlet lett a helyén....
t-mobilnál 4500ér csinálnák meg.
nah de majd még megkérdem yodánál meg pannóniánál hátha..

#2087
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hatt figyi Matt. Szerintem akkor zsirozd a masikat, mert asszem csak egyben erdekelne az illetot:( De Koszegen nincs ilyen hasznalt telefon bolt ahol ilyenekkel shaftellnek? mert szerintem ez mar nem olyan nagy tetel. Szoval ahogy mondtad, olyan 1500-2000 korul. Sot, mar egesz telefont is biztos adnak annyiert:)

#2088
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
én úgy tudom azért kell a több megapixel, ami szerint elvileg nagyobb felbontásban kéne rögzíteni, mer a felesleges részt a kép kisimítására használja fel, mármint a kézremegést megszüntetni.

Trueman!
igen kis pici. T100as. mennyi lenne?
1500ér van egy, de messze van és a postát próbáljuk elintézni.
ha olcsóbb vagy ugyanannyi de meg tudjuk oldani személyesen akkor a tied kéne )

#2089
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Holnap mikor leszel otthon Maul? Mert olyan fél 5 körül akkor elmennék érte, ha nem gond. Én már kétfélét is letöltöttem, és mindkettõnél ugyanaz a hiba volt. Mindegyik ugyanott állt meg. Pedig az egyik az 1.5 volt a másik meg a 7.0.

#2090
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Az adobe-nak az lehet a baja, hogy szar verziótok van meg belõle, mert van egy csomó olyan feltört verzió, ami szarul mûködik. Nekem is sok idõbe tellett, mire találtam egy 100%-os an mûködõ verziót. De azzal már egy éve nincsen semmi bajom...

#2091
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv! Megneztem a videot. Tok jo!
Matt! Kell meg kijelzo? Ez ugye az a kis SonyEriccson ami olyan mint egy taviranyito,nem?:) Azt hiszem tudok egyet ha erdekel.
Holnap kiderul lesz-e bringa. Na ennyi. Bye

#2092
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

a többieknek végig megy a felvétel?
nekem 53 s-nél megáll :(
na majd talán otthon...


A cégbe nekem is vacakolt a letöltéssel, lehet, hogy azzal lesz a gond - sérült az állomány -, ha otthon se megy töltsd le szerintem még 1x.

#2093
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nekem mûködik rendesen. Semmi gond nincs vele.

#2094
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
a többieknek végig megy a felvétel?
nekem 53 s-nél megáll :(
na majd talán otthon...
Come on! It's on

Korn

#2095
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát én elindítottam már egy csomószor, de nem javult. Gondoltam egy windows újratelepítésre, de nincs kedvem tökölni vele. Az egy egész napos feladat, meg még unalmas is. Meg akkor ezek szerint nem is nagyon használ. Akkor felrakom inkább a Ulead video studio-t, talán az nem szarakodik.

#2096
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Volt, van is hasonló! Még nem jöttem rá miért csinálja. Nekem elindul és utána amikor F5-öt nyomok megáll, vagy exportnál 1x csak abbahagyja és megfagy...

1x2x megpróbálom és 1xcsak jó lesz. Lehet, hogy van valami patch hozzá

#2097
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Canon MVX3i, szóval nem a legalapabb kategória.
Adobe Premiere Pro-ban kéne nekem segítség. Felrakom a gépre, de amikor elindítom a progit, mindig ugyanott megáll a betöltés, és 100%-os proci használat mellett sem megy tovább. Mi lehet a baj? Volt már ilyen problémád, Cornel?

#2098
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Nem igazán értem a dolgot. Az 1,3 megapixel már a videóra vonatkozik, a fényképezõgép része az 2 megapixeles. Szóval akkor nem értem miért van érteleme 720x576-nál nagyobb chipet csinálni. Ezt akárhogy is nézzük csak 400e pixel. Mondjuk ha jól tudom, az igazi profi (félprofi) kamerákaban csak 450e pixeles a CCD, igaz 3db, de az csak a színek szétválasztása miatt. Akkor ez megint olyan parasztvakítás mint a digitális zoom?


Ha kb. kiszámolod akkor 1300x1000 pixel felbontású videókat kéne, hogy rögzítsen, ezt pedig erõsen kétlem! Már majdnem HD-TV (1920x1200)!!!
Nem tudom miért van 1,3 mp ráírva de látni kéne! MI a pontos márka- ill. típusnév?

Szóval szerintem csak fotóhoz használja, a 2 megát pedig interpolálja!
A kék idézet egy sráctól:

mindenesetre a dv formátum a vhs a hi 8 stb stb mind pal szabvány, ha vért izzadsz se fogsz semmilyen kamerával ami pal mást csinálni, ez van



#2099
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

A minõség különbség valószínûleg a tömörítésben keresendõ! Én Divx-et használtam tömöríteni, Fecó pedig valószínûleg Windows Movie Maker 2-ben vágott és .wmv azaz a windows saját formátumába tömörített!
Pl.: Ha egy számot tömörítek mp3-ba és Médiaplayerrel .wma-ba a wma sokkal szebben szól, kisebb bitrata mellett! Ugyanez lehet a videónál is, egyszerûen szebben tömörít!

Asszem a TV felbontása 720x576, úgy tudom minden digitális kamera ilyen felbontásban rögzít, így is 1 óra nyersanyag = 13 GB. Az 1,3 megpixel valószínûleg a fényképekre vonatkozik...


Nem igazán értem a dolgot. Az 1,3 megapixel már a videóra vonatkozik, a fényképezõgép része az 2 megapixeles. Szóval akkor nem értem miért van érteleme 720x576-nál nagyobb chipet csinálni. Ezt akárhogy is nézzük csak 400e pixel. Mondjuk ha jól tudom, az igazi profi (félprofi) kamerákaban csak 450e pixeles a CCD, igaz 3db, de az csak a színek szétválasztása miatt. Akkor ez megint olyan parasztvakítás mint a digitális zoom?

#2100
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Cornel 10-es

de viszem haza, és otthon megnézem
Come on! It's on

Korn