Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

cc külsõ

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
449 hozzászólás a témában

#441
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
vdani: amirõl te beszélsz azt úgy hívják hogy csúszik a talaj...

de hogy ennek mi köze a témához azt nem értem...

#442
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég

milyen kocsi? miert alulkormanyozott? Azt irod ha kanyarodsz jegen es behuzod a feket akkor elnyalnal ezert inkabb kiengeded??? Vagymi?
Az alulkormanyzas az a geometriaval van osszefuggesben, tudod, fejcsoszog, meg ilyenek...

Ne azert ajanlj valamit mert a NUNAdon ez van!



Hello!

AZ elõzõ gumijaimhoz képest ez nagyon állat és a Nokianhoz képest is.
Nem azért, mert a NUNU-n van. ÉS a Tioga azért állat gumi...
Alulkormányzott a bringa, mert kanyarban nem csúszik ki a háta hanem tolja ki az elejét.
Hülyén hangzik, mert kocsikra szotkák ezt mondani, de így van!
:)

VDaNi

#443
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én egy márkát tudok ajánlani;CONTINENTAL
2 éve használom lassan,és nagyon yo,fõként a régi drótperemeseimhez képest.Mindenféle CC-s köpenyük van,semi-slicktõl kezdve az egészen durva mintázatuig,és én még nem csalódtam bennük,sztem elég,ha azt írom,h az elsõ DoubleFighterrel szerelt kerekem 8 hónapja (a külsõ vétele óta ) nem kapott defektet,ellentétben a hátsóval (Bike+Sand)
Végigment a MátraMarcsi felütésekrõl híres útjain,ahol körülöttem hullottak az emberkék,de én +úsztam! :)

#444
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
milyen kocsi? miert alulkormanyozott? Azt irod ha kanyarodsz jegen es behuzod a feket akkor elnyalnal ezert inkabb kiengeded??? Vagymi?
Az alulkormanyzas az a geometriaval van osszefuggesben, tudod, fejcsoszog, meg ilyenek...

Ne azert ajanlj valamit mert a NUNAdon ez van!

#445
vendég_vdani_*

vendég_vdani_*
  • vendég
Szia!

Én Tioga Terrafirma gumit használok. Hátul vízszintes erezet van rajta inkább ezért hóban se lehet pörgetni max. tükörjégen legkönnyebben. Nagyon tapad és semmi bajom nincs vele. Kanyarban enyhén alulkormányzott a bicikli evvel a kocsival havon, így nagyon irányítható!
Tényleg elég alulkormányzott, mert a hátsó tárcsafék üzemelése nélkül vagy ha rámegy egy jégre a hátsó kerék akkor alulkormányzott és csak az említett esetekben lesz túlkormányzott a gép, ekkor egy kis erõcsúsztatás egy pillanat alatt megold mindent és tapad tovább a kerék mint állat!
Tehát nagyon ajánlom a Tioga Terrafirma és a Tioga honlapon is CC-re ajánlják!
http://www.tiogausa....terrafirma.html

Szia

VDaNi

#446
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Ritchey Z max :) az a kiray! 3XXX Ft. A nem kevlaros sima 2,1

Jok a MAXXIS Larsen kulsok is...van 1,9 esben is olcsobban, igaz avval nem turaznek, lehet hogy kenyelmetlen lenne viszont nagyon halados :)
Sziklas koves lefeleken mar nem olyan elvezetes hasznalni, de dongolt, v kicsit kovesn helyen OK.



#447
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
A régebbi topikok között biztosan volt már egy a témában ,emlékszem rá.
Én nemrég vettem külsõt, elõre egy Mytos XC-t ,hátra pedig egy Pana FireXC Pro-t és szerintem is nagyon jók. Kifejezetten terepre valók. (hóba ,sárba is nagyszerûen elmész vele)
Új árakat nem tudok mondani. Alig használtan vettem a kettõt ~10e körül.

#448
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
.....egyébként túra - enyhe CC jellegû dologra kellene

#449
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Mythos XC pro... még nem hagyot tcserben, de szerintem Pana FireXCporo hasonló, meg Michlein, valaki épp hirdet is egy tubeless darabot...
szerintem sok jó CCkülsõ van... bár nem tudom profi versenyre vagy inkább olyan általánosabb felhasználásra kéne...


ui: külsõs topikra én sem emlékszem így kapcsiból, de ettõl függetlenül rémlik valami...

#450
zz

zz

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
az imént végigszaladtam a TECH rovaton, de cc gumis témát nem találtam. ezért lécci segítsetek nekem vmi jó cc kûlsõ választásában, és ha tudtok, boltot és árat is mellékeljetek nekem. thx!