Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#961
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
http://kep.tar.hu/forrestgti

Itt vannak, de sajnos nem lettek jók. Ezek is csak azok, amik valamilyen szinten még élvezhetõk. Majd igyekszem jobbakat is csinálni...

#962
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Forrest: mija probléma a képekkel?

#963
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
de ;)

#964
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Ultio:
Valamelyik Rockadile modell 100 Ft körüli értékben.
Barátnõmnek lesz a bicaj általános használatra (azért nem bótbajárni ;) ),néha fel a hegyekbe,de ha kell csomagtartó is mehessen rá,mert aszfaltos túrák is be vannak tervezve...


Az Author ASL bicajok nem tetszenek?

#965
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Ultio:
Valamelyik Rockadile modell 100 Ft körüli értékben.
Barátnõmnek lesz a bicaj általános használatra (azért nem bótbajárni ;) ),néha fel a hegyekbe,de ha kell csomagtartó is mehessen rá,mert aszfaltos túrák is be vannak tervezve...

#966
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Jó estét!

Köszi a nyitvatartási infót,szombaton megyünk fel szétnézni,meg a Mali békásmegyeri boltjába is benézünk...
A Mongoose (tudom,kikövezés... ;D) most felmerült,mint új alternatíva.


Üdv:Bagi


Melyik Mongoose Bagi?

Lehet lemaradtam valahol, de mire veszel bicajt és milyen árban?

#967
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Nem jött... ;)
De nyilván azért az egész estés fórumagyás miatt.

#968
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Bagi Mester!

Mint már korábban mondottam: Szikla!
Mindjárt megy egy privi is!

#969
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Jó estét!

Köszi a nyitvatartási infót,szombaton megyünk fel szétnézni,meg a Mali békásmegyeri boltjába is benézünk...
A Mongoose (tudom,kikövezés... ;D) most felmerült,mint új alternatíva.


Üdv:Bagi

#970
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Mirec1!

Az adatlapoknál vannak e-mail címek, meg ott tudsz privát üzenetet is küldeni.

#971
mirec1

mirec1

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás


Amigy nekem Author Versus 2002 modelem van. kb. 1000 EURO volt. komplet Deore csak a villa ami hozza van ( RST OmegaTL) szar! Azert most kicsereltem RST Aerosa AET multevi modelre. Elege jo bringa, csak el akarnam adni. Nem ismertek valakit, aki megvenne? Papirokkal. A fotot is megmutatnam, csak az a problema, hogy nem tudom, hol kel hozza tenni fotot....

Mit jelent az az eléggé jó bringa? Kicsit közelebbitírnál?

hat en elkuldenem komplet fenkeppel egyutt, csak mondjatok meg hogy hogyan kell, vagy kulgyetek mailcimet: svetko@sigmatech.sk

#972
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Amigy nekem Author Versus 2002 modelem van. kb. 1000 EURO volt. komplet Deore csak a villa ami hozza van ( RST OmegaTL) szar! Azert most kicsereltem RST Aerosa AET multevi modelre. Elege jo bringa, csak el akarnam adni. Nem ismertek valakit, aki megvenne? Papirokkal. A fotot is megmutatnam, csak az a problema, hogy nem tudom, hol kel hozza tenni fotot....

Mit jelent az az eléggé jó bringa? Kicsit közelebbitírnál?

#973
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Amigy nekem Author Versus 2002 modelem van. kb. 1000 EURO volt. komplet Deore csak a villa ami hozza van ( RST OmegaTL) szar! Azert most kicsereltem RST Aerosa AET multevi modelre. Elege jo bringa, csak el akarnam adni. Nem ismertek valakit, aki megvenne? Papirokkal. A fotot is megmutatnam, csak az a problema, hogy nem tudom, hol kel hozza tenni fotot....



Mennyiért adod mirec1?

#974
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Bagi!
Szombat 13.00-ig, vasárnap zárva.

Nos, döntöttél?

#975
mirec1

mirec1

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Amigy nekem Author Versus 2002 modelem van. kb. 1000 EURO volt. komplet Deore csak a villa ami hozza van ( RST OmegaTL) szar! Azert most kicsereltem RST Aerosa AET multevi modelre. Elege jo bringa, csak el akarnam adni. Nem ismertek valakit, aki megvenne? Papirokkal. A fotot is megmutatnam, csak az a problema, hogy nem tudom, hol kel hozza tenni fotot....

#976
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Bagi: nincs.

#977
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Síírályul néz ki!-Ja! Nekem Author Opus-om lesz, az nem ilyen komoly, de szerintem az se rossz. Ezek a gépek tavaj is szépek voltak, de mosst még szebbek, és jobbak is.
Üdv az AUTHORosok közt! :)


Mikkiller!
Én úgy tudom, tavaly még nem is volt Opus!
Mikor veszed meg?
Azért kérdezem, mert valszeg én is olyat veszek, vagy a tavalyi Tractionsx-et.

#978
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Tudja-e valamelyikõtök esetleg,hogy nyitva van-e vasárnap a Bokor utcai bolt?

#979
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
David!Szeretném,de nem rajtam múlik! Még nincs itt, megsürgetem picit! :) Türelem...

#980
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
körömlakk a legjobb vázfestéshiba(szép magyar szo ;D) kijavitására a körömlakk... occso és tök jo...

Forrest! : MI VAN MÁÁ'??? hun vannak azok a képek??? nem vsgyok türelmetlen,de siessél már ;D