Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dh&Dual Versenyek 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1043 hozzászólás a témában

#1
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
hagyjuk

#2
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Ha boldoggá tesz, hogy tudod jobb telód van, akkor mindenképpen megéri plusz 25 vagy 250 vagy nemtudom.

#3
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nem is kérdéses!!!

Itt inkább arról van szó, hogy az ember az autópályán is szívesebbeen megy egy WRX STI-val mint egy 206GT-vel...
Mindekettõval nyertek már Rally VB-t, de én akor sem mennék 140 felett velük!!! És ha elugrok bármelyikkel egy hétvégi amatõr Rally versenyre szinte uti, hogy lenyomnak még az N csoportos Feliciások is, de akkor is frankó egy Subaruban...

Mondhatjuk sznobságank is, de úgy is fogalmazhatunk, hogy ha már csinálok valami akkor szeretném azt a legjobb eszközökkel!!!

Ennyi...

#4
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Bocsánatot kívánok. Nem is gondoltam, hogy ekkora külömbség lehet a Boxxerek között. (Az újságban sem jött ez a dolog nagyon le). Sajnos Boxxerem sem lesz mivel -talán egyeseknek meglepõ módon- egyáltalán eszemben sincs lecserélni a ZOOM usd dánhilles teleszkópomat. Kis tuning és nekem az is jó.

Egyébként nem az számít, hogy mivel csinálod, hanem, hogy mit csinálsz, ugye? Kizárt dolognak tartom, hogy aki a "bordó"-val "ügyesen" megy, az a Race-szel rosszabbúl menne, vagy aki másik amit a Race-szel "nem vállal be" majd a bordóval sikerûlni fog. Judy XC-vel is jól lehetett menni, volt aki Boxxerrel is lassabb volt, meg kikerûlte meg mittomén.

Ööö... remélem érthetõ volt. :)

#5
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hehhe... :D Nem is annyira morog, inkább nyafizik. ;D

#6
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás

Azért mert nem vagyunk jók, már nem is élvezhetjük milyen érzés ilyen géppel menni??? :) :)

Aki nem hiszi, hogy a bordó az isten és a Race kismiska, kérdezze meg a Boxxer tím többi tagját: Beg, Lcs, Vole. Õk majd jól megaszondják. Én már láttam Beget morogni a Race-re, de Majort még soha a tündérkéjére...
És ha van annyi pénzed 1 racere, akkor kicsit tegyél még hozzá és vedd meg Majorét!


mondjuk Beg mindenre morog.. ;)

#7
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

Azért mert nem vagyunk jók, már nem is élvezhetjük milyen érzés ilyen géppel menni???


en nem ezt modntam..elvezze aki akarja es futja neki..de leirtam hogy az mi szvsz... :P

#8
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Azért mert nem vagyunk jók, már nem is élvezhetjük milyen érzés ilyen géppel menni??? :) :)

Aki nem hiszi, hogy a bordó az isten és a Race kismiska, kérdezze meg a Boxxer tím többi tagját: Beg, Lcs, Vole. Õk majd jól megaszondják. Én már láttam Beget morogni a Race-re, de Majort még soha a tündérkéjére...
És ha van annyi pénzed 1 racere, akkor kicsit tegyél még hozzá és vedd meg Majorét!

#9
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
nah..pfff... ::) :P :-X

#10
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás

de sztem egyikönk se olyan profi hogy ne érné be
ON

szerinted ;D

#11
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A Race egy nagyon jó villa!!! Árához képest iszonyatosan jó a teljesítmánye, de ha lemásze egy DH pályán egy Bordóval és egy Race-val érzed a különbséget!!!

Aki jó és szép villát akar az szánjon rá +25e-t!!! ;)

#12
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
de sztem egyikönk se olyan profi hogy ne érné be egy RACE-el....persze ez más sznobság kérdése ::)
ON

#13
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Figy ha kell az egész gép az is eladó!!! ;) Minden eladó csak ár kárdáse!!!

750ért bármikor vihatõ!!! ;)

De havernak 740!!!

#14
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Major!Én megvenném az egész biciklidet,ha lenne rá pénzem :Dde sajnos nincs :(

#15
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát ha értenél hozzá tudnád ez menyival jobb teló!!! A Race nem igazán ez a kategória!!! Ez olyan mint a Team csak jobb csillapítással!!! Kárdezzem ge bárkit melyik volt az eddigi legjobb Boxer sorozat!!! Egybehangzóan a Bordó!!!

#16
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Mondjuk vadi új Boxxer race-rõl hallottam olcsóbban. (már bocs)

#17
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ha érdekel csak írj és megdumáljuk!!! ;)

#18
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Bár nem szeretném megbántani a DH1emet mert nagyon remek Lcsnek köszönhetõen, de a tijed villa sokkal jobban passzolna a "kecskámhez".

#19
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Azért adom el mert szeretnék egy olyat amin van matrica... Tudom sznob vagyok de erre vágytam már egy ideje...

Szóval egy ugyenilyen bordót veszek csak kevesebbet használtat, talán vadi újat ha találok!!!

Az ára 125000 Fixen!!!

Ha érdekel szívesen látnám a te kicsi kecskádben!!! ;)

#20
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Miért adod el? Nem volt elég "jó"???? És helyette? Amúgy mennyiért? Hátha szeretném...