Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#781
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
De jó azoknak, akik a hétvégén tudtak tekerni! :) Én csak néhány km-t nyomtam a Caprinommal, miután úgy ahogy rendberaktam.
Ma délután viszem vissza az Opust a felülvizsgálatra :D, aztán már jöhetnek a kilométerek sorban egymás után. ;D ;D
Jó lenne tudni, mennyi és milyen Author száguldozik kis hazánk útjain. Én legalábbis szeretném tudni. Van valakinek errõl valamilyen infója?

#782
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts
Ahoj!
Forrest: köszi szinte minden oké, csupán szerintem a váltógörgõk mentek tele sz*rral, es kicsit ropog tekerésnél. Majd ezen a héten szétszed kimos újrazsíroz.
Na mindenkinek jó tekerést!
üdv:
DM

#783
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Voltam ma edzeni! A mai dögrováson szerepel 3 belsõ, és a sípcsontom. kép már van róla !
Nem kellemes érzés, mikor nem tudod, hogy bebrunyálj, vagy be sz.....j-e a fájdalomtól!
Mindegy kibíram! :-X :'( Pedig volt rajtam védõcucc, csak ezekszerint nem jó :(
A belsõt meg most cserélem ki enduro belsõre (cross motor) igaz, hogy nehéz mint a dög, de tavaj 1 felütéses defektem sem volt vele! Sõtt másmilyen sem, pedig volt mikor 1/2 bar-on mentem vele ;D
eddig nem raktam be mert örültem, hogy milyen könnyû a bicóm, de a mai nap meggyõzött!!!!
A penco + nagyon bejön!:
olyan szinten jó, hogy pl: nem éheztem el(nem voltam zöld mikor hazaértem) 1 srácot lánchiány miatt Károlytárórol Gyöngyösig eltoltam28,4-es átlaggal 10km.en keresztül úgy, hogy volt ahol 46-al is mentünk, és a többiekre rávertem 1/2 percet!!!!!!!!
És most sem érzem magam fáradtnak pedig 2!!! darab szendvicset ettem egész nap ;)

Hívjátok a mentõket szédülök :o;D;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;!
De most már kezdek éhes lenni!!!!!!!!

#784
tractionman

tractionman

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts
Na megvolt az évadnyitó Pilisszántón! :)

Az Author is képviseltetve volt szépen a Csömöri sportklub színeibrn. Még egy második helyezet is beugrott ( a Tractionnak feküdt a pálya ), de voltak ott: Opusok, Modusok, Visionok, és még egy Traction ASL is.

De a többi srác is szépen teljesitett!

Akit hiányoltam? Hová lett B. Szabi???!!!

Lehet, hogy az Author tudta a 2003-as hidró. XTR fék még nem tökéletes? A lényeg rajta van az Introverten a többivel meg ráérünk!

Mi van veled Gyurma?

#785
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,147 posts
Nagyszüleimnél voltam látogatóban. ;)

#786
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Közülünk senkinek sincs instinct-je ::)ja ;D
Mit kerestél te ott?


#787
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,147 posts
Láttam ma Szlovákiában egy Authort. Méghozzá egy Instinct-et. Nem ismer vki magára? Udvard környékén... ;D

#788
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
A fenéket, csak ahhoz, hogy megnyomja a fényképezõ gombját, ki kellett ugrania belõle. Annyira viszont már nem volt gyors, hogy az 1/35 s-os záridõn belül vissza is bújjon bele ;D

#789
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Ja a mezbõl az ufók loptak ki, vagy te vagy a láthatatlan Zaki? ;D

#790
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
köszi Zakikoma! ;D

#791
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
Re!

Tekeres: tok jo volt! DH kozben elvesztettem a Km-oram,maszhattunk vissza, de szerencsere meglett. :)

kepek:

http://zak.webdream....allery/album04/

mez megvan, remelem hetvegen avatom:

http://zak.webdream.hu/miscpic/mez.jpg


akinek szuksege van ra:
tar.hu helyett alternativa:
http://zak.webdream....pybike/gallery/
loginert irjatok emailt.
dhgyurma neked kuldom a logint most. :)

Zak



#792
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
Tekerjetek sokat, hadd pörögjön a kilcsióra. A jövõ héten én is megdobom a gépet néhány kilométerrel.
Na minden jót mindenkinek, az Author legyen veletek! ;D

#793
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
ON
Zak: milyen volt a tekerés? Ma mész a mezekért?
DM: Bringa megoldva?

#794
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
gyurma! Valami gáz van a tar-ral, már napok óta nem lehet megnézni a képeket. A felbontással hiába vacakolsz. Amúgy szerintem hagyd normál méretben, mert késõbb a megnézéskor az jobb lesz. De modemmel egy 5-600 kb-os képet gázos feltölteni, szóval találd meg az arany középutat! 100k-nál szerintem ne legyen nagyobb egy kép.

#795
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Segítsen valaki! A kep.tar-ra nem sikerül a képeimet felrakni. Ill. fent vannak, de nem lehet õket megnézni, pedig már a felbontását is meg a méretét is levettem kicsire! :'(
Tud valaki tanácsot adni? Mert már 3 napja kisérletezek hiába.

#796
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Oks, nagyon jól néznek ki :D

ppüsi: Megnézted a képeket?

#797
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Elkhiszem, hogy a bicajos gatyaában jó a szivacs ;D ;D. Én inkább majd valamilyen felsõt veszek.

#798
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
ultio: Nekem van felsõm is, meg bicajos nadrágom is. Namost ha a bicajos gatya van csak rajtam, úgy nézek ki benne, mint egy rossz buzi ;D ;D Úgyhogy rajtam van, de fölötte van még egy rövid nadrág. A szivacsozás a bicajos gatyában tényleg jó. Ami meg a fölsõt illeti... DH bicajon megintcsak hülyén néz ki. Pláne, hogy a bicaj mostmár fekete... Na mindegy.

#799
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Zak! Authoros reklámember leszel? ;D ;D Én is szeretnék valamilyen mezt, de lehet, hogy bénán néznék ki benne. :(

Örülök a jó idõnek, csak ezen a hétvégén nem leszek bicajközelben >:( :( :(
De majd a jövõ héten! ;D ;D

#800
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
Hali!

Mint kisebb Happybike szekcio holnap megyunk Solymarra tekerni, a apatakvolgybe ugralgatunk majd picit, viszek digicamet, remelem jo kepek lesznek. :)

Jo hir:
Szombattol joido.

Meg jobb hir:
Penteken hozom el az Authoros mezem, nadragom, kesztyum. ARP-8A, 2003-as design Hetvegen avatas (remelem nem ugy hogymegforgatom magammal egyutt a porban :))