Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hó-túra :: betegség miatt elhalasztva

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
24 hozzászólás a témában

#21
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Hal,
remélem jó sokan vállalják be a velünk tartást...

Lens: Úgy tudom a firexcpro sárba és hóba azért jó, mert nagy a bütykök közötti rész, ezért az nem tapad bele a kerékbe és nem csinál belõle slicket.. jégre nem ok, de hóban elvileg használható kéne legyen... na meg valljuk be, szemptelenül olcsón adták ;)

Sniper: Vettem egy divatos ( :D) 3-ledes cicaszemet és mellé egy krypton izzósat, szintén cicaszem gyártmányt.. még nem volt módom kipróbálni, de kb 30 perc múlva lemegyek, összedobom a gépet végre és elnézek az erdõbe

:-*

cAb

#22
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
cAB, én sajna nem tudok menni, mert elutazom, és idén már nemigen tekerek. Kicsit irigyellek titeket, hogy mentek,de irigykedés helyett inkább nagyon klassz túrázást kivánok nektek.

Természetesen várom majd az élménybeszámolókat (mert netközelben azért leszek), és azt se felejtsd el elmesélni, hogy milyen volt a FireXC hóban, ugyanis az elvileg nem hóra való gumma.

#23
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
cAb: Talán én is elnézek. Még nem biztos.
Na és mond csak milyen lámpát vettél ?
Kiváncsi lennék melyik az ami úgy világít ,hogy este az erdõben száguldozhat az ember.


#24
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Jo otlet, igyekszem megjelenesemmel tamogatni az esemenyt ;)

#25
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Nos,

a TechnikásTúra hagyományt folytatva, egy kellems tekerésre invitálnám a vállalkozó kedvû fiatalokat..

Dec 21-én, elõkarácsonyi hangulatban járnánk be a Pilis hegyeit..

a találkozó 10 óra, UVH, mivel a koránkelés nem egészséges.. valamint szeretném, ha lenne sötétben tekerõs része is a dolognak, mert az jó. Értem?

Ezúton nagyon szépen megkérek minden Kedves Hölgy Fórumtagot, hogy boszorkánykodjon nekünk szép friss havat aznapra...

Ezúttal még fényképezõt is hozok, megigérem...

Na akkor ott találkozunk :: cAb
infoline :: 30-242-73-40 ;)




u.i.: Igazából nem akarok mást, csak kipróbálni a frissen vett Panarészer FireXCpró-mat, meg a szexy új lámpámat :P