Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. BMFTeam Találkozó @ Caprine Maraton

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
380 hozzászólás a témában

#21
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
lor: vázzz! Képeket akarok!
- hogy kell szépen monddani?
- de rögtön! ;D



#22
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Majd közzé tehetnéd õket. :)

#23
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
jah de nem sokat!

#24
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Csinált valaki képeket? :)

#25
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Örülök hogy megismerkedhettem veletek élõben is!
Lor: pont olyan hüle vagy mint én ;D.Miért nem kellettünk a campinges csajsziknak??? ;D(tuti a brinyód)
Kala, Tyito, ti sem vagytok egyszerü emberek.Remélem hazaértetek épségben.
Nagyon frankón éreztem magam veletek!
Lensver:Aranyos vagy és tutijó volt a suga felsõd.Kár hogy feladtad.
Egy kicsit a versenyrõl is:
A péntek esti ivászatom után kicsit gáz volt a testi frissességem de ahoz képest hogy 45-ön akartam indulni 65 lett belõle.
Megismerkedtem egy frankó sráccal és végig együtt nyomtuk.Felfelé toltuk viszont lefelé mindenhol elõztünk meg szaggattuk a szallagokat amikor besokaltunk egy-két kanyarban.A pálya nagyon jó volt néhol technikás lejtõkkel és eszméletlen szép kilátással.Az elsõ 23 km kicsit gázas volt de utána kárpotolt a kilátás.Kaja,pia volt elég és a polóátvevõ hölgyike a lecsuszott farmerjával se volt egyszerû ;D
Összességében nagyon frankó verseny volt.
8 talin ezek után biztosan ott leszek!


#26
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
@kala: nincs mit!
kez csokom az ifju holgynek!!! ;-)


@lg: meg megvan a borom!
mondtam, hogy bebarnul! :-)
miertnem szulettem negernek?!

edit: jah es most jutott eszmbe!
kala a holgynek kulon koszonom a kaja utalvanyt is!!!
bar haverok ezt nem osztjak,mert csupan ket napon es 3100km-en keresztul kellett orrukkal erzekelni es elturni a szervezetem babgulyasra adott valaszat. :-)))

#27
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Hali!

Na, errõt a találkáról jól sikerült lemaradni. Pedig ott voltunk közel, nem is kevesen. Na de sebaj, majd talán legközelebb.
A maraton azért rulez volt attól eltekintve, hogy egy picit túlvállaltam magam. De azért sikerült túlélni.

Ca y est.

--Trifo

#28
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
L.Gabi:Én az utolsó frissítõ pont elõtt,vagy után ::),egy rövid köves emelkedõn elhaladtam a géped mellett,Te épp az erdõben csörtettél ;D,de épp egy nõt akartam lenyomni így nem vártalak meg,bocs.
Amúgy 6.lettem,3 mp-el lecsúszva az 5.helyrõl.... :-\

#29
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nem tudom miért, de engem mindíg megismernek a BMFT-sek.

Toljuk felfelé a gépeket az Ördög-oldalon, amikor egy kellemes nõi hang rákérdezett, hogy "Te nem a Lovas Gabi vagy?"
De igen, válaszoltam, aztán kiderült, hogy Jojoba tolta mellettem a gépét fölfelé.
Tényleg Jojoba!
Mi lett veled? Ha jól emlékszem, akkor lemaradtál tõlem és azóta semmit nem tudok rólad!

Lensvert is megismertem, elõször az X.O-ról (olyan sok azért nincs belõle), aztán a fenekérõl. Volt derültség rendesen, dehát az ember elsõ sorban az utat nézi, pláne ott, ahol mentünk, csak azután az elõtte lévõt. ;D Sajnálom Nati, hogy feladtad, remélem, azóta rendben van minden!
(lehet, hogy a bélapátfalvi robbantás miatt volt valami a levegõben?)
Tyito!
Egyre nagyobb a valószínûsége, hogy Szegeden találkozunk, mert a családi tanács jóváhagyta a nevezési szándékomat!
Egy két hely kimaradt, hogy hol elõzgettél vissza!
Tudni kell, hogy Tyitoval a teljes távon oda-vissza elõzgettük egymást.
Kíváncsi vagyok, hogy mi lett azzal a sráccal, aki a Katona sírok elõtt állt és erõsen görcsölt mindkét lába? Nem lettem volna a helyében!
Mellonnak is kijutott a jóbol, két defektet is összeszedett. (szép derék szöged volt Mellon!)
Igenis, a sárga bicajosoknak mindent szabad!!! ;) ;D

Lor!
remélem, a kígyóeffektus nem jött össze! ;)
Ugye rajtad maradt a bõröd? (túlnapozta magát a fiú!)

Nagyon király nap volt!
Hétvégén még rádolgozok egy kicsit, lenyomatok egy 80 km-es TT-t.



#30
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hali srácok!
Ez több,mint szuper volt ;)
"rövidke" élménybeszámoló;
Szerdán döntöttem L,h megyek,akármi is van,és h hívom a barátnõmet is,h ha már a nép fele visszamondja az indulást,ne legyek teljesen egyedül.
Pénteken induláskor még nem volt bukója a hölgynek... :-X Pedig volt telefonálgatás rendesen :)
A leutazás enyhén gázos volt,a vonatra nem kért senki bringás vagont,és csak kisebb verekedés árán jutottunk fel,a fent lévõ 4 bringás rosszallása közepette,biztos rosszul esett nekik a 2003-as XTR mellett a nem pozícinált váltók látványa :) Már éppen Lbarikádoztuk az ajtót,amikor megjelent Mellon,és beemeltük az õ gépét is,ami újabb lincshangulatot váltott ki :-X Mind1,gondoltuk,fent vagyunk.Illetve mind1 lett volna,ha nem történik egy baleset,ami kb 1 órás késlekedés jelentett.De legalább kellemesen átdumáltuk az idõt.
Szilvásváradra kb 9-re értünk,de legalább egyéb problem nem volt,két debreceni srác már csuklóból tudta,hol a kemping,úgyhogy hamar ráakadtunk Tyitoékra is,aki így visszakapta a pulcsiját :) Sátorverés után egy kellemes esti vacsora,igaz,kicsit lassan ért ki a kaja az asztalhoz. Kb 1kor döntött úgy a nép,h vége a sztorizásnak,és jöhet a visszavonulás.Az éjszakára/reggelre nem térnék ki,arra nem volt közös program :)
A maraton is QL volt,EZER THNX LORNAK,AKI KÖLCSÖNADTA A BUKÓJÁT!A mezõny végére álltunk be a hölggyel,és az elsõ km-en kiderült,h bringát kell cserélnünk,mert az õvé az... :-X
Érdekes volt merev géppel,canti fékkel és 6 sebességgel menni,fõként,h az elsõ 10 kmen elkezdett lötyögni a bal hkar,és végig attól paráztam,h leesik,akkor meg ... :P Õ bezzeg repesztett elsõ maratonján,az Ördög-oldal kivételével sehol sem szállt le,úgyhogy 1ütt mentünk Bánkútig,ahogy megbeszéltük.Ott viszont Lkapott a láz,h hátha be lehet hozni egy kicsit az addigi lemaradásokból,és kicsit Lszálltam, és a maradék részre megpróbáltam odatenni magam.Érdekes volt az áruházi géppel elõzgetni a sok Magellant és Meridat,bár ennek az acél felni látta kárát a köves terepen.Barátnõm is beért kicsivel utánam, ráadásul õt egy kis baleset is visszafogta.Sátorbontás után jöttünk rá,h 3/4 óránk van Egerbe letekerni,h elérjük a vonatot... :P
Természetesen csak 5 perccel késtük le,szóval Murphy volt,mint ahogy az is,h legközelebb 7kor ment vonat,és hogy vagy 15 bringás kocsi ment L mellettünk...Fél óra álldogálás után viszont befutottak megmentõink (innen is :-* a társaságnak),a két bicónk is pont felfért a másik kettõ mellé,úgyhogy minden nagyon fain volt.Aztán a kocsiban bányászálom effekt,és legközelebb Bp-n tértünk magunkhoz.Ott már csak egy kis tekerés volt hátra,egyik végébõl a másikba ;D
Azt hiszem,nagyon szép élményekkel gazdagodhattunk,úgyhogy jövõre ugyanitt!
Ja,és Tyito;süti v fagyi? ;) Amúgy a 700 pont nem is kellett végül,mert nem vettünk vonatjegyet ;D
THNX mindenkinek!

sala: jó volt a kistárcsád ;) Lovas_Gabi; neked meg az egész géped :D


#31
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Meg negyed ora,es uton leszunk:)
Ott talalkozunk!

#32
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Jó maratonozást meg jó bulit mindenkinek! :)

#33
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Én már odafele begurítok egy-két üveg sörit.
A gond csak az hogy mi szombat délután jövünk haza mert vasárnap egerszeg kupa és kötelezõ a megjelenés :-[
Úgyhogy nekem a péntek este marad bulira.Valaki tart velem egy városi ökörködésre?Na jó nem hajnalig de azért ha már ott vagyok megnézem a várost.
Végülis melyik campingban lesztek hogy megtaláljaklak titeket?

#34
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na azzé leszünk még sokan:)
Szombat este meg issszzzuuunnkk ;D ;D ;D
Na jó csak egy kicsit ;)

#35
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Aholy!

Hazaértem a melóból... mi a pillanat! Valaki azért jön ???
A fürgék foglaljanak nekem is egy kocsi és egy sátorhelyet léccci! ::) Köf! ;)
Asszem egy Jégermástyert azért bevirítok.

#36
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
JELEN!
Igaz csak este leszek jelen, a soföröktõl függ mikor érünk oda.
Fél háromkor indulunk Zegröl egy Ford Ranger-rel meg egy mitsu lancerrel(rózsaszín ;D)
Remélem 8ra már ott leszünk igaz szfehérváron még 2 embert felveszünk.
Na akkor majd hivom az embereket oszt
BULEJ



#37
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ehh,srác! ::)
Végülis hány Mber jön?Mert lassan mindenki visszamondja :(

#38
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Sajnos én is kihagyom ezt a talit... :-\ :(
Több oka is van... >:(
na majd a 8. ra!
Jó bulizást, maratont kívánok nektek! ;)

#39
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
de az 'sajat' nem?!
olyt hozzal aki szabad!

#40
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Basszus Rave! Pont ti nem lesztek ott??? Affene. Pedig hozok még egy bringás leányt :)

--Trifo