Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Keréképítés

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
3825 replies to this topic

#3761
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
hátén nemtudom a csávó ott azt mondta hogy a 4iparicsapis bike+agy 20ezer körül van és nekik nincs.mostmár tényleg a fa**om tudja mit vegyek mindenki más árat mondt a boltossal az élen:(

#3762
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,147 posts
Nem tudjátok hogy az a ZAC2000-es felni milyen?
Egyrészt, márkája micsoda? Meg mi a véleményetek róla? RideBike-ban most 2800-ért árulják! Egy volt évfolyamtársamnak van ilyenje...lépcsõket ugratgat lefele...de mondjuk van szerintem a gyerek kb 80kg...

#3763
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts

Ja, a ZöldPontban engem is rádumáltak, hogy ne zárt csapágyas agyat vegyek. Már bánom...
nem tudom, mi a bajuk vele,


az, hogy a konuszosat feltehetoleg hozzajuk fogod hordani szervizeltetni!
:-(

#3764
pitzu

pitzu

    vendég

  • fórumtag
  • 62 posts
Én a múlt héten voltam a Zöldpontban két kereket fûzetni. Szerintem nagyon jó árakkal dolgoznak!
A hátsó kerekem B+,4 ipari csapágyas agy,OCR Pro felni. Ez az agy náluk kb.7500 forint de én 4000-ért vettem újonnan, mert árulta itt valaki.Szerintem eszméletlenül néz ki és csak 371 gramm!A srácok azt mondták ott,hogy elég jó kis darab, persze én xc-re fogom használni.
Az elsõ American Classic tárcsás agy Sun Ds2-xc felnivel. Szerintem ez az agy náluk a legolcsóbb,7900 forint,ha jól tudom. Remélem az én 80-90 kilóm alatt is jól fog majd mûködni!

#3765
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
a pedaloman oldalán 19000a hátsó agy.szóval ahogy elnázem marad az xt vagy jobb annál a zoogie iparis? segitsetek plíz?az agy max 14lehet úgy írjatok mert mostmár nagyon összekavart a zpés

#3766
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts
NEkem a Pedalománban mondták/ajánlották

#3767
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
hol lehet olyan american classic agyat tízért venni?

#3768
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts
Ja, a ZöldPontban engem is rádumáltak, hogy ne zárt csapágyas agyat vegyek. Már bánom...
nem tudom, mi a bajuk vele, nekem azzal jöttek, h pl. 1 év múlva cserélheted a csapágyakat, míg a hagyományosat ki tudod nyitni és karban tartani. Aztán késõbb kiderült, h olcsóbb cserélni egyben a csapágyakat, nem is szólva arról ,hogy ha a sima agyban elkopott a csésze (assszem így híjják) akkor dobhatod az egészet.

American Classic meg van olyan 10e Ft-tól ami zárt csapágyas és tárcsafékes. Ismerek olyat, aki elégedetten használja 100kilójához ::)

#3769
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
ma voltam a zöldpontba és ott aszt mondták hogy inkább deore vagy xtakkor már én xtvennék mint zoogie vagy bike+2iparicsapágyas azt mondták hogy az elsõugrásánál eltörne a bike+háza mert a csapágyak nincsenek üösszekeöttetésbe, na mi véleményetek vegyakkor xtét vagy olcsó ipariscsapágyást, ja még mondta hogy a jó iparis 20-25nél KEZDÕDIK!!!

#3770
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
egy ilyen kerekem lesz nem soka elado! :-)

#3771
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
akkor kösssz mindenkitõl a segitséget!!! márcsak pénz kell!ha valakinek van fölösleg csak szoljon, bármikor elfogadom...

#3772
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 posts
Szerintem passzol egymashoz minden. Minden tekintetben.
Brutal kerek lesz atomtamadashoz

#3773
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
akkor ilyen lessz nemsoká az új hátsókerekem:felni:mamut,dt küllök,zoogie tárcsás, iparis agy.ez jó?

#3774
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
ha a haz anyagarol van szo, hogy jobb anyag meg egyebek..
akkor elmondanam, hogy nekem a masodik HÜGI-m azert lett kiallitva a forgalombol mert elrepedt a kulloperem!!!
(az oldalamon vannak kepek rola)

#3775
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 posts
Nem csak a csapagyak kozt lehet kulonbseg.

Egy dragabbnak a haza is mas, v masbol van. Konnyebb, erosebb stb.
A kazetta resz is lehet tok masmilyen /jobb/ mint ami pl a zoggieknak v a shimanoknak van.

De pl ott a RooX hatsoagy ami nem annyira jo mint azt eloszor gondolhatnank, mert ugy tudom hogy a kazetta felol konuszos csapagy van?

A zoggie egyebkent nalam birta, szerintem a legnagyobb baja inkabb a sulyaval van. A masik meg a kazetta, ami ugyanolyan vacak mint a shimanoke.



#3776
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
mindenkepp jobb, hogy ha nem konuszos csapagy figyel benne hanem rendes szabvanyos golyos csapagy.
a reteszelese meg mindkettonek szar!!!

#3777
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 posts
a drágább iparisnak a háza jobb vagy a csapágyak? mert ha a csapágyak akkor veszek az olcsóba svédet olcson és kész egy cool.szerintem a deore hátsó agynál jobb a zoogie iparis agy.vagy tévedek?

#3778
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,237 posts
  • LocationSvájc
Mik a tapasztalatok az Xt hátsóaggyal?
Igazából vagy az vagy egy iparison gondolkodom,de az ipris normálisabbja 20 nál kezdõdik :(

#3779
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
http://www.velotrade...ta/shimano.html

#3780
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 posts
Az XT hátsó mennyi? Nem 12 körül van?